• Dostupnosť zahraničných konfigurácií notebookov
    • Otrasný web
    • Support milý iba do chvíle kým sa niečo nepokazí
    • Mám podozrenie že predávajú rozbalené produkty ako nové

Z tohto e-shopu som si kúpil "nový" notebook. U iných predajcov sa nedal bežne zohnať, preto som sa dal zlákať na tento e-shop. Bola to veľká chyba. Keď som písal na dostupnosť tovaru, support bol milý - odpísal mi veľmi rýchlo. Keď však riešim vrátenie tovaru do 14 dní z dôvodu, že mi notebook prišiel s poškodeným displejom (a mám silné podozrenie že už bol použitý) support je zrazu ticho a keď som sa odhodlal zavolať, ani sa nedovolám. Som zvedavý ako to ešte dopadne a či mi notebook naspäť zoberú aj keď bol evidentne poškodený. Odporúčam sa tomuto e-shopu vyhnúť.

• najlacnejsie notebooky
    • predavaju pouzite notebooky ako nove

Priznam sa, ze som sa nechal zlakat na nizke ceny, co teraz velmi lutujem. Kupil som od notebookCentrum notebook s nadejou, ze mi bude dlho sluzit. Opak je vsak pravdou. Notebook uz po kratkej dobe prestal fungovat.
    Obchodnik dany problem nechce riesit. Po rozobrati notebooku mnou zaplateny technik prisiel na to, ze niektore suciastky nie su funkcne.
    Ludia z tohto obchodu su priatelsky, ale len do prveho okamihu ked sa nieco pokazi. Nasledne sa zacnu vykrucat a vymyslat vsemozne dovody preco to nie je ich starost. Ja si ale myslim, ze ako zakaznik mam pravo na to, ze tovar ktory si zakupim bude plne funkcny. Dufam, ze aspon ostatni si date pozor.

• vrátenie peňazí
    • klamú
    • predávajú rozbalený tovar

Maďarsky priatelia klamu a predávajú rozbalený tovar... Vyslovene som im do poznámky objednávky napísal, že chcem len originál zabalený tovar, napísali mi emailom, že samozrejme tovar bude nerozbalený! Tovar prišiel otvorený!!! Dochytaný od prstov. Ze vraj ich technik ho kontroloval, čo bolo samozrejme klamstvo. Tovar som okamžite vrátil. Peniaze mi vrátili. Nekupujte radšej podľa nízkej ceny, ale len od overených predajcov.

• Nízka cena ale nestojí to za kúpu
    • Zlá prehľadnosť, nezabezpečená stránka, v prípade objednania linuxovej verzie inštalácia linux endless ( nekompatibilný operačný systém) málo programov na endless, neodporúčam.

Neodporúčam kupovať linuxové distribúcie, zle prispôbená stránka, nezabezpečená, jediná výhoda cena ale nestoja za kúpu.

• rýchla odozva na telefón aj mail
    • neaktuálny eshop

pokúsil som sa nakupovať

• Dobre ceny.
    • Neprehľadný webshop.

• .
    • .

V ponuke tovaru bol uvedený darček, ktorý nebol dodaný.

• chcela som lacnejsi notebook, tak repasovane maju asi za najlepsiu cenu
    • objednala som si notebook, na co mi odpisali ze ho uz nemaju a ponukli mi iny so zlavou, ale nebol lepsi ako ten ktory som objednala

• Naeaktualizované stranky.

Ponúkajú tovar, ktorý nie sú schopný dodať.

• široký výber notebookov, kde v iných obchodoch sa určite nenájdu..

• Jó árak

• pomer cena/vykon

• Super cena
    • Dobrá komunikacia

Som veľmi spokojný s nákupom

• Malo znamy

Oplati sa vyskusat

• V mojom prípade rozhodla cena notebooku.
    • o žiadnych zatiaľ neviem.

Zatiaľ spokojnosť. Uvidím ako pobeží ntb. Spýtajte sa ma o 4 roky.

• ceny
    • široký výber modelov počítačov

• Rychlost
    • Ceny

Tovar som sice zrušil ale vyzerá to byt seriózny obchod,aj zavolajú aj odpišu,možno časom vyskušam..

• Siroky vyber ponuky. Velmi dobre ceny. Komunikacia predavajucich. Ziadne klamstva, ale velka ustretovost.
    • Zatial som nezistil slabinu

Skvely obchod. Siroka skala produktov. Ustretovost a starostlivost predavajucich je na vysokej urovni. Velmi dobre ceny. Skvela komunikacia a profesionalita predavajucich. Proste vsetko NAJ...