• veľmi dobré ceny za kvalitný tovar
    • perfektný popis tovaru
    • skvelá a rýchla komunikácia s predavajúcim
    • nenašla som žiadne

Páči sa mi tento obchod, lebo ponúka veľmi kvalitné výrobky za rozumné ceny, majú fakt prehľadnú stránku, veľmi rýchlo a zrozumiteľne reagujú na otázky a majú veľa kozmetických výrobkov, ktoré sú vhodné pre malé deti,....jednoducho vyskúšajte

Reakcia obchodu Nutrimas

Ďakujeme krásne za recenziu, veľmi si ju vážime.
    Do budúcna plánujeme rozširovať náš sortiment aj naďalej a samozrejme neustále pracujeme aj na našom zdokonaľovaní sa po každej stránke, aby boli naši zákazníci spokojní - to je nás prvoradý cieľ :)

• zaujímavá stránka
    • zdravotné problémy
    • pomoc pri nákupe
    • zatiaľ som nenašla záporné stránky

Dozvedela som sa veľa nových informácií o zelených rastlinách a ich účinkoch.
    Určite by som odporučila stránku aj ostatným, no je však dôležité aj to, ako sa mi produkty osvedčia a či ich účinok bude aspoň trochu viditeľný, citeľný. Potom jednoznačne.

Ďakujeme.

pridrahý

Ďakujeme.

• Mate dobry vyber no a tiež aj dobre ceny
    • myslim že nič take nema

Všetko je pekne rozpisane je tam aj široky vyber vyrobkov odporučam pre všetkych :)

profi komunikácia

Ďakujeme :)

• Bio mandlový olej. Doteraz som ešte nikdy olej na plet nepoužívala. No moje prekvapenie je neopísatelné. Plet sa mi krásne hydratuje, maličké vrásky sa akoby vypli, no naozaj som maximálne spokojná. Vrelo odporúčam vyskúšat ženám, hlavne ktoré majú suchšiu plet.

Odporúčam vyskúšat , vhodný aj po pobyte na slniečku.