Telefón bol pripravený v predajni do 2 dní,novy, neotvoreny.

• ina cena na stranke.. vyssia cena v odpovedi na objednavku..

neodporučam!!! Apple iPhone 6 64GB gold som si kúpila pred mesiacom prišiel od výroby pokazený. Tak som im ho vrátila. Pani na tel. mi povedala že budu reklamáciu promtne vybavovať. Po mesiaci nemám telefón ani peniaze na mail mi nikto neodpovedá telefón mi neberú ak zdvihnú samé výhovorky. Nikdy viac....Očakávala som výmenu kus za kus nechcem nový opravovaný telefón !!!!!

• Vynikajuci prístup
    • Super cena
    • Rýchlosť dodania
    • Originál zabaleny
    • Starostlivosť o zákazníka perfektná

100% spokojna

• dobra cena

• Vyhodne ceny, rychle dorucenie

Spoľahlivý eshop ,nízke ceny.

• Rýchlosť
    • Komunikácia

Som veľmi spokojný s týmto eshopom. Na základe recenzií som trocha váhal ale prišlo všetko v 100% stave hneď na druhý deň od objednania telefónu. Super komunikácia. Určite odporúčam a vrátim sa späť keď budem potrebovať ďalší telefón

• Rychla doručenia (2-3 dni)
    • Telefon novy
    • Najlepsia cena

Maximalna spokojnost, rychla dorucenia, telefon bol novy, len nie SK distribucia, ale je to jedno, lebo nabijacka je europska, na telefone mozete vybrat SK jazyk a funguje s SK sim kartou.

Rýchle doručenia , tovar bol odoslaný podľa objednávky . Som spokojný telefón používam .

• Rychlost dodania ráno som objednal poobede som si telefon vyzdvihol
    • Ochotní predajcovia
    • Ponukli sklo aj obal
    • Telefon aj mobil originalne zabaleny
    • Vsetko v 100%stave
    • Nic

Objednala som telefon s dvomi kartami, čierny a

DODALI STE JEDNOKARTOVÝ, STRIEBORNY. NIE SOM SPOKOJNÁ SO ZASLANÝM TOVAROM.

• Obchod zavádza, čo sa týka cien, uverejňuje ich ako ceny s DPH, avšak v skutočnosti ide o telefóny pri ktorých je cena konečná, čiže cena bez DPH rovná sa cene s DPH, kde DPH rovná sa 0, nakoľko podla ich vyjadrenia sa jedná o nové telefóny ale z výkupu. Táto skutočnosť by mala byť podľa môjho názoru riadne a výrazne komunikovaná na stránke, kde o tom nie je ani zmienky !!!!

Reakcia obchodu NovéMobily.sk

Cena pri produktoch je totožná s reálnou, konečnou cenou.
    Zákazník má možnosť rozhodnutia pre nákup tovaru z nášho obchodu z vlastnej vôle, na odporúčanie, alebo na základe recenzií.
    Každému nášmu Zákazníkovi bol produkt na základe objednávky doručený v poriadku . Prípadné závady prístroja naša spoločnosť ovplyvniť nedokáže, tieto závady riešime reklamáciou u výrobcu.
    Objednávka bola vytvorená a recenzia napísaná pravdepodobne za účelom verejného osočovania nášho obchodu.
    Naša spoločnosť sa dištancuje od obsahu recenzie a negatívneho zobrazenia nášho obchodu a naďalej sa bude snažiť maximálne vyhovieť požiadavkám svojich Zákazníkov.

• Po tel. dohode mal tovar zmenený spôsob dopravy na rýchlejší
    • Napriek tomu, že je tovar "na sklade", odoslanie trvalo 5 dní. Tak tovar zrejme nebol na sklade :( a objednal by som si ho inde, aby mi bol doručený skôr... :/

• naozaj veľmi nízke ceny

Vsetko v poriadku , rychle dodanie, originalne zabaleny mobil

• Rychlost a kvalita dodavky
    • Najnizsia census na internete
    • Zapecatena krabica od mobilu

Mobil mi bol doručený, po nainštalovaní som zistila, že na monitore odchádzajú pixely, preto som mobil zaslala späť predajcovi. Množstvo telefonátov, no neúspešných, žiadna kompetentná osoba, s ktorou by som mohla komunikovať. Po viacerých urgenciách mi bolo zaslané oznámenie, že mobil bol zaslaný do servisu na opravu. Termín na vybavenie 30 dní.
    Rozumiete tomu? To mám čakať 30 dní na ich vyjadrenie? Ja som žiadala peniaze späť a nie ich pokazený telefón. Neodporúčam, pokiaľ nechcete prísť o nervy!!!

Reakcia obchodu NovéMobily.sk

Dobrý deň p. Regulová telefón sme Vám vymenili za nový a odoslali kuriérom DPD. Komunikácia nebola možná , nakoľko ste si nedali nič vysvetliť . Poslali ste k nám reklamáciu , ktorú sme okamžite riešili vo Váš prospech .

S pozdravom reklamačné oddelenie mobil shop Freia.

• DPH vraj nerozpisuju kvoli tomu, ze telefon je vykupeny. Preco ho predavaju ako novy? Vynimka na rozpis DPH sa vztahuje na tovar pouzivany. A v telefone sa zatajuju ze su platcami DPH. Neseriozny

• Rychle dodanie
    • Nemohla som sa dovolat