• po týždni bez odozvy mi pri šla správa " váš tovar bol poškodený pri preprave - objednajte si iný" - samozrejme drahší

keďže som si nič neobjednal, prišla mi správa
    "Ospravedlňujeme sa, ale nie je možné vybaviť Vašu objednávku . Tovar je bohužiaľ nedostupný . Na stránke máme tisícky produktov a preto je možné , že sa niektorý produkt vypredal, alebo stal nedosutpným aj keď je ešte na stránke ako skladom ." - tovar za najnižšiu cenu, ktorý samozrejme obchod nie je schopný dodať - pre mňa štandardný podvod na získanie výhody pred inými predajcami.

V tomto obchode si už určite nič neobjednám - zbytočne zabitý týždeň.

rýchle dodanie, dobrá cena

• super rýchle dodanie

• Rýchle dodanie, spokojnosť s tovarom.

Tovar prišiel 2. Deň po objednaní

• Operatívny a lacný.

• široký výber za dobré ceny
    • nedá sa platiť kartou

Dlho sa mi nikto neozval a neodpovedal na moj e mail .

• Tovar mi bol dorčený 2x a teraz ho musím posielať naspäť.

• Velmi ochotny personal.
    • Dodane do 24 hod.
    • Urcite objednam zasa

• Výborné ceny
    • Slabá komunikácia

Doprava autobatérie mala trvať 24 - 48 hodín, realita bola taká, že som po štyroch dňoch musel zavolať a zistiť, čo sa deje, na čo mi bolo povedané, že moja autobatéria sa poškodila počas prepravy (ak to teda bola pravda, veľmi tomuto tvrdeniu neverím) a je uložená v depe. Nikto ma o ničom neinformoval. Po dohode cez telefón mi batéria mala byť v rovnaký deň odoslaná s tým, že na druhý deň ju dostanem, no nestalo sa tak ani o dva dni, na čo som zase volal do e-shopu, pani povedala, že situáciu preverí a zavolá mi naspäť, no nestalo sa tak. Skúšal som teda niekoľkokrát znova ja, no neúspešne. Po niekoľkých hodinách však prišla správa od kuriéra, že tovar bude dodaný nasledujúci pracovný deň, čo sa nakoniec aj podarilo, takže takmer po dvoch týždňoch a mojich dvoch telefonátoch sa vytúžená autobatéria dostala ku mne.

Seriózne vybavovanie,kvalita za nižšie ceny.

• Rýchlosť
    • V zásielke mi nebol doručený dodací list

• vsetko ok

• Rýchle dodanie komunikácia super

dobry obchod vyborna komunikacia a super rychle dodanie tovaru som spokojny s ich sluzbami odporucam kazdemu a dakujem

• Rýchle dodanie, skvelá cena