Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

• Nikomu neodporúčam!!! 2týždne ma naťahovali ako bol tovar expedovaný, no žiadny balík prepravnej spoločnosti neodovzdali. Najskôr mi chceli poslať mobil inej farby a po mojich telefonátoch, že chcem stornovať objednávku im zrazu tovar prišiel....aj darček chceli pribaliť. Ale povedala som si už dosť!!! Ďalšie 2týždne som sa nešla dostať ku svojim peniazom...tie poslali až po tom ako som im poslala výzvu na vrátenie bezdôvodného obohatenia sa a samozrejme, že som pohrozila aj investigatívnou novinárkou Kristínou Kövöšovou, nakoľko ľudí ktorých oklamali je tu viac.
    • NIKTO NIČ NEKUPUJTE OD TÝCHTO TU!!!!

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dorby den, pani Mgr. Oravcova (mimochodom starostka obce ) ako ste nam napisala v maily.Objednávku ste zrušili 12.1.2024 a peniaze Vám boli poslane 22.1.2024 -co je skôr, ako je 14dni- lehota zo zákona . O vsetkom ste boli informova.Ano,bola Vam navrhnutá zmena farby a darcek,pre Vasu spokojnosť,nech nie ste sklamana,ze Vam tovar nebol doruceny.Snazili sme sa problem vyriesit a zmenu Vam kompenzovať.Aj my sme len ludia a stava sa ,ze dany model nam vypadne z ponuky.No žiaľ,ziadna alternatíva Vam nevyhovovala ,tak bola objednávka zrusena.
    To ,ze ste sa zacali vyhrázat je pravda.Ano,ludia su všelijaký. Bohuzial su aj takýto zakaznici co si myslia ze su nieco viac.Aj napriek tomu Vám želáme pekny den . S pozdravom

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Lacnejšie ako inde, pekne zľavy
    • Balík som objednal 21.12.2023 a dostal som ho 3.1.2024, podpora nereaguje, aspoň dobre že sa dá spoľahnúť na GLS

Tovar mi prišiel v dobrom stave len som sa naňho načakal až moc

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dakujeme za nákup, Odporučanie.

• Ceny
    • Žadné relevantní informace o stavu objednávky, kterou jsem zaplatila před 24 dny a dosud netuším, zda mobil a nebo alespoň peníze ještě uvidím
    • Nutnost platit předem
    • Minimální komunikace, neberou telefony, reakce na každý 3. email s mlhavymi informacemi, že kurieri meškajú a že mi byl balík už odeslán a že mi zkusí zjistit číslo balíka (po týdnu žadné další zprávy)

Zboží jsem.objednala a zaplatila před 24 dny. Po zasláni asi 11 emailu se snahou zjistit stav objednavky mi bylo odpovězeno, že balík byl zaslán a že mi zkusí zjistit číslo balika, týden potom žádne další informace. Zboží nedorazilo. Telefony neberou. Zvažuji podat podnět na Slovenskou obchodní inspekci.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dobry den pani,zial stala sa chyba v systeme bol ako odoslany ale dopatrali sme sa k tomu ze realne ho zo skladu neposlali .Velmi nas to mrzi ospravedlnujeme za sposobenu chybu peniazky vam boli ihned vratene .Pekny den s pozdravom

• klamlivá informácia: Expresné doručenie do 3 pracovných dní
    • klamlivá informácia: Na sklade
    • veľmi zlá komunikácia, musela som ich atakovať mnohými emailami, aby vôbec odpovedali
    • nedá sa dovolať, skúšala som niekoľkokrát, ale bez šance
    • nemožnosť odoslať platbu na účet ČSOB, ktorý majú uvedený v obchodných podmienkach
    • mobil za 1180€ zabalený v 1 vrstve bublinkovej fólie a odoslaný v čiernom igelitovom sáčku
    • najhorší eshop, s akým som sa kedy stretla, absolútne neodporúčam

Dňa 21.11. som si objednala Apple iPhone 14 Pro 256GB silver v cene 1180€, ktorý bol uvedený "skladom" s doručením do 3 pracovných dní. Mám banku ČSOB a oni majú v obchodných podmienkach túto istú banku, tak som sa potešila, rýchlo dostanú platbu, rýchlo bude tovar odoslaný. Platbu na ČSOB účet mi doslova nedoporučovali, že by dlho trvalo, kým by ju spárovali s objednávkou, musela som platiť na FIO banku. Povedala som si, jeden deň hore-dole. Dva dni po odslaní platby mi prišiel email, že moju platbu prijali a tam skončila komunikácia. Pár dní sa neozývali, tak som sa rozhodla spýtať, kedy môžem tovar očakávať. Na moje prekvapenie prišla o pár dní odpoveď, že farbu silver nemajú a nevedia dodať, mám si vybrať inú. Pozriem ich eshop a farba silver stále skladom s expresným doručením do 3 dní. Nuž čo, na farbe až tak nezáleží, vybrala som si čiernu. Komunikácia znova na pár dní ustala, znova som sa musela dotazovať. Odpoveď prišla vždy až na tretí či štvrtý email, vždy len výhovorky, že zajtra ho odošlú, atď. Takto som sa im doprosovala až do 5.12., kedy mi znova napísali, že už ho posielajú. Dňa 6.12., teda 15 dní po objednaní mi kuriér priviezol moju zásielku. Na moje veľké prekvapenie bol mobil v hodnote 1180€ zabalený v bublinkovej fólii a vložený do igelitového sáčika spolu s balíčkom chipsov, ktoré sa tam roztrhli a vysypali. Všetko mám zdokumentované fotografiami, viem zaslať. A čo je paradox? V deň doručenia tento eshop stále ukazuje, že uvedený mobil je skladom s doručením do 3 dní. Považujem tieto nekalé obchodné praktiky za účelové klamanie a zavádzanie zákazníkov a absolútne nikomu neodporúčam v tomto obchode nakupovať.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dobry den pani Rievajova vopred sme sa vam ospravedlnili za oneskorenie dodania vasej objednavky kedze mame toho momentalnej situacii toho viac a snazime sa kazdemu jednemu zakaznikovi venovat.Taktiez aj doba dorucenia sa predlzuje aj kurierske sluzby nestihaju.Zial mrzi nas ze ste boli nespokojna snazili sme sa k nakupu vam dat aj darcek ale asi sme vam nevyhoveli.Trochu ludskosti by nezaskodilo ,ale Prajeme Vam pekny den s Pozdravom

• Samsung A33 5G v poriadku - len na boku poškodený obal

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dakujeme za nákup, Odporučanie.