• Ok

• Spoľahlivost, rýchlosť dodania.

• Najlepšia cena na trhu.
    • Pre Žilinčanov možnosť osobného vyzdvihnutia.

• Fajn ceny
    • Dlho na trhu, seriozny predajca

• Rýchlosť dodania
    • Cena produktu

• staré web stránky
    • ceny dopravy

• Ceny
    • Drahsie postovne, pri doprave slovenakou postou do 2kg nie je z popisu jasne ci ide o zasielku domov alebo na postu. (Bolo to na postu)
    • Nie az tak prehladna a rychla stranka

predávajú niečo čo ani nemajú, aj keď píšu - skladom

Tovar - batéria prišla iná, reklamácia cca 2 týždne ohľadom výmeny tovaru, no nestalo sa tak, samozrejme vrátili mi peniaze, ale dva týždne straty času, tak proste už nikdy viac cez tuto spoločnosť.. !!!

• rychlost dodavky, ale to je diskutabiline
    • nekomunikacia
    • zastaraly, pomaly a tarbavy eshop, kde sa napr. ani nedaju zadat udaje firmy, na dotaz nereaguju
    • zasielky posielaju na viackrat, pricom o tom vobec neinformuju, v mojom pripade boli dorucovane dokonca na rozne lokalne posty (na opacnom konci mesta samozrejme), na dotaz neodpovedaju

Firma ma relativne dobre ceny na tonery, ale asi nebudem nakupovat u nich znova. Komunikacia ziadna, 3x preposlem dotaz - nic. Nakupoval som na firmu, ale udaje firmy sa zadat nedali, poslali to na sukromnu osobu, nereaguju na komunikaciu... zasielku rozdelili na 2 casti, objednaval som 3 tonery, 2 prisli v jednej dodavke, dalsi v druhej, zasielky (s rovnakou dorucovacou adresou) prisli na rozne lokalne posty - ktore su sami o sebe skoro na opacnom konci mesta a este v rozne dni...

Zatiaľ objednaný tovar nedorazil a ani predajňa zatiaľ neoznámila stav objednávky, prípadne predpokladaný termín dodania.

• dobrá komunikácia, rýchle dodanie

• tovar za dobru cenu
    • tovar oznaceny skladom nakoniec nemali

sice tovar nedodali a objednavku zrusili ale aspon obratom vratili peniaze... skoda...

• ceny

- slubene ze zavolaju ked bude pripraveny tovar, prisiel iba mail ktory som nasiel na druhy den

Jediný obchod kde mali tento výrobok.

• veľmi rýchle dodanie, doprava zdarma-hráčske kreslo

žiadna

Nekorektny obchod ...kedneposiela objednavky e shop aspom treba dat oznam...

Rychle dorucenie.

+ proptný, spoľahlivý
    - horšie sa mi orientovalo na webovej stránke

• Výber tovaru
    • Komunikácia

Túto obj. omylom poslali na fakturačnú adresu a nie na dodaciu.Trošku mi to skomplikovali.Ale táto malá chybička nezmení moje dobré skúsenosti s týmto e-shopom.Držím im palce v ďalšom fungovaní.