Výborná komunikácia

Dlhé čakanie za tovarom

• Povedali 10 pracovných dni a uz čakám 15ty den a nič. Písali ze v stredu príde a je štvrtok a nič

• Najmenšie veľkosti v ponuke

• Odporúčam túto stránku top obchod na slovensku

Odporúčam túto stránku nakupujem z nej už dlho je to premna top obchod

• 15 dni a tovar mi stale nedorazil.

• Som maximálne spokojná aj s tovarom aj z dodaním. Ďakujem

Odporúčam

• Bunda sedí, kvalitní
    • Dodací lhůta 3-5 dní neodpovídá.
    • Při doručení společností GLS jsem zjistil, že nahodsa.sk neplatí při doručování zboží možnost - informace sms klientovi. Při doručení jsem ani nevěděl den kdy a v kolik příjde zboží.
    • Doručení bylo na špatnou adresu než jsem chtěl. Musel jsem z práce domů. I přes můn napsaný email že měním adresu doručení. Ještě mi odepsali, že změnu mění, ale dopravce řekl že nic nebylo oznámeno :D

Až na dlouhou čekací dobu jsem s produktem velmi spokojený.
    Určitě by bylo dobré říci zákazníkům, že info-sms pro klienta nedorazí. Z důvodu nezaplacení této služby.

Z dvoch objednávok prišla nekompletná jedna a som max nespokojný z týmto obchodom ☝️
    Klamali aj dobe dodania tovaru takze neodporúčam nikomu kto sa spoľahol na tento obchod!!!

• Extrémne rýchle doručenie
    • Bezproblémový nákup
    • Vsetko cool ❤️

• Neskoré dodanie trvalo to viac ako 14 dni

Otrasné objednával som 9.12.2020 nárokom aby som to nenechaval na poslednú chvíľu a stihlo to prísť do Vianoc Dneska je štedrý deň a ja stále nemám objednávku neviem čo dám svojim blízkych pod stromček,úplne zlyhanie má mi to dôjsť až 28.12 ak vôbec ani nato sa nespolieham,určite neodporúčam a prvýkrát a poslednykrat som z tejto stránky objednával,určite aj moji známi

Super

• Drahe ceny
    • Tovar z činy
    • Objednaný tovar kým sa doručí ku mne trvá večnosť

• Obchod vam napise ze do 24h mate zakupeny produkt a nakoniec cakate minimalne 2+ tyzdna kde keby som nenapisal ani by mi nedali vediet

• Premiova znacka
    • Extremne dlha doba dodania

• Bunda je moc pěkná i materiál jak na fotce vypadá
    • Velikost je divná mám S a připadá mi jak M i na vysačce velikost 38 je M a pak píšou ze to je S

• Značky kt. inde nekúpiš
    • Priateľsky prístup

Žiadne informácie o stave objednávky tovar ešte nedorazil.

• Kuriér mi volal že zasielku ma ako dobierku v českých korunách pritom som platil kartou
    • Dodacia doba 4-5 pracovných dní s zmenila na skoro 3 týždne
    • Možnosť kontaktovať predajcu nulová
    • Číslo odosielateľa na zásielke nedostupné.... Odpoveď na e mail čakám niekoľko dní stále nič

Objednavka neprišla nemam peniaze ani tovar a ešte k tomu pokus o vytiahnutie ďalších peňazí dobierkou pričom zaplatené kartou..

Velmi zlá komunkácia!!!