Seriózne jednanie, tovar bez problémov.

• Všetko tak, ako uviedli. Dodržané podmienky nákupu. Pozitívna skúsenosť.

Odporúčam. Dobré ceny a dodržané obchodné podmienky.

• Super nákup, na stránke mi boli ponúknuté doplňujúce produkty (ochranné sklo, kryt) čo ma potešilo nakoľko som to nemusela hľadať v ďalšej ponuke

• Na fakture nebola vyčislena DPH napriek nakupu na firmu a dovolat sa na T čislo sa neda

Reakcia obchodu NetMobil.sk

Ďakujeme zákazníkovi za recenziu, pri vytvorení objednávky, kde zákazník vyplní údaje o spoločnosti, je upozornený, že pri produkte nie je možné odpočet dph.
    V prípade, ak náš pracovník nezdvíha telefón, pravdepodobne je zaneprázdnený.
    Zákazník nás emailom nekontaktoval, na emaily v každom prípade reagujeme.

Moje skúsenosti sú vynikajúce a odporúčam každému. Rýchlosť, ochota.

dobrá komunikácia po telef.

• rýchlosť dodania, ceny

• Nízka cena (pretože ktovie odkiaľ sú tie mobily )
    • Nikdy viac cez nich !
    • Mobil mi predali ako nový a pritom nebol

Najhorsia skúsenosť

Zhrniem to tu !
    NIKDY VIAC NIKDY !!!!
    Kúpila som u nich pred 2 rokmi iPhone 7
    akože nový/ no vtedy som si to naozaj myslela!
    Po jednom alebo dvoch dňoch sa pokazil prestal ist vypol sa a nedal sa zapnúť ani nabiť nič proste nereagoval !
    Samozrejme povedali že ho treba dať na opravu.
    Zaslali mi kde sa má mobil opravit tak som to taká j poslala lenže oni mi odmietli opravit mobil dokym mám zapnutú funkciu “nájsť môj iPhone”
    Takze mi ho poslali naspäť !!! Potom sa mi podarilo cez môj starý prihlásiť na novy iCloud ktorý bol prihlásený nový mobil čiže iPhone 7
    Vypla som to ako si želali !
    Prišiel mi mobil po mesiaci že sa nedal opravit a tak mi vymenili kus za kus !!!
    Vravím Ok !!!
    Celkom fungoval rok a pol no čo sa dalo čakať !!!
    Znova presne ten istý problem !!!
    Mobil sa z ničoho nič vypol obrazovka čierna ani zapnúť ani nabiť nič ! Proste nereagoval !
    Tak znova som sa rozhodla poslať mobil na reklamáciu !
    Odtiaľ mi prišla odpoved že mobil mi neopravia pretože boli vybraté nejaké skrutky z vnútra !!! Akože nechápala som keďže mi poslali pred rokom a pol zevraj kus za kus a mal byt mobil čisto nový !!!
    Teda odmietli mi ho opravit ! A plus dodali že aj keď je záruka na ňom 2 roky tak oni by hi nepopravili už zadarmo v rámci záruky pretože ten mobil bol vraj dovážaný zo zahraničia a že taký opravia do jedného roka !!!
    No neskutočne natahovacky a opletačky s tým boli a vlastne aj sú a ich posledné vyjadrenie bolo že ak chcem opravit ten mobil tak za dakych 400€

Reakcia obchodu NetMobil.sk

Ďakujeme zákazníkovi za recenziu, v prvom rade naša spoločnosť neponúka, ani nepredáva použitý tovar.
    Pri nákupe a obdržaní tovaru je možné každý produkt preveriť u výrobcu, napr. pri Apple produktoch na stránke Apple zákazník môže na základe výrobného čísla zistiť dátum nákupu a či je produkt v záruke.
    Keď sa pokazí produkt, nie je vinou predajcu, zákazník pri reklamácii musí splniť reklamačné podmienky , napr. pri Apple produktoch môžu prijať v servise prístroj len vtedy, keď nie je aktivovaná služba "nájsť môj mobil". /zákazníkovi po vrátení do servisu už s vypnutou službou vybavili reklamáciu za 1 týždeň!/
    Pri druhej reklamácii zákazník poslal prístroj do autor. servisu, kde odmietli záručnú opravu z dôvodu, že prístroj bol uvedený na trh v zahraničí a ponúkli platenú opravu/Apple zabezpečuje záruku na 1 rok na celom svete/, následne nám bol doručený prístroj na reklamáciu.
    Na prístroji chýbali skrutky na spodnej časti a po preverení a vyjadrení autor. servisu Apple v zahraničí, bola reklamácia odmietnutá/neautorizovaný zásah, chýbajúce skrutky aj vo vnútri/.
    Je nám ľúto za vzniknutú situáciu, za chybu iných nebudeme znášať vinu, prístup dotyčných ani nekomentujeme.
    Naša spoločnosť na základe skutočností riešila reklamáciu podľa zákona, to preverila vďaka zákazníkovi aj SOI.

• Dlhší termín dodania

• Kvalita, rýchlosť dodania

• Komunikácia

Silikónové púzdro mi nebolo doručené, ale mobil áno včas, som spokojná

Spokojnosť.

• Komunikácia, cena, rychlost dodania.

• Som veľmi spokojný.

• osobitne pozháňali tovar, ktorý sa medzičasom vypredal

• Výborné ceny, pomerne promptné dodanie (pokiaľ je tovar dostupný)

dúfam že nič - čas ukáže

• Rychle dodanie

• Promptna komunikacia a priatelske riesenie terminov.

Super obchod a spolahlive dodanie.

• Cena tovaru5☆, komunikácia5☆, doručenie 5☆

Spokojnosť