Rýchly nákup, som veľmi spokojná. Odporúčam všetkým.

Super internetový obchod najnižšia cena vyšli v ústrety pomohli vytvoriť objednávku odporúčam

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

100% stav
    Rychle dodanie
    Najnizsia cena

mali co iny nie, a lacno

Vsetko v 100%stave
    Super telefon aj eshop

rychle dorucenie

• Rýchlosť, korektnosť.
    • Nemožno platiť kartou.

Som velmi spokojna s nakupom na tomto eshope,velmi mila a ochotna obluha, zohnali mi starsi model telefonu ktory uz nieje lahko dostupny a za supee cenu
    Odporucam!

Objednala som už tretí krát a vždy som bola spokojná.

• Skvele rychle dodanie, kvalitny a lacny tovar, komunikacia s obchodom na vysokej urovni
    • Nic asi len to ze ludia ktory pridavaju negativne recenzie chcu obchod len ociernit.

Odporucam tento obchod, rychle dodanie, kvalitny tovar kludne nakupujte v tomto obchode budete spokojny tovar je kvalitny a novy

• zavolal som na konktaktne cislo, zdvihli a riadne ma informovali
    • platil som cez internet banking prevodom z osobneho uctu na ucet Nove Mobily v ramci tej istej banky, emailom som to oznamil na adresu Nove Mobily na ich stranke a este v ten isty den mi kontaktna osoba emailom potvrdila prijatie platby a iniciovala objednavku
    • dorucenie tovaru u mna nasledovalo v najblizsiu stredu rano po tom, co som platbu odoslal v piatok. Tovar bol dodany v poriadku. Zhrnutie: vsetko prebehlo bez problemov.

• Super cena
    • 100%stav

Všetko v poriadku

Super obchod s novymi telefonmi velmi ochotna obsluha som spokojna

Rýchle a seriózne jednanie...

• Rychlost dodavky

• bez problemov

Som velmi spokojny s nakupom v tomto obchode. Original zabaleny telefon s najnizsou cenou velmi mila obsluha ktora ochotne poradila