NajParfemy.sk

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 91 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,5 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod NajParfemy.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie NajParfemy.sk

Maroš

Pridané: 28. novembra 2016

• veľkosť ponúkaného sortimentu a cena
  • pri osobnom odbere by bolo dobré nejako označiť prevádzku, lebo nemáte ako prísť na to či ste na správnom mieste

doporučujem nákup v tomto obchode

Barbi

Pridané: 24. novembra 2016

• originalne vone za vyborne ceny, rychlost dorucenia, max. spolahlivost napr. aj v pripade vratenia tovaru a komunikacie so zakaznikom, ponuka vzoriek asi z kazdeho parfemu - vyhoda vyskusat si vonu a potom sa rozhodnut, vyhodne baliky s velkymi poctami vzoriek a ich individualny vyber podla zakaznika
  • pri niektorych nie je uvedene presny nazov, o ktory parfem ide.. napr. hypnotic poison od diora je v originale verzia toaletky a parfemu, a v prip. tejto vone je to podstatny rozdiel, su to akoby dve samostatne vone, kt. sa nielen mierne od seba lisia.. a teda neviem, ktoru konkretne ponukate vy.. to iste dior - addict, existuje prva verzia z r.2002 a potom novsia r.2012.. medzi kt. je takisto podstatny rozdiel, vy neuvadzate o kt. z tychto parfemov presne ide a pod.

Erika

Pridané: 22. novembra 2016

• Cenová dostupnosť.
  • Neviem o žiadnych.

Odporúčam nákup na týchto stránkach.

trénerka

Pridané: 21. novembra 2016

• nízke ceny
  • rýchle dodanie

obchod som už odporúčala aj ostatným pre nízke ceny

Miriam

Pridané: 21. novembra 2016

• Dostupnost crns

Pridané: 19. novembra 2016

• Tovar bol na sklade a po 10dnoch urgencie tovar vydodany az v ten den

Renata

Pridané: 5. novembra 2016

• Bohuzial ziadne!
  • Po kupeni produktu na tejto stranke, som nedostala potvrdzujuci email o mojej objednavke. Nikto neodpoveda na emaily a telefon s cislo ktore uvadzaju je nedostupne

Nepladte moznostou PayPal! Peniaze vam budu odobrane a o vasom tovare sa uz viac nedozviete! Ja som si objednala parfem 25/10/2016 a dodnes som nic neobdrzala! Na ich emailovu adresu info@najparfemy.sk nikto neodpoveda a telefonne cislo je nedostupne. Az tym ze som podala rozpor cez PayPal mi nejaky pan konecne odpisal kde ma upozornil ze ich firma je na trhu 9 rokov a on moje peniaze nepotrebuje, avsak do tohto dna co je 05/11/2016 som neobdrzala ani parfem ani peniaze v sume 50 eur!! Pan ma isiel poucovat o online nakupnych podmienkach, avsak to nevie ze ja sama pracujem pre Celosvetovu obchodnu siet uz niekolko rokov a nase online zasielky zasielame do celeho sveta a pre nas je "customer satisfaction" to najdolezitejsie! Tuto stranku neodporucam nikomu, lebo podla mojho nazoru je to len "scam" a firma ma "very poor customer service!" Preto ak sa chcete vyhnut rovnakym problemom, vyhnite sa tejto stranke! Ja nakupujem online minimalne 2-3 krat do tyzdna kedze mi to setri cas, a takuto nemylu skusenost som este nemala!

Kika

Pridané: 30. októbra 2016

• nakupovanie mi bolo doporučené
  • spoľahlivosť

Pridané: 22. októbra 2016

• super ceny
  • do dvoch dní doma
  • fajn výber

Objednal som si toaletné vody kuriérom, do dvoch dní od objednania som mal balík doma :-)
Odporúčam

Marcelka

Pridané: 20. októbra 2016

• šíroká ponuka, akcie

dobrá cena v akcii, záruka originality