• Tovar bol uvedený ako na sklade, ale nebol na sklade.

Mám pozitívny názor.
    Cena bola veľmi dobrá na daný tovar.

• cena, široký výber tovaru
    • dodacia doba, zle poskytnuté informácie,
    • tovar je uvedený na stránkach v čase objednania ako tovar na sklade - s expedíciou do 3 dní a potom sa ho zákazník nemôže "dožiť", čaká aj 2 mesiace. Keď kontaktuje zákaznícke centrum, tak dostane pokaždé inú informáciu, jedna pracovníčka informuje, že tovar už privezú v priebehu dvoch dní a ďalšia že dodanie bude 3-4 týždne, hlavne že na stránkach je uvedený ako na sklade s dobou dodania do 3 dní - tu som maximálne nespokojný zákazník

- dlhé čakacie doby na dodanie tovaru
    - zákazník nedostane pravdivú info o dobe dodania
    - ostáva mu len čakať a to dlho
    - nedá sa spoľahnúť na to, čo je uvedené na internetových stránkach obchodu ohľadom dodania

- cena je výhodná zase však na úkor kvality
    - široký výber tovaru

• prehladny katalog, netreba nikam cestovat, pohodlny nakup
    • dlhsia cakacia doba

ja som maximalne spokojna s tovarom aj cenou aj dopravou, urctie by som tu nakupovala opat.

• široký výber, dobré ceny
    • nedodržanie dodacej doby, komunikácia

nedodržanie dodacej doby (tovar dodaný 3.týždne po termíne), biedna komunikácia, neochota robiť kompromisy

• normálne a primerané ceny
    • veľký výber
    • Jediné, čo sa mi nepáčilo, že nebola dodržaná dodacia lehota, ale čakanie sa oplatilo.

Našla som tu tovar, ktorý zodpovedal mojim predstavám
    Jeho cena bola najnižšia akú som našla

• nákup z domu

promptnosť, cenová dostupnosť

• Moznost priameho nakupu bez velkeho casoveho nasadenia.
    • Moznost nakupu v akcii.
    • Konkretny obchod - okrem ineho ja z dovodu nizkej konkurencie E-shop.
    • Slabiny - kvalita nabytku sa neda vopred posudit, co ako spotrebitel riskujem, na druhej strane usetrim cas a mam moznost nakupu 24 hodin denne a 7 dni v tyzdni.

Hlavny dovod: uspora casu.
    Prva skusenost v konkretnom obchode: som spokojna, kedykolvek rada znovu nakupim.
    Odporucam ostatnym.
    Ano: uspora casu.

• komunikácia so zákazníkom

• Rýchli nákup do domu..
    • Ako nevýhodu beriem to, že čo si objednám, nevidím na živo, ale len na fotke a vždy to predsa len inak ukáže na fotke, preto som sa obávala, či som si vybrala správne, ale som spokojná.

Bola som spokojná, tovar vyzeral ako na fotke.

• - pohodlie
    • - možnosť tovaru vrátiť späť
    • - serióznosť pri komunikácii

Odporúčam

• Dodacie doby

Vsetko super,len krabica bola uplne poskodena a prelepena. Preto som si vyrobok rozbalil za pritomnosti kuriera...

• široká ponuka tovaru za dobrú cenu
    • absolútna absencia komunikácie s klientom (neoznámenie zmeny dodania tovaru)
    • na e-mailové dotazy mi nebolo odpovedané

koho nezaujímajú dodacie lehoty ich predlžovanie, nech to skúsi

bola som spokojna a odporucila som aj svojim znamym a zrejme v najblizsej dobe zas nieco objednam

tovar bol cenovo výhodnejší nez v obchodoch
    termín dodávky bol dodržaný
    riziko poškodenia tovaru pri preprave sa neprejavilo
    jedna jediná úchytka z nábytku pre celú izbu nebola kompletná, inak bolo všetko OK

• predaj tovaru,ktorý sa mi páči,hodí a nie je
    • predražený.
    • usporené bonusy je možné použiť len pri
    • stanovenej výške nákupu čo je totálna hlúposť, tomu kto to zaviedol dajte cenu hlupáka roku.

Je to obchod,ktorý nepredstiera, že je niečo
    extra, ale čo deklaruje sa snaží aj dodržať.

• Nákup cez internet je pohodlnejší,
    • možnosť rýchleho porovnania cien,
    • ladnejší, ako v obchode.

nižšie cena, ako v kamennom obchode.
    vynikajúca komunikácia s kuriérom, zavolal dopredu, vyniesol tovar

• výhodné ceny oproti ostatným predajniam
    • slabá komunikácia so zákazníkom, orientácia na zákazníka

Tento obchod ponúka širokú škálu tovaru. Je veľmi zaujímavý z hľadiska ceny tovaru. Čo hodnotím ako veľmé negatívum je orientácia na zákazníka. Ja nemám dobré skúsenosti. Tento obchod odporúčam, ale tovar si radšej nechajte doručiť domov.

• Lacný nábytok
    • dĺžka dodania tovaru

• veľký výber tovaru
    • Neskutične dlhá dodacia lehota. Čakala som na tovar vyše 2 mesiace!!! objednávala som 17. 12. 2011 a tovar prišiel 20. 2. 2012.

S tovarom som spokojná, ale bolo veľmi neseriózne, že mi nikto neposlal e-mail s oznamom o neskoršom dodaní. Až po mojom e-mailovom a neskôr telefonickom spojení, mi bolo oznámené, že tovar je vypredaný.A to som čakala 1 a pol mesiaca! Potom mojich námietkách sa zrazu ešte jeden kus našiel.

• pohodlnosť, výborné ceny a kvalita

Už po objednaní tovaru mi prišiel spätný mail s potvrdením, priebežne chodili maily v akom stave je objednávka. Zásielka bola doručená v dobrom stave a veľmi rýchlo. Maximálna spokojnosť!!