Digicom

Ako používatelia hodnotili daný obchod?

• 97 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 88 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,8 dňa Priemerná doba dodania v dňoch

Recenzie Digicom

Palík

Pridané: 5. januára 2015

• dobra komunikacia a dodanie
  • nemam vyhrady

Vrele kazdemu poradim a doporucim.Vdaka Vasim sluzbam aj internetu a internetbankingu z pohodlia domova za primeranu cenu v kratkom case som mal tovar na stole doma.Taketo sluzby si cenim a v pripade potreby znova vyuzijem.Doporucoval by som vlozit k tovaru aj vizitku s adresnymi udajmi a kratkym obsahom Vami poskytovanych sluzieb na zalozenie si do adresara .Vzdy je to po ruke a detaily si potom zaujemca najde na Vami udanej int.adrese.

tondo.s

Pridané: 3. januára 2015

• Ziadne
  • Komunikacia

Treba pozriet inde...

Roman

Pridané: 30. decembra 2014

• dobry sortiment, prijatelne ceny, v zasade vsetko v poriadku
  • nenasiel som ziadne, akurat sa mi zdalo trosku drahe dorucenie nakolko balicek nevazil ani pol kila a stalo to skoro 5 eur., ale to je asi vec dorucovatela, nie obchodu..

doporucujem, je to seriozny obchod

Ivuľa

Pridané: 28. decembra 2014

• neprehľadná stránka, ťažko sa na nej orientuje

Pridané: 27. decembra 2014

• slabo aktualizovany sklad s eshopom, je to matuce, ludia objednavaju podla dostupnosti tovaru

marek

Pridané: 26. decembra 2014

• nenasiel som ziadne

Objednaval som darceky na vianoce, a kedze oba mal tento obchod skladom (sko na heureke tak aj v obchode ) objednal som to stadial aj ked cena nebola az taka vyhodna. Do poznamky som im vsak napisalal, aby ma informovali hned, ak tovar nevedia dodat do 22. Nic sa nedialo, tak som im o den napisal, ako to s objednavkou je a toto bola odpoved "Dobry den,
Nokia 301 +sws 270 detto nie je skladom predana= objedn zrusena "
Co dodat, ak by som im nenapisal ja, asi by sa ani neozvali, a nakoniec som dostal tuto hatlaninu. Ale oba vyrobky som nakoniec objednal inde a do jedneho dna som to mal u seba a lacnejsie. (jeden obchod bol pritom v CR)
Ja obchod neodporucam, nemam rad predajcom ktory maju na nete vsetko skladom a pritom az ked dostanu objednavku zacnu realne tovar zhanat. Bohuzial , je ich stale viac, kedze chcu aby ste prave im poslali objednavku.

Pridané: 25. decembra 2014

• dlhá dodacia kehota, napriek potvrdenému termínu doručenia, vlastne doteraz nedoručené

Jano

Pridané: 25. decembra 2014

• objednávka z pohodlia domova
  • výhodná cena
  • neviem

v pohode

Pridané: 23. decembra 2014

• 1, Prosím prerobte si trošku dizajn, aspoň hlavné tlačídlá počas nákupu oddeľte farbne, je to neprehľadné.
  • 2, Negenerujte rovnaký prihlasovací kód pri všetkých nových zákazníkoch. Dá sa tam jednoducho nastaviť napriklad UNIX TIME STAMP a kód bude pre každého zákazníka rozlišný.
  • 3, Pri úprave profilu (zmena hesla) je potrebné prv kliknúť na tlačidlo "UPRAVIŤ"

Prístup a rýchlosť super, dizajn a UI by som doporučoval prerobiť...

xxx

Pridané: 22. decembra 2014

• Rýchla komunikácia a dodanie

Som veľmi spokojný s nákupom, hoci som objednaval až okolo 16 tovar bol doručený už nasledujúci deň.

Zobrazujem 21 - 30 zo 648 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...65