• Spoločnosť s rýchlym dodaním

Reakcia obchodu notta

Ďakujeme za kladné hodnotenie, sme radi že ste s našim obchodom spokojný. Tešíme sa na Váš ďalší nákup

• kvalitný tovar za nízke ceny s doručením zdarma!
    • nemá

veľmi odporúčam

Reakcia obchodu notta

• Dĺžka dodania. Mesiac je jednoducho veľa.

Dobry den , tovar ktory skladom nemame nemozeme dodat na druhy den

• Manzel si kupil gola sadu,nepacila sa mu ,chcel ju vratit.Gola sada bola v labilnom kufriku ktory prisiel uz trochu poskodeny.Sadu sme poslali spat.Firma nebola schopna gola sadu si prevziat,same vyhovorky mali,manzel im tam volal asi 5krat ci uz ju vyzdvihli.Cakali az do posledneho dna vyzdvihnutia balika.Peniaze nam vratili az potom co im manzel zavolal ze uz sme ich mali mat na ucte.A aj to nam neposllali celu sumu ako mali.

Neodporucam.

Reakcia obchodu notta

Dobry den , v ziadnom pripade reklamacie sa nam nestalo, ze by niekdo reklamoval tovar a nechal ho uskladnit na poste , ak by ste postupovali podla nasich podmienok na reklamaciu tovaru ziadne neprijemnosti by sa nestali . Tovar treba zaslat k nam do sidla firmy a nie nechat na poste . Dakujem ,

Strasne dlha cakacia doba

Dobry den , tovar ktory skladom nemame nemozeme dodat na druhy den

• Dobré ceny, doprava zadarmo
    • slabšia komunikácia, len cez email, ale v pohode

S obchodom som spokojný, tovar som objednal v noci a hneď som ho aj zaplatil a na druhý deň mi už prišiel email, že tovar bol odoslaný, takže to bolo rýchle

Reakcia obchodu notta

• Doprava zadarmo pri platbe vopred
    • Najlepsia cena mojho tovaru
    • Na baliku bol napisany uplne iny nazov obce ako v objednavke
    • obchod pouzil giganticku krabicu asi dvakrat vacsiu ako vyrobok
    • V stave objednavky uvadzaju odoslane, ale balik dosiel az po viac ako tyzdni
    • v krabici bol okrem vyrobku aj rozny odpad ako plastove pasky, krabice od inych vyrobkov, letaky...
    • neprehladny a nedokonceny eshop

Tovar my bol dodany v poriadku aj ked po dlhsej dobe ako som cakal, v poriadku a funkcny. Takze som spokojny, ale tych negativ je pomerne dost.

• -poštovné
    • -komunikácia
    • -dobré ceny

odporúčam

Reakcia obchodu notta

• dodacia doba a komunikacia

Reakcia obchodu notta

Dobrý deň , Vaša objednávka čaká na naskladnenie , presne v deň obj. sme Vásinformovali o stave objednávky , na firme máme dva tel. na ktoré ste nás mohli kontaktovať +421 944 308 446 +421 944 248 462INFO : od 10:00 do 17:00 ak Vám neprišla informácia na email treba si skontrolovať SPAM poštu ,

• skvele ceny - najlepsia cena v porovnavaci obchodov, dobra cena za postovne, pristup supportu na chate

odporucam

• Rychle dodanie tovaru
    • Siroky vyber
    • Nema

Odporucam

• cena tovaru
    • -prehladnost obchodu
    • -zly banner a posunutie webu a necitalnost jednej strany( test chrome , mozilla)
    • -Zly preklad v predmetoch mailu
    • -Nezobrazuje sa obrazok mailu
    • -Nevypisanie udajov na webe(vsetko o nakupe) -Shop vyzera ako nedokonceny

Reakcia obchodu notta

Dobrý deň , V čase keď ste robili objednávku sme mali na webe menšie úpravy a opravy na web stránke , preto sa Vám web zobrazoval nekorektne , Momentálne je všetko v poriadku a web beží správne .

• Vôbec nemám prehľad o stave vybavovania nákupu. Nemám istotu, či objednaný tovar vôbec obdržím.

Reakcia obchodu notta

Dobrý deň , Vaša objednávka čaká na naskladnenie , presne v deň obj. sme Vás tel. kontaktovali a informovali Vás o stave objednávky . Vaša odpoveď bola ,že na tovar počkáte . Preto nechápem Vašu reakciu na heureka .sk , na firme máme dva tel. na ktoré ste nás mohli kontaktovať +421 944 308 446 +421 944 248 462INFO : od 10:00 do 17:00

• Pri platbe vopred doprava zdarma

Rýchle spracovanie objednávky, informovanosť o stave obj.

• Rýchle dodanie.
    • Dobrá cena.

S obchodom som spokojný, prehľad stránok je fajn, som rád, že som mohol byť zákazníkom.