• ceny
    • nemá

domácim aj profi majstrom vrelo odporúčam

• najlepsia cena a rychle dodanie

super

• Tovar na sklade.
    • Dostupná kontaktná osoba na telefóne.

Obchod odporúčam,komunikácia s obchodom a dodanie bez problémov,som maximálne spokojný.

• nizke ceny
    • čakanie ...

tovar mi prišiel poškodeny aj sa ozvali poslal som im fotky a odtedy nič ani sa neozvali

• Potvrdená objednávka na ktorú som čakal viac ako mesiac, po týždni som tam volal, uistili ma že do týždňa bude objednávka vybavená, po ďaľších 2 týždňoch som tam niekoľkokrát volal a to mi už nikto ani telefón nezdvihol.

Neodporúčam

• Objednaval som bosch buracie kladivo za najnizsiu cenu a este aj dodanie na druhy den cize ho mali skladom co som necakal. Pobede som objednal a na druhy den rano uz som ho mal doma. Nechcel som pisat ziadnu recenziu, ale kedze mam stavebnu firmu, potreboval som dalsi stroj a to vibracnu dosku ten isty scenar zase skladom na druhy den uz frcala. Obchod a pristup paradny. Vrelo odporucam!!!

Super!!!

• Neschopný personál,pošlu čo ste si neobjednal.Vyhováraju sa že ten tovar už nemaju ani nebudu mať.Pritom na stranke ho ponukaju naďalej.Vôbec neupozornia či môžu zaslať pododný vykonovo slabši stroj za rovnaku cenu.V tejto predajni už určite nebudem nakupovať.

Ak nechcete biť sklamaný v tomto obchode nekupujte.

• - Objednany Tovar neposlu.
    • - Nulova komunikacia.
    • - Zabity cas.
    • - Mozete cakat do nekonecna.

Objednal som si noznice na konare. Objednavku zaevidovali, je to uz styri tyzdne. Odvtedy sa nikto neozval, nic neposlali. Obchod je nepouzitelny. Nulova komunikacia. Podotykam ze tovar bol na sklade, dodanie 1-2 dni.
    Obchod by som nikomu neodporucal.

• tovar som prebral od kuriera ked vam napisu ze to bude 5 dni tak to bude isto viac trvat,ale to je vedlajsie..tovar bol poškodeny ihned som sa snazil dovolat do MLM NARADIE ale tam si asi niekto vrta v nose lebo tel.nik nadviha.Som zvedavy ci sa tam niekedy dovolam..

prva skusenost s tymto obchodom zhrnutie:nikdy viac treba zaplatit o 2 € viac a objednat si to od z ineho obchodu moj nazor.

• Najlepšia cena tovar dodaný do 3 dní

doporučujem tento obchod

• Dávam všetky naj obchodu naradiemlm.sk
    • -rýchle vybavenie objednávky
    • -rýchle doručenie
    • -ochota
    • -milý prístup
    • -možnosť výmeny tovaru

JEDNODUCHO POVEDANÉ FIRMA NA KTORÚ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ!!!! URČITE VRELO ODPORÚČAM.

• Objednaný tovar bol v dobrej cene
    • obj.od 27.9.2014-doteraz nevybavená
    • pokus o telefonný dohovor bol 5x

Napriek milému telefonovaniu a príslubu o odoslanie objednáného tovaru,doteraz som iba pre smiech.

• Najlepšia cena
    • Za tri pracovné dni som mal vrtačku doma, aj keď som ju tak rýchlo nepotreboval, objednával som cez víkend.
    • záručák v krabici riadne vypísaný, tovar origo s príslušenstvom ako má byť...
    • Chcel som to poštou a oni poslali kuriéra, nie zle ale mne to nevyhovuje kôli práci

Všetko ok, odporúčam a objednám si u nich zase...

• komunikácia na vysokej úrovni
    • tovar bol dodaný do 48 hodín
    • pán s ktorým som sa bavil bol neskutočne ústretový aj keď som tam telefonoval už po otváracích hodinách
    • štiepačka scheppach hl 1500 - super mašinka, ktorá nepozná prekážku - teda okrem ľudského faktoru... :)
    • - nič

Veľká spokojnosť - odporúčam

Objednal som si tovar ,prišiel odva týždne a celkom iný ako som si objednal

• rychle dorucenie ani 24h:-) ziadne problemi

rychle jednanie a bez problemu

• rychlost dodania, tovar hned na druhy den doma
    • chcel som si k cerpadlu este nieco doobjednat, co potrebobalo konzultaciu s obchodom, ale nebolo mozne sa im dovolat,

Odporucam

kupoval som tam aku vrtačku bosch velka neochota

• komunikácia
    • rýchlosť dodania
    • rozsiahla ponuka
    • ústretovosť obchodu

v 05/13 som si kúpil búracie kladivo Einhell Blue BT-RH 1500
    v 05/14 sa mi pokazilo, reklamácia vybavená do týždňa bez otázok, bez naťahovačiek.
    O týždeň sa mi pokazilo opäť, Kladivo som chcel reklamovať vrátením peňazí a kúpením nového, kvalitnejšieho. Predávajúci s tým nemali problém, vyhoveli a ešte aj pomohli s výberom. Spokojnosť, odporúčam.

Tovar som si bol vyzdvihnut osobne. Trocha problemy s parkovanim ale inac nic.