• Dobré ceny
    • Tovar objednaný 1.4. a dnes je už 12.4. a tovar ešte nedorazil, aj keď bolo napísané, že je skladom - mal to byť darček vnučke k sviatku

Reakcia obchodu najlacnejsiepredeti.sk

Dobrý deň, pri tovare ste mali napísané skladom u dodávateľa, a nie skladom. Podľa našich obchodných podmienok tovar skladom u dodávateľa odosielame do 10 prac. dní, čo sa aj stalo a tovar vám bol odoslaný 10.4.2019 prostredníctvom Slovenskej pošty. Tovar vám dnes bude doručovať vaša poštárka.
    pekný deň

• Odporúčam, tovar prišiel v poriadku presne ako na obrázku

• Tovar zatiaľ neprišiel,ale mojou chybou . ..Super komunikácia s obchodom....za mňa určite odporúčam

• Tovar nedotazil doposial...platb na ucetbola pripisana este 18.2.2019

Reakcia obchodu najlacnejsiepredeti.sk

Dobrý deň, vašu objednávku máte uložené na vašej pošte. Ďakujeme

Nie som spokojny

• Objednala som si uz 3krat z vasho obchodu a zakazdym mi prisiel mail, ze tovar nemate... Co k tomu dodat..

• Tovar objednaný a zaplatený pred viac ako mesiacom doteraz neprišiel a myslím, že ani nepríde. Pre mňa absolútne nepochopiteľné jednanie. Som veľmi sklamaná.

Reakcia obchodu najlacnejsiepredeti.sk

Dobrý deň, tovar ste objednávali, keď sme už negarantovali dodanie do Vianoc, a keď sme mali napísané na stránke, že do 11.11.2019 máme dovolenku a že objednávky sa postupne budú po tomto dátume vybavovať. Treba čítať oznámi na stránke. Vaša objednávka je už odoslaná.
    www.najlacnejsiepredeti.sk

Tovar, ktorý nebol na sklade ani neprišiel a aj keď som si vybrala náhradu ešte stále mi nebola doručená a komunikácia je na bode mrazu.

Reakcia obchodu najlacnejsiepredeti.sk

Vo vašej objednávke ste mali tovar na objednávku, o čom ste pri objednaní bola informovaná. Pred Vianocami sme vás kontaktovali, že vám tovar odošleme, bez tej jednej položky s čím ste súhlasili a dohodli sme sa, že položku odošleme po Vianociach. Dňa 12.1.2019 ste nás kontaktovali, ž či vám môžeme poslať iný tovar, na čo sme vám odpísali, že nie je problém. Dňa 15.1.2019 ste nám písali znovu, kde ste sa informovali, kedy vám tovar zašleme a sme vám napísali, že 16.1.2019 tovar odošleme, čo sme aj uskutočnili. Na každý váš mail sme hneď reagovali ako to bolo možné.

• 12.12.2018 som objednala tovar a do teraz neviem o nom nič

• Komunikácia, rýchle dodanie

Tento obchod je najhorší eshop v akom som kedy nakupovala.
    Objednávku som vytvorila 6.12.2018, časť objednávky mi bola doručená dňa 21.12.2018.
    Obchod som niekoľko krát kontaktovala či bude objednávka vybavená do Vianoc a v komplet stave.
    Odpoveď bola vždy áno.
    Ešte 20.12.2018 som sa e mailom informovala o doručení môjho balíka, podotýkam objednávka za 68€. Odpoveď stále rovnaká, všetko od nich odišlo.
    Šok nastal 21.12. , keď mi bola doručena len časť objednávky, to čo som najviac očakávala, samozrejme nikde.
    Na uvedené číslo obchodu som hneď volala, či sa nepomýlili, ale prišla len sms, že v dňoch 21.12 až 02.01.2019 čerpajú dovolenku.
    Takže asi toľko...
    Najhorší e shop, neodporúčam a hlavne smutné,že takto jednajú so zákazníkom.

• Odpovedajú na mail takmer okamžite.
    • Komunikácia so zákazníkom nehorázna, prístup otrasný a odoslanie tovaru - takmer nemožné.

Samozrejme po opakovanom ,,otravovaní" či môj tovar už došiel, či mi ho už konečne poslali, mi stále chodili maily, že už ho odoslali. Keďže ani po 5 dňoch keď mi napísali, že ho už odoslali nič neprišlo, napísala som im znova a neuveriteľné - tovar vlastne odoslali až v deň keď som im znova napísala. A takto by to asi išlo dookola. Keď som im napísala, že ich zavádzajúci prístup ku zákazníkovi je viac než nekorektný a že taká bude aj moja recenzia na nich tak mali tú odvahu mi (zákazníkovi, ktorý mienil za tovar zaplatiť a komunikoval na úrovni) do mailu napísať, že keď sa už oháňam recenziami, tak majú 30 dní na dodanie tovaru a stále majú čas mi ho poslať a na konci vety dať 3 výkričníky. Dotyčná osoba , ktorá so mnou komunikovala cez mail sa so mnou ešte hádala na dodacej dobe a upozorňujem, že ak sa tu opäť k tomu budete vyjadrovať, dám tu screenshot Vašich dodacích podmienok.
    Nakoniec všetko zvalili na kuriersku spoločnosť, napísali,že môj tovar sa zrazu našiel ale poškodený ale pošlú ho už zajtra lebo majú nový tovar. Možno by som na neho čakala do mája. Vzhľadom k tomu, že je tu viac podobných recenzií, možno by som Vám odporúčila zmeniť svoj spôsob komunikácie so zákazníkom keďže Vám platia práve oni a taktiež upraviť podmienky predaja a dodania pretože by ste sa mohli stretnúť s človekom, ktorý by to začal riešiť inak ako recenziami.

• čakám na tovar od 3.12.2018

Bolo by dobré doručiť mi moju objednávku na ktorú čakám.....
    Preto nemôžem ohodnotiť..nakoľko mi nedošla zásielka

• Prijateľné ceny
    • Kvalitný tovar
    • Dlhšia doba dodania

Zatiaľ nemôžem povedať nejaku vyhodu nakolko mi objednavka este nedorazila

• som obchodom spokojná

• Žiadna výhoda,alebo som si nevšimla zatiaľ...

Nevýhod by som tu vedela napísať veľmi veľa,ale hlavne zavádzanie a podvadzanie zákazníka,arogantne a podráždene správanie e -shopu, tvrdili po mesiaci, čo som ich upozorňovala a vypytovala sa na stav objednávky, že tovar odoslali,čo neodoslali, tvrdili že majú doklad o prevzatí ale nevedeli ho predložiť alebo ukázať! Toto bol môj prvý A posledný nákup!Neodporúčam!

Reakcia obchodu najlacnejsiepredeti.sk

Dobrý deň p. Zuzana, vo vašej objednávke ste mali tovar na objednávku o ktorom ste vedeli ešte pred odoslaním objednávky. My sme vám tovar odoslali prostredníctvom zásielkovne ako ste si vybrali. To, že nemáme potvrdenie práve na vašu zásielku sme vám vysvetlili, že od nás odchádzajú balíky do zásielkovne ako jeden veľký balík, kde sú všetky balíky do zásielkovne z toho dňa. Toto potvrdenie sme vám poslali. A čo sa týka správania? VY ste bola tá, ktorá ste kričala do telefónu a nie my! Pekný deň
    www.najlacnejsiepredeti.sk

dlho to trva kim to pride

• tovar došiel v poriadku