• -cena
    • -kvalita
    • -jednoducha a prehľadná stránka

Určo sa sem ešte vrátim nakúpiť,mám rad tieto značky

• Super nakup za najlepsie ceny v porovnani s ostatnymi aj postovne najnizsie....dlzka dodania my neprekazala kedze som chcela dany tovar!urcite odporucim aj znamym,vdaka za bundicku
    • Slabiny som nepostrehla

Este raz odporucam

• dĺžka čakania na odoslanie tovaru je veľmi dlhá
  • Z tohto e-shopu som objednávala prvý a zároveň aj posledný krát, keďže mu chýba aktualizácia a na stránke je veľa tovaru, ktorý už ani nie je v ponuke. Je to zavádzanie zákazníka. Na základe tohto dôvodu obchod neodporúčam.

• Výborne ceny, zrozumiteľná stránka, prehľadná.
    • Jedinou slabinou je dĺžka dodacej lehoty, inak všetko v poriadku.

Komunikácia so zákazníkom je vynikajúca, snažia sa čo najrýchlejšie odpovedať na otázky.
    Balíček prišiel v poriadku, starostlivo zabalený, nemám čo vytknúť.
    Komu nevadí dĺžka dodacej lehoty, a chvíľku si počká, tomu obchod môžem len ODPORÚČAŤ.
    Bezproblémový obchod, a ďakujem, určite si ešte od vás objednám! :)

• dlhá dodacia doba
    • výška poštovného

bola som spokojna a odporucam

• v ponuke tovar, ktorý nie je ani možné objednať

• Široký sortiment kvalitného tovaru. Páčilo sa mi,že je na výber platba dobierkou aj platba vopred prevodom na účet. Najnižšie ceny, samozrejme dodržaná dodacia doba. Stránka je jednoduchá a prehľadná, takže sa dobre orientuje.
    • Žiadne som nepostrehla.

Môžem len ODPORÚČAŤ! Určite tu ešte nakúpim a ďakujem za krásne vecičky. :)

• extremna debilita

nikdy viac.

Reakcia obchodu NONA

Vašu objednávku neregistrujeme v našom systéme tak neviem prečo hodnotíte náš e-shop.

S pozdravom NONA servis

Momentálne som maximálne nespokojná s tymto obchodom keďže sa na stranku nedá dostať. Tovar stále nebol doručený už uplynulo 10 dni od objednávky pritom bola vybavená okamžite.

Reakcia obchodu NONA

tovar doručujeme do 10-12 pracovných dní,dodaciu dobu striktne dodržujeme.Na stránke prebiehali stavebné úpravy stačilo sa len informovať.Vašu objednávku neregistrujeme v našom systéme ,kedže bola zrušená a boli ste o všetkom informovaný .

• tovar
    • všetko ostatne

Tovar mi sice zaslali, ale komunikacia so zakaznikom ziadna. Stranka im nefunguje uz par dni, na emaily neodpovedaju a telefonne cislo je nedostupne. Neobjednavat ludia !!!

Reakcia obchodu NONA

Vašu objednávku neregistrujeme v našom systéme tak nevieme prečo hodnotíte náš e-shop ako anonym a nie overený zákazník. Na stránke prebiehali stavebné úpravy, stačilo sa len informovať, telefónne číslo je dostupné neustále v pracovnej dobe ktorú máme uvedenú na stránke v kontaktoch. Čo sa týka e-mailov sme dostupný 24 hodín denne takže neustále komunikujem so zákazníkmi.

S pozdravom NONA servis

• Cena, doba doručenia, komunikácia so zákazníkom
    • Nepostrehol som žiadne

Jednoduchý a pohodlný nákup za bezkonkurenčné ceny

odporucam ja som spokojna tovar bol zabaleny neporuseny velkost mi sedi s cenou som tiez spokojna najhorsie je to s postovnym je to dost

• Prisiel mi mail, aby som ohodnotil predajcu, rad by som tak urobil, ale este mi nebol doruceny tovar, takze nemozem :D

• vsetko v jednom
    • tovar o ktory som mala zaujem ponukal NONA
    • prevadzka je aj v sobotu,no nik mi tel.nezdvihal po opätovnom vyzvanani

Vyborny prehlad internetovej stranky za priatelne ceny.no tovar mi prisiel sice v sacku,no rozdrapenom a prelepenom nejakou paskou.Tovar-tricko adidas na rukavoch krive nastepovanie 3pasikov,takze nespokojnost na 100%,dakujem,ale radsej uz v predajni,kde si tovar prezriem a nemusim ho zasa na svoje naklady posiela spät!!!

• nízke ceny

• super komunikacia

dobre ceny, super komunikacia

• Veľký výber
    • Neviem

Maximálna spokojnosť ,myslím že to hovorí za všetko.

• Skoro nulova komunikacia a hlavne tovar ktory je vystaveny na stranke nemusi byt na sklade. Takze polovicu veci ktore si objednate Vam vobec nepride pretoze ich nemaju

Ale tak docela to ide len keby vychytali muchy

Reakcia obchodu NONA

neustále sme s Vami komunikovali a seriózne odpovedali na Vaše dotazy.K tovaru:Dostupnosť tovaru vždy prekontrolujeme u výrobcu a oboznámime zákazníka e-mailom, čo sme Vo Vašom prípade aj hneď spravili, nájdete to aj v obchodných podmienkach.