• veľký výber, dobré ceny, komunikácia

Odporúčam

• Zavadza zakaznika. Ten isty produkt ponuka samostatne a s darcekom zadarmo, ale za rozne ceny. Takze darcek nie je "zadarmo". Telefon + tablet zadarmo. Na staznost odpovedali, ze telefony maju ine nakupne ceny a na darcek nemam narok. Takze to posudi SOI. :)

• najlepsia cena produktu - pre osobny odber
    • nic

najlepsia cena produktu - pre osobny odber v BA.

• cena,dostupnost!
    • ziadne nepoznam!

odporucam nakupovat,niet co riesit,spokojnost zarucena!

• ceny
    • predava pouzivany a hlavne poskodeny tovar, pricom udava, ze ide o nepouzivane produkty

Tento obchod neodporucam, nakolko zavadzaju zakaznikov, predavaju opravovane a pouzivane produkty + nedovoluju odstupit od zmluvy.Svojvolne si skracuju zarucnu dobu a neupozornuju popredu, ze tovar, ktory si kupujete, je opravovany. Podany podnet na SOI.

Reakcia obchodu NIKITA.sk

Vážený zákazník, v názve produktu bol dátum skrátenej záruky. MT bol v predpredajnej reklamácii, to znamená, že nebol nikdy nikým používaný, ale bol v servise kvôli výrobnej chybe, ktorú servis podľa protokolu odstránil. Práve kvôli tomu bola aj zvýhodnená cena oproti iným produktom tohto istého typu. Preto bolo aj na Vašom pokladničnom bloku v názve upozornenie na skrátenú záruku. Nie je v našom záujme zavádzať zákazníka. Odstúpenie od zmluvy je možné vždy do 14 dní od zakúpenia tovaru. Avšak vy ste súhlasili s tým, že tovar pôjde opäť do servisu, preto bol opäť poslaný na reklamáciu, tentokrát v rámci už spomínanej skrátenej záruky.

• -telefon z telekomu,ale aspon sk diestribucia

rýchle dodanie-hned na druhy deň
    -prekvapil ma telekom v mobile..

• Objednával som Note 4 a mal som trochu obavy. Ostatné obchody mali síce dobré hodnotenia a lepšiu cenu ale zvolil som si tento pretože má pobočky v nákupných centrách, skrátka to nieje len firma čo sídli niekde v pivnici a ponúka len predaj na dobierku. Nákup prebehol v poriadku,s tovarom som spokojný.

Rýchli a bezproblémov.

Pri tomto tovare mi chýbala presnejšia špecifikácia.

• pri tomto telefone islo o to ze je zo slovenskej produkcie. nemusim riesit v pripade reklamacii zahranicie a cakam neviem ako dlho.
    • na internete nie je vela recenzii naň. co moze v konecnom dosledku odradit. dal by som viac priestoru na to aby zakaznici aj pisali napr. na stranku (neviem ci to tam mate)
    • nieco ako
    • stena pochval a staznosti:
    • otvorenost dnes predava

dobra komunikacie
    rychle dodanie
    bezproblemovy priebeh zasielky
    flexibilita
    SR distribucia

Spokojnosť

• nizke ceny
    • komunikacia pri osobnom odbere
    • vecer objednane => druhy den doobeda k prevziatiu
    • ?

nakupoval som s obavou na zaklade par malo recenzii ( porusena plomba, brandovany tovar ). V mojom pripade Samsung Note 4 => VSETKO OK

• Super prehladna a jednoducha stranka bez reklam adblock som vtedy este nemal :D
    • ziadne

Jeden z najrychlejsich vybavenych objednavok ake som mal...

• nema

odporucam

• Rychlost dodania tovaru
    • perfektna komunikacia s obchodom
    • kvalitny tovar
    • slovenska distribucia
    • zatial mam tovar kratko.... zatial obrovska spokojnost
    • slabiny neviem zameriaval som sa len na jednu vec a ta mi prisla v orig. Baleni tak ako bolo dohodnute..

Pani s ktoŕou som riesil obj. bola perfektna. Este raz jej dakujem

• vyborna cena

• nízka cena

• SERIOZNOST CENA
    • NEVIEM

ODPORUCAM

• profesionálny prístup

Kupoval som Note 4 SK distribúciu za cenu o 200€ menej ako mali iné obchody. Bál som sa že to bude fejk alebo vrátený mobil, tak som si ho vyzdvihoval osobne na druhý deň v kiosku v Hypernove a bol som príjemne prekvapený. Úplne novučičký kus zatavený vo fólii a naozaj SK distribúcia. Vrelo odporúčam, čestný a rýchli obchod.