• nemusím behať po obchodoch
    • dohoda o termíne dovozu
    • jedna doska bola prasknutá a musela som ju lepiť
    • úchytka na otváranie nemala závit

dobrá cena
    rýchlosť
    šetrenie času a benzínu
    a nie preto,lebo by mohla byť lepšia kvalita tovaru,ako som už vyššie spomenula

• spolahlive dodanie,
    • dobre ceny
    • dobra komunikacia

odporucam

• -výhodné ceny
    • -dosť široký sortiment
    • -nákup z pohodlia domova
    • -neinformovanie zákazníka pri meškaní dodávky tovaru
    • -dosť dlhé dodacie lehoty

-nakúpila som tu preto, lebo som tu našla nábytok podľa môjho vkusu
    -nábytok bol za výhodné ceny
    -upozornila by som ale na nedodržanie dodacej lehoty o čom ma obchod neinformoval, až po mojej urgencii

• veľký výber a dobré ceny
    • prípadná reklamácia

dokupovali sme ešte nejaké časti detskej izby,ktorá inde nebola v ponuke
    s obchodom som spokojná
    áno , mohla by som odporučiť
    preto, lebo sme zatiaľ spokojný

• dobrý a prehľadný výber,
    • Slabiny neviem, trochu dlhý čas na dodanie ale ani som to veľmi neurgovala nakoľko sme mali iné práce v byte.

Nákup cez internet je pre mňa výhodný vzhľadom na množstvo obchodov a ponúk a takto je to pre mňa časovo aj finančne výhodné.
    Ďakujem, verím, že nábytok bude dcére a vnučke slúžiť k ich spokojnosti.

• preberanie-zabalený (prakticky sa nedal v zabalenom stave skontrolovať), ale našťastie bolo všetko OK

pokiaľ máte dostatok informácii o tovare je to výhodné (predpokladám pre obe strany)

• - cenovo výhodný nábytok
    • - tovar bol vždy doručený počas mojej pracovnej doby (8.00-17.00), takže si človek musí brať dovolenku alebo odbehovať z práce

• Výhodou je, že si tovar môžem objednať cez internet.
    • V tomto obchode je perfektný výber produktov.

Ponúkol produkt čo som hľadala.
    Dobré.
    Produkt som vrátila ,lebo po otvorení zásielky som zistila,že je poškodený.Doteraz som taký problém nemala .
    Odporučila by som tento obchod aj ostatným napriek tomu,že produkt bol poškodený a nekvalitný.
    Bola profesionálna komunikácia pri zrušení objednávky a dúfam ,že sa mi vrátia eura na účet za vrátený produkt.

• cena, vyber, poradenstvo, dobre urobeny e-shop.
    • -dost draha doprava pri mensom nakupe
    • -poplatok za dobierku
    • -reklamovanie evidentneho poskodenia chybou dodavatela, vyrobcu.

dost draha doprava a zbytocny poplatok za platbu na dobierku.
    pomala reklamacia tovaru, pricom ak zistite, ze je tovar poskodeny, musite ho dopravit predavajucemu na vlastne naklady.
    inde/a lepsie/ to funguje tak, ze poskodenie nahlasite a odfotite, oni vam poslu novy tovar.kurier vymeni novy za poskodeny a zoberie ho spat na naklady predavajuceho, samozrejme.

• Nemusi chodit clovek po obchodoch, usetri si cas, ma vstetko na jednom mieste.
    • Musela som reklamovat, tovar nedosiel cely, ale komunikacia bola perfektna, dohoda mozna.

Celkovo som spokojna, ak budem nabuduce kupovat, tak urcite cez Vas.

• nemusím sa naháňať po predajniach
    • dlhú dodaciu dobu :(

dobrý výber ale pomalé dodanie

• Vyborna cena
    • najznámejsi na internete
    • pri prvom nakup kurier znicil nam objednanin tovar a vymenil krabicu nebol zabaleni vasou nalepkou-vizitkou.
    • S obchodom nemam ziadny problem.

Dobra cena ,
    jedine miesto kde som moj tovar nasiel ,
    kazdemu by som odporucal ,
    lebo , lebo ,

• siroky vyber, dobra cena, donaska domov, pekny nabytok
    • rychlost dopravenia tovaru, niekedy ked nieco chcem okamzite tak to cakanie je odradzujuce
    • zlepsit prehladnost stranky

lacny tovar, so sirokym vyberom, v klude domova si moze vybrat.

Je to skvela vec vybrat si a tovar dodaju až domov.

• Telefonicky som si overil dostupnosť tovaru v stredu, na rozvoz na štvrtok mi ho pani na základe tel. hovoru nezaradila, pretože nemohla garantovať, že dorazí vo štvrtok a nie v piatok, piatok mi totiž totálne nevyhovoval. Dohodli sme sa na dovoze v pondelok. V piatok ma šokoval rozvozca, že mi vezie tovar!!!!

Kupoval som tovar, pretože bol na sklade a mali ho doviezť o 3 dni. Bohužiaľ jedna skriňa bola poškodená, reklamoval som to, reklamácia bola prijatá, je v riešení.

Napriek nezvládnutiu rozvozu a poškodeniu tovaru, by som obchod asi odporúčal.

• prijatelna cena

len v dobrom

• Možnosť pohodlného nákupu cez internet

Ja som spokojná zatiaľ

• rýchlosť, prehľad výrobkocv a cien, úspora času a dobré ceny
    • Nemám riadnu faktúru, len e-mail

Malo to byť 3 min a mám tu rozmýšať čo Vám pomôže s predajom?

• rychle dodanie.
    • rychle vybavenie objednavky
    • skvele ceny

v tomto obchode som preto kupila moj nabytok lebo sa mi zdala skvela cena a okrem toho som bola celkovboo spokojna, odporucila by som tento obchod urcite lebo splnaju vsetky podmienky zakaznikou...

• pohodlie od pc.
    • tovar dopredu nevidíte,
    • -dlhá čakacia lehota dodania
    • -dodanie cez nezaiteresovanú dodávateľskú firmu z jedným človekom v prípade vynášky
    • -nekvalitne balený tovar
    • -samozrejme dalšie lehoty odberu tovaru pri reklamáciách,pre ktoré sami nemajú doriešený postup.

Samozrejme dôvod kúpy bola priaznivá cena a časové dôvody.Na druhej strane tovar na webovej stránke vyzerá inak ako v skutočnosti.Odradila ma čakacia doba,nakoľko mi z inej webovej stránky prišiel komplikovanejší tovar do jedného týždňa.Zlá komunikácia z operátorkou,ktorá nemá prehľad o tovare na sklade.Dodávateľ ktorý mi oznámil dodanie o 20 min.bez predchádzajúceho telefonátu,upozorňujúceho na približný čas preberania,ma odradilo od nákupu ďalšieho tovaru,navyše ďalším dôvodom je spôsob reklamácie poškodeného tovaru.Nakoľko si kupujúci hradí poplatok za doručenie,nevidím dôvod prečo by si ho mal platiť i pri reklamácii,mám skúsenosť už zo spomínanou firmou na nábytok ktorá bez problémov vyreklamuje tovar spôsobom kus za kus z nákladmi doručenia na dodávateľskú firmu.