• super cena produktu
    • žiadne komplikácie
    • drahé poštovné, za dobierku si účtujú navrch 1,2€

Normálny obchod, môžete nakúpiť tu ale najdete "xy" podobnych shopov.

• Pohotová a kvalitná komunikácia so zákazníkom.
    • Rýchlosť dodania tovaru.
    • Nenašiel som.

Považujem Digicom za spoľahlivý obchod so vzorným prístupom k zákazníkovi.

• množstvo tovaru

cena

• Ponúka na stránke produkty, ktoré nevie dodať.

• Lepší výber lacnejší nákup ako v kamennom obchode
    • neviem o žiadnych

odporúčam
    lebo som spokojný

• komunikacia so zakaznikom, vzdy poslat info o tovare, nie az na dopyt zakaznika

mate velmi dobre ceny:)

• prijateľné ceny
    • prehľadnosť
    • poplatok pri osobnom vyzdvihnutí objednávky

Odporúčam každému.

• široká a prhľadná ponuka s podrobným popisom technických parametrov tovaru
    • nie celkom prehľadný spôsob ako, kde a za akým časových podmienok si možno tovar prevziať

maximálna spokojnosť

celkovo OK :o)

• dufam ze si nazov zapametam a nebudem tam nakupovat ani nahodou
    • no ja vam budem radit...

nikdy viac aj keby nieco davali zadarmo

• - to co som si objednal som dostal v stanovenej lehote
    • - dorucenie cez UPS (najrychlejsie z dostupnych)
    • - moznost platit prevodom
    • - komunikacia so zakaznikom

Tovar, ktory som chcel nemali, ale ponukli mi alternativny, dostupny tovar podobneho charakteru (dokonca o polovicu lacnejsi :-) ).

nakolko sa zmenila cena medzi objednanym a dodanym tovarom, ako pozitivum by som dala, ze mi najskor zavolali, ci s cenou suhlasim, alebo objednavku stornujeme.

• ponúka veci, ktoré nemôže dodať

• prehľadná ponuka, rýchla dodávka, serióznosť
    • o žiadnom neviem

pro-zákaznícky orientovaná firma, veľká ústretovosť voči zákazníkovi, rýchla dodávka, profesionálnosť.

mate na stranke tovar ktory nemôžete dodať za ceny ktore zavadzaju zakaznika

jediná nevýhoda je aktualizácia skladových zásob tovaru. Neviem či je to zámerné zavádzanie zákazníka alebo len lenivosť.

• neochota
    • drzosť
    • zlý servis
    • arogantné správanie
    • nekvalitné výrobky

Objednaný tovar v hodnote 34 EUR - záhradný vysávač, nedostatočná kvalita, v priebehu prvej minuty použitia sa pokazil. 2 ramená na ventilátore sa zlomili. Vysávač som použil na vysávanie lístia v zmysle návodu. Nasledovalo z mojej strany odstúpenie od zmluvy. Dostali sme list od spoločnosti, že nám vrátia len tú časť peňazí, ktorá zostane po oprave stroja. Opravu stroja predpokladajú na najmenej 30 EUR. Podľa nich sme poškodenie zavinili. Netuším ako, keďže sme postupovali v zmysle návodu. Takže z 34 EUR hodnoty výrobku bude 30 EUR stáť výmena ventilátora. Vtipné. A pán majiteľ mi drzo a neúctivo povedal, že keďže sme si kúpili lacnejší výrobok, mohli sme to čakať. Neviem načo potom takéto výrobky predávajú a uvádzajú úžitkové vlastnosti nezodpovedajúce skutočnosti. V žiadnom prípade tento obchod nikomu neodporúčam. Ešte raz absolvovať rozhovor s tak drzým a arogantným človekom nikomu neprajem. Od tohto obchodu radšej ruky preč.

• je v ZA
    • komunikáciu

prišla som v dohodnutom termíne ,a tovar tam ešte nebol,musela som tam ísť druhý krát a ešte zapatiť za osobný odber 1,6 € :o) no nekúp to

• jednoduchosť, rýchlosť
    • nemá

dostatočný výber tovaru, dobrá značka tovaru

• flexibilita, viac informovat zákazníka ohladne objednaneho tovaru pokial tovar nie je na sklade a zakaznik bude musiet cakat.

doporucujem