• Ziadna komunikacia

Ja neodporucam u druheho predajcu som stvrtok objednal a piatok doobeda na druhy den mi bola dorucena

• ?
    • Spoľahlivosť komunikacia ,žiadna :(

Už nikdy :(

• maju dobre ceny
    • po troch dnoch som musel som iniciovať aby sa vyjadrili k mojej objednavke

ked popracuju na vybavovani objednavok bude to OK

• Je to podvodnik ktory ma viac stranok a ked volate tak nedviha telefon

Nedoporucujem baterie nie su skladom ako predajca uvadza,nakolko nebol schopny odoslat tovar za 3dni

Reakcia obchodu NajlacnejsiaBateria.sk

Je to podvodník a špekulant objednal si ten istí tovar z viacerých stránok ale prekukli sme ho takže pozor naňho takí človek...no coment

• Kvalitný tovar za výbornú cenu

svieti im tam, ze tovar je skladom, no v skutocnosti ho nemaju. ani sa im neraci informovat, ze tovar nemaju. az ked som si sam zavolal mi to povedali...

• Komunikacia

Podla vyjadrenia zamestnanca obchodu bol tovar vypredany aj ked figuroval na sklade takze po 7 dnoch som obj. zrusil uz som nemohol a nechcel dlhsie caka mozno to bola vynimocnost ale do buducna Ďakujem.

• Ceny tovaru
    • slabsia komunikacia, neviete ci im uz prisla uhrada za objednavku prevodom a pod (nebol som registrovany, ale mail prist pomohol). Kazdopadne pani na telefone bola ustretova a povedala mi vsetko, co som potreboval vediet.

Odporucam

• Komunikacia zo zakaznikam velmi slaba

Odporucam

• Rýchle dodanie.

Kupoval som v tomto obchode lebo bol najlacnejší. :D

• rýchlosť
    • prehladnosť ponuky
    • ochota odkomunikovať problémy
    • iniciatívna ponuka riešenia

odporúčam

• Tovar, ktorý bol skladom ani po 11dnoch nemám, stále sa objednávka spracovava

Reakcia obchodu NajlacnejsiaBateria.sk

pri objednávke treba uviesť správne telefónne číslo. Ak sa zákazníkovi nedá dovolať, objednávka sa automaticky stornuje.

• ponúka dobrú cenu a tovar skladom
    • Tovar skladom nemá, ani to včas neoznámi a po nejakom čase ponúkne podobný tovar vo vyššej cene, prípadne lacný v zlej kvalite...

NEKUPOVAŤ!!! 2 dni im trvalo, až mi dali vedieť, že tovar skladom nemajú /autobatéeriu/, pritom na stránke uvádzali tovar skladom. Potom sa ozvali a ponúkali niečo šmejdové a lacné, alebo rovnaký tovar ale o 8€ drahší... Zrušil som objednávku a našiel iný obchod. V ten deň objednal, na druhý deň prišiel. Preto to môžem porovnať, ako to funguje u konkurencie. Nakoniec som si prečítal recenzie a nie som jediný nespokojný. Škoda, že som si ich neprečítal pred nákupom. Bye

Reakcia obchodu NajlacnejsiaBateria.sk

Pri maximálnom počte objednávok nie je možné uspokojiť každého zákazníka. Je pochopiteľné, že tovar v najlepšej cene na trhu sa rýchlo vypredá. Bola ponúknutá alternatíva samozrejme kvalitatívne a cenovo podobná k vybranej autobatérii, na čo zákazník nereagoval.Treba sa zobudiť skôr.

• Dodanie meska a obchod neodpoveda ani na moj e-mail.

Najnizsie ceny spomedzi obchodov s rovnakym tovarom, o to dlhsia dodacia doba, ziadne upozornenie, ak bude objednavka meskat, vobec nekomunikuju, ziadna odpoved na e-maily.

Reakcia obchodu NajlacnejsiaBateria.sk

Vybavovanie objednávok ide podľa poradia, v akom sme ich prijali. Zákazníkovi sa vždy volá, neskôr keď nedvíha, objednávka sa automaticky ruší.

• Kvalitny tovar.
    • Bateria nebola zabalena ,mohla byt omotana aspon foliou pretoze kurierske firmy s prepravovanym tovarom obcas nesetria. Nejakym nedopatrenim mi zatial nebol doruceny danovy doklad o kupe.

OK,odporucam.

Reakcia obchodu NajlacnejsiaBateria.sk

Pri objednávke je možnosť zaškrtnúť balné, pri tak veľkom množstve objednávok sa doklady o úhrade zasielajú dodatočne.

• nemusím behať po obchodoch

• Dobrá cena, rýchle dodanie.

Doporučujem , úplná spokojnosť.

• Velmi dlhá dodacia lehota.Slubované 2 - 3 dni sú prázdne sluby

Komunikácia o ničom, na odbernom mieste v MT telefon len vyzváňal a nikto to nedvíhal (3dni som sa tam pokúšal dovolať! )
    Slečna na objednávkach zas nechcela spraviť objednávku cez telefon (aj keď to majú uvedené, že sa to dá...Potom mi bolo povedanè, že batéria bude pripravená k odberu na odbernom mieste v pondelok (objednával som v stredu!).Po dorazení na odberné miesto v MT som to nevedel nájsť, žiadne značenie a samozrejme nedvíhanie tel., tak pekne bez batérie naprázdno domov...

Reakcia obchodu NajlacnejsiaBateria.sk

REAKCIA NA KONKURENCNY OBCHOD !!! Aj takí zákazníci existujú... Treba sa zorientovať v priestore a čase...

• perfektne zabalena autobateria