Som velmi spokojna.

Rychle vybavenie

• promntne vybavenie objednavky
    • 0

Nausnice su prekrasne, velmi sa mi pacia. Musim reklamovat, lebo na jednej zle drzi zapinanie . Verim ze po reklamacii budem 100% SPOKOJNA.

Zlaté náušnice, sú krajšie ako na obrázku. Som s nimi veľmi spokojná

Všetko by bolo v poriadku keby mi namiesto objednanej čiernej krabičky za príplatok nedoručili červenú. Buď nevedia čítať, alebo zamestnanec je farboslepý.

Nausnice co sme objednali sme museli bohuzial vratit kvoli malej velkosti, no komunikacia s obchodom bola 100% :)

Urcite objednam u nich aj nabuduce.

• Objednávka vybavená obratom a super ceny.

Tovar mi bol doručený na druhý deň. Som veľmi spokojná, prsteň je nádherný. So službami som nadmieru spokojná.

• Nevýhoda je, ze náušnice nie su odfotené na uchu, takze prišli menšie ako sme mysleli, ze budu. Rozmer bol napísaný , ale to sa podla toho neda odhadnúť.

Rýchle dodanie, nakup z pohodlia domova.

• Výhoda je že sa dá platiť keď doručia tovar na určenú adresu

Dobré ceny a rýchle doručenie.

100% spokojnosť s tovarom.

Som velmi spokojna. Len to dorucovanie je trochu problematicke. Cakala som na kuriera cely den. Mala som byt oboznamena mailom rano, co sa nestalo az tesne pred dorucenim mi poslal spravu ze o hodinu mi zasielku doruci. Takze som cely den nemohla nikde ist len cakat. Co sa tyka vasho obchodu som velmi spokojna, aj s komunikaciou online.

• rýchlosť dodania

• Veľmi dobrý prístup k zákazníkom.

Promptné vabavenie aj napriek predvianocnému zhonu

Maximalna spokojnost s obchodom, ale kurierska spolocnost GLS je o niecom inom.. Nahanat ho lebo nieje schopny sa vam prisposobit nasledne ked si zvolite dorucovaci cas od 17 - 20:00 tak vam vola ze nieje mozne to dorucit takto kedze to nemate uhradeny poplatok vo vyske 30e pricom na stranke nikde o poplatku ani zmienka. Na objednavke som mal napisane ze dorucit v poobednajsich hodinach zial asi to pan prehliadol alebo neviem kde bola chyba.

• Zľavy a dodávka do 2 dní.

• Rýchlosť doručenia, chodili emaily ako postupuje moja objednavka