• Nákup z domova, i keď sa jedná o väčší tovar.
    • nepoznám

• Komunikácia na bode nula.

Vôbec žiadna odozva na našu objednávku. Iba potvrdzujúci mail ( asi aby sme nemohli zrušiť objednávku) . Myslím že keď niekto podniká a vedia obchod, tak by nemal podceňovať také veci. Kuriér stojí 5€ a platím ho ja. Stačilo napísať - odpuste ale nemám čas poslať vám tovar z dôvodu..... Alebo pošlem o dva týždne, mesiace, roky. Ďakujem

Reakcia obchodu natrhu.sk

Pán si objednal tovar, pri ktorom bola uvedená doba dodania 7-14 pracovných dní, takže písať takúto negatívnu reakciu po 3 pracovných dňoch bolo naozaj unáhlené. Pri telefonickom rozhovore mu to bolo vysvetlené a sľúbil nám, že túto neoprávnenú negatívnu recenziu vymaže. Robíme, čo môžeme a snažíme sa tovar doručiť vždy čo najskôr, navyše nesľubujeme nič, čo by sme nevedeli dodržať. Balík nás mimochodom stojí 13,20 € a nie 5 €, pretože spoločnosť DPD nám vôbec neoznámila dopredu zmeny prepravných podmienok a sadzieb, takže sme nestihli zvýšiť cenu dopravy.

Tovar kôš na bielizeň PK239 mi bol doručený o desať dní od odoslania objednávky. Super kvalita, pekné prevedenie a za rozumnú cenu! Odporúčam!

Nevyhoda bola doruucenie,ze ked je niekto sam s dietatom doma,vobec sa so dopredu nikto neozval kedy asi pridu,az tesne pred prichodom.tazko sa ptm reaguje a riesi a este s dietatom.nie sme vsetci na motuziku podla toho ako pride dorucovatel a este sa pritom za to plati nemala suma,aj ked som z obchodu kupila drahsiu vec.myslim,ze nad nejaku sumu by mohla byt doprava zadarmo.dakujem

Reakcia obchodu natrhu.sk

S kuriérom si môžete dohodnúť, kedy Vám balík bude opätovne doručovať vo vyhovujúcom čase. Čím drahšiu vec kupujete, tým väčšie náklady na prepravu, bohužiaľ, máme, takže naozaj nie je možné, aby bola preprava zadarmo pri takých priaznivých cenách, aké sa snažíme udržať, ale ďakujeme za pripomienku.

Skore dodanie tovaru.ok.

• Cez internet človek nevidí, akej kvality je objednaný tovar. Prvé sánky som telefonicky reklamoval. Vyzerali ako keby absolvovali niekoľko sánkovačiek. Hoci mi ich ochotne vymenili, mal so ich 100 chutí vrátiť. Kuriér mi však nechcel vrátiť peniaze. Chápal som ho, lebo prvé sánky doviezol iný. Ostáva len dúfať, že vnúčikovi niekoľko rokov vydržia. Preto ani neviem, ako mám hodnotiť svoju spokojnosť s nákupom. 3 hviezdičja azda len za to, že prišli rýchlo.

Reakcia obchodu natrhu.sk

Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Sánky posielame, samozrejme, nové nepoužité, k poškodeniu mohlo dôjsť pri preprave. Všetko treba hneď riešiť s nami. Ak sa Vám ani druhé nepáčili, stačilo nám dať vedieť, po sánky by sme si poslali kuriéra a vrátili Vám plnú sumu.

• Rychlost.
    • Kvalita.

• rýchlosť, spoľahlivosť

rýchlosť, spoľahlivosť dodávky tovaru

V pohode rychle vybavenie

• velka spokojnost

spokojnost

• objednávka bez problémov chodenia po predajňach.

Výhodu som už napísala.

• Chýbal manual k tovaru

• Doba dodania aj komunikacia .dodanie po tel.dohovore.spokojnost

• Osobný prístup.
    • Proklientské správanie-
    • Chcela som si objednať tovar , ktorý nebol momentálne v e-shope dostupný. Napísala som mail s dotazom o dostupnosti. Z firmy NATRHU.sk mi zavolali a informovali ma o dostupnosti :)

Kos na pradlo mi dodali rychlo,je velmi pekny,velky,kvalitny,vyborna cena

Objednaval som prvy krat a spokojnost, velmi rychle dodanie do 24 hodin od objednania

• Velmi rychle dodanie
    • + rýchlosť, spoľahlivosť, kvalita

rýchla reakcia a doručenie na adresu odberateľa

• po objednani tovar bol na nasledujuci pracovny den doruceny