• Super, ze funguju online aj kamennu predajnu maju. Pre mna je dolezite, aby som podporila malych predajni, ktorym na kvalite a zakaznikoch naozaj velmi zalezi. Okuliare som objednala online, ale vyzdvihla som si ich osobne hned na druhy den. Velmi ochotny a prijemny vstup voci mne ako zakaznikovi. Mala som velmi dobry pocit z celeho nakupneho procesu. Vrelo odporucam. :)

Dobrý deň, Andrea,

ďakujeme za Vašu dôveru a návštevu.

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našou rodinnou optikou.

Veríme, že aj nabudúce sa s kúpou slnečných okuliarov obrátite na našu očnú optiku Optika Klaudia - Nudokki.sk.

Nudokki.sk

Ochotne a rýchlo vybavili moju objednávku.

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našou rodinnou optikou.

Veríme, že aj nabudúce sa s kúpou dioptrických okuliarov obrátite na našu očnú optiku Optika Klaudia - Nudokki.sk.

Nudokki.sk

• Široký výber okuliarov, perfektná komunikácia, nádherné výdajné miesto v Galante.

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie.

Veľmi nás teší Vaša návšteva v našej rodinnej optike Optika Klaudia v Galante.

Prajeme dokonalé slnečné dni v nových slnečných okuliaroch Ray-Ban.

Veríme, že aj nabudúce sa s kúpou okuliarov obrátite na našu očnú optiku Optika Klaudia - Nudokki.sk.

• Opakovane výborná kúpa, skvelá komunikácia, 100% tovar

Dobrý deň, MaKU,

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie.

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našou rodinnou optikou :-)

Prajeme dokonalé slnečné dni v nových slnečných okuliaroch.

• nízke ceny
    • skvelý web

nákup s expresným doručením, vrelo odporúčam

Dobrý deň, Tino,

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie.

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našim eshopom www.nudokki.sk a s našou rodinnou optikou :-)

Nudokki.sk

Komunikacia je za mna profesionalna kludne by mohli ukazat niektorym obchodom ako sa spravat k zakaznikom . Poradenstvo za mna uplne ze TOP ! A ochota tak tiez ! Za mna uplne super pani majitelka moze byt hrda ake ma zamestnankyne

Dobrý deň, Zee,

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie.

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našou rodinnou optikou :-)

Prajeme pokojné Vianoce.

Nudokki.sk

• Vyborna komunikacia, rychle dodanie tovaru
    • Prehladna ponuka, kvalitne znacky

Dobrý deň, p. Eva,

• Od 18.12. 2020 cakam na tovar

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Dňa 18.12.20 sme Vám oznámili (v deň objednania), že slnečné okuliare RB3574 90351U nie je možné poslať, nakoľko bola ukončená ich výroba.
    Bohužiaľ ste na náš e-mail nereagovali a nevybrali ste si iný model. Z toho dôvodu bola objednávka vystornovaná.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť, aj napriek tomu, že ste boli včas informovaná o stave Vašej objednávky.

Nudokki.sk

• Vyzdvihnutie tovaru na predajni hodnotím veľmi pozitívne. Realne vidíte ako vám sedí rám a dá sa nastavit na vás na počkanie.

Optika s veľmi luxusným zariadením. Široký výber dioptrických i slnečných rámov. Kvalitný prístup a odborné meranie zraku. Veľká profesionalita a veľmi milý personál.

Prajeme pokojné Vianoce.

• Rýchla a príjemná komunikácia

Nudokki.sk

• Maximálna spokojnosť,rýchle dodanie, skvelý prístup a dobrá komunikácia. Odporúčam

Dobrý deň, p. Martina,,

ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť.

Veríme, že nabudúce sa aj s kúpou okuliarov obrátite na našu očnú optiku Optika Klaudia - Nudokki.sk.

RYCHLOST, SERIOZNOST

Pekný deň, p.Jana,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že služby očnej optiky OPTIKA KLAUDIA - Nudokki.sk naplnili Vaše predstavy.

Nudokki.sk

• rychle dodanie, skvela ponuka produktov

Dobrý deň, Ola,

ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť so slnečnými okularmi Dior.
    Prajeme Vám príjemné slnečné dni a veríme, že aj nabudúce sa s kúpou okuliarov obrátite na našu očnú optiku Optika Klaudia - Nudokki.sk.

Optika Klaudia

• Vynikajuca komunikacia, osobny pristup, promptne reakcie, okamzite dodanie

Pekný deň, Anka,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť :-)

Želáme veľa nezabudnuteľných slnečných dní a veríme, že aj nabudúce sa s kúpou okuliarov obrátite na našu očnú optiku Optika Klaudia - Nudokki.sk.

Objednany tovar mi bol doruceny mozno povedat obratom.
    Bol som prekvapeny cenou, znatelne nizsou ako na inych, aj zahranicnych strankach.

Pekný deň, Peter,

• Ochota personálu , cez internet poradia aj mimo pracovných hodín. Kľudne pridajú do prílohy aktuálne fotky produktu.
    • Vďaka

Reakcia obchodu Nudokki.sk

ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť so slnečnými okularmi Ray-Ban.
    Sme radi, že naše služby naplnili Vaše predstavy po všetkých stránkach.

80% produktov máme skladom, nie je problém poslať reálne fotky.

Optika Klaudia

• Ochota, rychla vybavenie objednavky, perfektna komunikacia

Milá Martina,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Sme radi, že služby očnej optiky OPTIKA KLAUDIA - Nudokki.sk naplnili Vaše predstavy po všetkých stránkach. Prajeme dokonalé videnie s dioptrickými okuliarmi Dolce&Gabbana.

Optika Klaudia Galanta

• Dobrý výber tovaru, vysoká kvalita, rýchle dodanie tovaru.

Dobrý deň, Macka,

ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť so slnečnými okularmi Ray-Ban.

Rýchle vybavenie

Pekný deň, Petra,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť so slnečnými okuliarmi Emporio Armani.

• Skvela komunikácia
    • Ochotný zamestnanci
    • Milý
    • Ústretový
    • Rýchle dodanie tovaru aj napriek tomu, že ho nemali skladom
    • Radi poradia

Dobrý deň, Eli,

ďakujeme za Váš nákup. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť.
    Prajeme Vám príjemné slnečné dni :-)