Super, ochotný personál. Odporúčam!

Obchod zrušil objednávku až v tedy , keď som sa skoro po týždni začal o tovar zaujímať. Zrazu zistili že majú kus ktorý sa údajne nedá expedovať že je poškodený. Super prístup....

Tovar mi stále nebol doručený.

• Dobré ceny.
    • Vysoké dopravné.

• Dobrý výber
    • Pre dopravu využíva najhoršiu prepravnú spoločnosť

Mali by sa viac venovať správe skladu a správe eshopu, aby sa nestávalo, že sa zákazníkovi na portáli zobrazí "skladom", príde potvrdzovací email, no po týždni príde ďalší:
    Prajeme pekný deň!
    P. *****, je nám to veľmi ľúto, ale všetky kusy sú už rezerve. Voľné kusy budú až 4.9.2023.
    Vašu objednávku rušíme.

+ promptné vybavenie objednávky

• S nákupom som spokojný

• Dobré ceny

• Dobré ceny

Prišli mi o 2 žiarovky menej ako som si objednal. Telefonicky som to hneď riešil, pani sa ospravedlnila a povedala že pošlú zbytok. Bohužiaľ ani po mesiaci mi nič neprišlo.. Palec dole...

• Super
    • Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Kvalita
    • Zatial som nepostrehla žiadnu nevýhodu

• Ponúkajú tovar ktorý nemajú

Neodporucam, ked nechcete zazit par dni neistoty, ci ste neprisli o peniaze. Tovar som si objednal v stredu, s platbou cez Tatrapay, ale platba zlyhala chybovou hlaskou na strane obchodu. Peniaze mi z uctu odisli, ale objednavka neprela do stavu "uhradene". Pisal som im pre istotu mail. Do dalsieho dna ziadna reakcia, objednavka stale v stave neuhradena, tak som im pisal dalsi mail (na iny kontaktny mail co som nasiel), zase bez reakcie. Treti den som sa im pokusal opakovane volat, nezdvihali telefony. Uz som sa mentalne rozlucil so svojimi peniazmi, myslel som ze obchod prestal fungovat. Nasledujuci pondelok ale poslali mail, ze tovar expeduju, a naozaj v utorok v poriadku prisiel.
    Vyzera, ze som bud natrafil na nejaku neohlasenu celozavodnu dovolenku alebo cely tento obchod je nejaka one-man-show ktora funguje 1 den v tyzdni. Minimalna komunikacia. Zastaraly zabugovany e-shop. Nehrozi zaslanie nejakej tracking informacie o odoslani balika. Vhodne len pre ludi so silnymi nervami.

• dodržaný čas dodania objednávky
    • dobré ceny
    • osobný odber zadarmo
    • komunikácia so zákazníkom

Spokojnosť s obchodom ako aj s celkovým priebehom objednávky.

• Vyborna komunikacia
    • Rychle odoslanie tovaru

Nakupujem tam už dlhé roky a vždy bez problémov.

Obchod zrušil objednávku okamžite po zaplatení nepodpísaným emailom, peniaze doteraz neboli vrátené (ešte neprešlo 15 dní), nie je jasné, v akom stave je refundácia, čakám na uplynutie zákonnej lehoty.

• dobrá cena

Rýchla reakcia,spolahlovosť.

• dostupnosť ponúkaného tovaru
    • komunikácia a gramatika
    • úcta a ústretovosť k zákazníkovi

Rozhodne nedoporučujem!
    Vytvoril som objednávku na monitor za cca 800 EUR a zadal všetky potrebné údaje. Žiadal som doručenie do CZE, tak som ich radšej kontaktoval emailom, pre potvrdenie ceny za doručenie (nech pošlem správnu sumu), pretože v procese objednávky to nešlo presne stanoviť či sa nejako odlišuje doručenie do CZE namiesto SVK. Namiesto potvrdenia mi oznámili, že šlo o dopredaj tovaru, a že moju objednávku rušia, pretože na nový tovar by bola dlhá čakacia doba. Aký dopredaj tovaru? V dobe objednávania vraj skladom 3+ ks. Rovnaký tovar ponúkajú teraz na eshope s cenou cca o 250 EUR vyššou. Takže ešte raz, AKÝ DOPREDAJ? Dopredaj znamená, že predaj posledných kusov a predaj už potom skončil. Oni ale tovar stále majú a ponúkajú ho, len podstatne drahší než pôvodne ponúkali. Keby ma oslovili, že: "Ospravedlňujeme sa, ale cena tovaru sa pri dodávateľovi zmenila, súhlasíte so zmenou?" tak nepoviem ani slovo. Ale bez akejkoľvek konzultácie zrušiť objednávku je fakt drzosť. Akékoľvek priznanie pochybenia naprosto nehrozí a ústretovosť k zákazníkovi fakt nulová.
    Na to mi pán "manager" (ako si rád píše) oznámil, že oni môžu objednávku bez udania dôvodu zrušiť. A až v dobe, keď sa svet stabilizuje, tak že cenu upraví naspäť. Čo vraj tento rok neočakáva. Asi má nejakú vešteckú guľu alebo čo, neviem.