NAJLACNEJSISPORT.sk

• 97 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 93 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,1 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod NAJLACNEJSISPORT.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie NAJLACNEJSISPORT.sk

Pridané: včera, 16:03

Tovar bol zly,uplatnil som si reklamaciu,zatial neviem odpoved

Sisa

Pridané: včera, 13:37

• Rýchle vybavenie objednávky
  • Možnosť osobného odberu

Miloš

Pridané: 29. mája 2016

• Možno ceny a tam to končí ...
  • Objednal som tovar s dobou dodania 5-8 dní. 15 dní zo strany obchodu nič, musel som ich kontaktovať sám, hlúpe výhovorky, raz tak-raz tak, po ďalších 5 dňoch mi prišla zásielka - objednal som dva spacáky vo farbe olivová zelená, prišiel mi jeden trávovozelený (budiž) a druhý vyrobený pre cirkus HUMBERTO - kombinácia signálnej jasnozelenej, bledohnedej a bledošedej. Tak Vám PEKNE ĎAKUJEM !

Komunikácia na nulovej úrovni, termín dodania miesto 8 - cca 20 dní, zaslaný úplne iný tovar, ako som objednal. Proste na hovno

Vážený zákazník,

za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme. V prípade, že Vám farebná kombinácia nevyhovuje, je možné tovar vrátiť do 14 dní od prevzatia. Farebnú kombináciu ste v objednávke žiaľ nemal uvedenú. Ak nás budete kontaktovať na e-mail info@najlacnejsisport.sk, prípadne na telefónnom čísle, obratom Vašu výmenu vybavíme, veríme, že už všetko dopadne k Vašej spokojnosti. Aby ste nemal ďalšie zbytočné výdavky, na tovar urobíme zvoz - tovar vyzdvihne kuriér spoločnosti Geis. Vami objednaný tovar sme museli objednávať u dodávateľa, o čom ste bol informovaný mailom. Bohužiaľ čo sa týka tovaru, ktorý nemáme aktuálne skladom, sme závislí na dodanie od dodávateľa k nám na sklad a potom zasielame zákazníkovi.

Peter

Pridané: 29. mája 2016

• široký sortiment tovaru
  • čo som potreboval inde nemali

zohnal som čo som potreboval
odporúčam nakupovať v tom to obchode

Petra

Pridané: 28. mája 2016

Pridané: 27. mája 2016

• dodancia lehota nekoresponduje s informaciami na webe

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Objednávku ste si vytváral 1. 5. 2016, pri výrobku Basketbalová sieťka - biela bolo uvedené - Skladom od 24.05.2016. Vaša objednávka bola spracovaná 2. 5. 2016, kde Vám kolegyňa ešte raz oznámila termín naskladnenia ponúkla náhradu. Nakoľko sme od Vás nedostali žiadnu informáciu o zmene, obj. sme evidovali, kým sme tovar nenaskladnili. 26. 5. 2015 Vám prišlo do mailu vyexpedovacie info s číslom zásielky.

Laco

Pridané: 27. mája 2016

• Dobré ceny.
  • Dlhá doba dodania, tovar bol deklarovaný ako skladom do 3 dní. Dodaný bol až za dva týždne a ešte to bolo treba obvolávať.

Ceny dobré bale na tovar si pekne počkáte.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu, vážime si Vášho názoru, zároveň nás veľmi mrzí Vaša nespokojnosť s nákupom. Pri vytváraní objednávky tovar nebol skladom, čo ste mali uvedené aj pri výrobkoch. Neustále pracujeme na zefektívnení dodacích termínov od našich dodávateľov a informovanosti našich zákazníkov, aby sme týmto nepríjemnostiam predišli.

dD

Pridané: 26. mája 2016

• Objednavka bez registracie

Rychle vybavenie reklamacie-vymena nespravne dodaneho modelu za spravny na naklady obchodu.

Mpuli

Pridané: 25. mája 2016

• Najnižšie ceny tovarov oproti konkurencii

obchod budem určite odporúčať.

Emily

Pridané: 25. mája 2016

Dávam päť hviezdičiek

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu kladnú recenziu. Dúfame, že Vám bude tovar robiť dlhú dobu radosť, a že sa v budúcnosti opäť na nás obrátite.

Ďakujeme Vám