nabytokpoprad.sk

?
Nízky počet hodnotení za posledné 3 mesiace.

Recenzie nabytokpoprad.sk

a cz

Pridané: 7. februára 2016

• Dobrá cena, komunikácia cez chat aj vo večerných hodinách - boli naozaj ochotní.
  • No neviem, či to je pravidlom, ale my sme zažili extrémne dlhú dodaciu lehotu. Objednali sme si 22. novembra 2015 a sedačka nám prišla 01. februára 2016. Áno, boli medzičasom aj sviatky, ale 2 mesiace a 10 dní čakania - to nám už fakt nebolo jedno.

Erika

Pridané: 23. januára 2016

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

Igi

Pridané: 19. januára 2016

Dušan

Pridané: 17. januára 2016

jozef

Pridané: 24. decembra 2015

• slusna cena, rychle dodanie tovaru

zodpovedny predajca, aktivne komunikuje a splni co dohodneme

Rasťo

Pridané: 9. decembra 2015

• Ochota, pomoc pri výbere správneho sortimentu, odborné poradenstvo, ľudské jednanie

Odporúčam, férové a ľudské jednanie, rýchla dodacia doba, super ceny v porovnaní s konkurenciou...určite u nich zariadim celý byt, lebo niekedy človek zbytočne prehliada malé firmy, kde majú častokrát kvalitnejšie služby ako veľké kolosy s neviem akou reklamou...

Hela

Pridané: 9. decembra 2015

• komunikácia so zákazníkom,ústretovosť zo strany obchodu,rýchle dodanie tovaru,výborné ceny a prehľadná stránka
  • neviem o žiadnych

Som veľmi spokojná rada v tejto predajni nakupujem,sedačka a posteľ mi prišli v krátkom čase aj keď som bola pripravená na dlhšiu dodaciu dobu v predvianočnom čase (čo by som pochopila) a ešte na moje prekvapenie mali akciu tak mi dali zľavu.... jednoducho obchod môžem len vrelo odporúčať.

Anna

Pridané: 30. novembra 2015

• Rýchle dodanie,kvalitný tovar a výborná komunikácia

Odporúčam všetkým túto stránku,ktorí si chchcú skrášliť svoje príbytky.

milan

Pridané: 23. novembra 2015

11.11 som objednal tovar ktorý je skladom ale zatial nemám ani tovar ani info o termíne dodania tak že nie je čo hodnotit

Reakcia obchodu nabytokpoprad.sk

Ano tovar bol na sklade ale u dodávateľa.Jednalo sa o sedaciu súpravu v akcii vo veľmi výhodnej cene a dodávateľ pre veľký záujem vybavoval dodanie v poradí v akom sa objednávalo.Vaša objednávka bude doručená v piatok 27.11.2015 čo si myslíme že nie je až taká dlha čakacia doba.

Gézu Tóth

Pridané: 2. apríla 2015