• Nákup z domu

Odporúčam

Dve zo 6 objednaných vecí neprišli na jednu z nich sa ma ani neunúvali upozorniť že nepríde a jedna z objednaných vecí presnejšie hrkálka pre dieťatko prišla úplne iná. Objednala som plyšové zvieratko z hrkálkou v hlavičke dostala som nejakú plastovú špirálu :-(. Väčšina vecí bola z Tescomy a ľutujem že som veci neobjednala priamo od nich cena rovnaká ale ušetrila by som dosť drahé poštovné.Dostala som zdarma rukávniky do vody ale tento darček ma ani nenadchol a vonkoncom podľa mňa neospravedlňuje spackanú objednávku.

• nehodnotím
    • nehodnotím

Nechápem prečo ponúkajú niečo, čo nie je na sklade dokonca ani u dodávateľa.

tovar prišiel v poriadku, rýchle dodanie, určite tento obchod odporúčam

• s dodaním tovaru som veľmi spokojná, kvalitne zabalená
    • poštovné je drahé

odporúčam objednať tovar z tohto obchodu.
    Tovar bol cenove dostupný.
    Ako negatívum je, poštovné je vysoké.

• Rýchlosť,komunikácia, dobré ceny

Určite odporúčam nákup v tomto obchode. Som veľmi spokojná.

• kvalitný tovar za skvelé ceny

od objednávky až po doručenie sme boli spokojný s informáciami o dodaní, tovar bol doručený v stanovený termín( dokonca skôr ), bez poškodení a vo vynikajúcej kvalite...vrelo odporúčam NajObchodík a teším sa na ďalší nákup :)

• dobrý výber tovaru
    • nízke ceny
    • veľmi dobrá komunikácia
    • maximálna ústretovosť

určite odporúčame úre vyššie uvedené výhody
    z našej strany je veľká spokojnosť

• veľmi dobrá komunikácia a rýchle vybavenie na našu žiadosť, dobrá informovanosť o pohybe objednávky - vďaka

z našej strany v prípade potreby sa budeme obracať na Váš obchod, výhodná cena+kvalita+rýchle dodanie

• To co som objednala sim aj dostala
    • Nema slabiny

Spolahlivost

• rýchlosť sú kvalitne hračky a nečakam na ne dlho
    • nevidim žiadne zápory

lebo sa mi páči, hlavne cena, rýchle doručenie a kvalita, odporúčam aj iným tento obchod. S majitelmi sa da vždy dohodnuť, ak by som nebola doma.

• Nákup z pohodlia domova, výborná komunikácia, rýchle doručenie tovaru.

Áno odporúčam mali sme doma rýchlo darček pre dieťa. Bez komplikácií.

• Rychle dodanie, vyborna komunikacia,siroky vyber tovaru

odporucam

• pre nás tovar,ktorý sme inde nevedeli nájsť
    • neviem

odporúčam

• komunikácia super,dino krásny,veľmi sme spokojný,cena vyhovujúca
    • prekvapilo ma zabalenie hračky,viem že poštovné je drahé všade,ale za 5 eur mala byť hračka viac chránrná,čiže lepšie zabalená

aj napriek malému proti obchodík odporúčane,spokojnosť

• široká ponuka, rýchly obchod, dobrá komunikácia, s nakúpenými hračkami sme veľmi spokojní ...

široká ponuka, rýchly obchod, dobrá komunikácia, s nakúpenými hračkami sme veľmi spokojní ... odprúčam

Veľmi dobrý obchodík rýchle doručenie, ochota,tovar na jednotku.vrelo odporúčam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S nákupom v najObchodíku som bola veľmi spokojná. Rýchle doručenie, výborná komunikácia. Tovar bez poškodenia.

• dobrý výber,ceny,rýchle doručenie

S nákupom v najobchodík som bola veľmi spokojná, pani bola príjemná,,ochotná, pohotová.
    Určite využijem služby aj nabudúce a odporúčam všetkým