• - ochota a starostlivosť pri vybavení objednávky.
    • - všetko prebehlo na jednotku, komunikácia, rýchlosť a presnosť odpovedí na moje otázky
    • - tovar dorazil v poriadku
    • Tento eshop je ukážkou, ako sa to má robiť, aby bol zákazník spokojný. Veľmi im držím palce.
    • Žiadne.

V tomto obchode som nakúpil preto, lebo väčšina eshopov ponúka niečo, čo vlastne nemá a čo je horšie, nevedia to ani zohnať. To je hotová katastrofa pri objednávaní tovaru. Konečne, až tento eshop ma presvedčil, že sú aj poctiví obchodníci.
    Komunikujte s nimi, radi, presne a trpezlivo odpovedajú na otázky.

• veľký výber tovaru

Druhý nákup - maximálna spokojnosť. Kupovala som ďalšiu skrinku do kúpeľne - závesnú. Na stránke je upozornenie (pri jednotlivých tovaroch), že už majú nové úchyty. Napísala som cez online chat, pán na druhej strane mi ochotne odpovedal na moje otázky, vysvetlil čo som chcela vedieť, nebol nijaký problém so zmenou úchytov, aby som mala rovnaké ako na predchádzajúcej skrinke. Skrinku mi ešte v ten deň odoslali (keďže bola na sklade) a na druhý deň po obede som ju mala doma. Skrinka bola v zmontovanom stave, naskrutkovala som si len úchytky. Určite odporúčam tento obchod kúpeľňového nábytku.

• množstvo tovaru
    • neviem zatiaľ o ničom

Obchod ponúka veľké množstvo tovaru. Skrinka, ktorú som si objednala bola doručená po cca 10 dňoch od objednania (hoci mala byť doručená za 21 dní), bola v zmontovanom stave (okrem úchytiek). Kvalita prevedenia je dobrá.
    Celkovo som s obchodom spokojná a určite tu ešte nejakú skrinku do kúpeľne kúpim.

• prehľadny tovar
    • super dodavka
    • prmptna komunikacia

v inom obchode sa presne ten typ tovaru nenachadzal
    jednanie so zakaznikom na urovni doby
    dovoz rychly a presne na cas dohody
    som velmi spokojny a obchod doporucujem

• Bola som spokojná s komunikáciou a doručením objednaného tovaru.
    • Skrinka do kúpeľne splnila moje očakávania.
    • Zástupkyňa spoločnosti pri doručení skontrolovala, či tovar nie je poškodený (nebol), čo oceňujem.

Stránka obchodu je prehľadná, komunikácia bez problémov.
    Obchod odporúčam, tovar bol doručený promptne, o termíne som bola včas informovaná.

• Dobry nakup
    • spokojna so vsetkym

Bola som spokojna aj s nakupom aj s rychlym vybavenim a dodanim tovaru. DAKUJEM

• Možnosť objednania tovaru z domu.
    • Doprava tovaru zdarma.
    • Ústretovosť pri úprave/doplnení objednávky zo strany zástupkyne firmy.
    • Komunikácia (informácie ohľadom zaslania tovaru).

Možnosť objednávania tovaru cez internet vítame (z domu).
    Potrebovali sme vymeniť kúpeľňovú skrinku s umývadlom a vhodnú sme našli na Vašej stránke.

S objednaním tovaru, s komunikáciou so zástupkyňou firmy a doručením tovaru - z dôvodu bezpečnosti prepravy perfektne zabaleného - sme boli spokojní.

Na základe uvedeného určite odporúčame nákup u Vás aj ostatným zákazníkom.

• Presne taky tovar ako som hladal
    • Napriek mojim obavam bolo zrkadlo zabalene velmi dobre a nedoslo k ziadnemu poskodeniu
    • Na dany tovar dobra cena
    • Nebol instalacny material

Ak budem este nieco potrebovat, urcite nakupim znovu

• výborná komunikácia, ochota pomôcť vybrať tovar podľa mojich požiadaviek, odporúčam

pohodlne z domu nakúpite a domov Vám to privezú

• Osobné dodanie predajcom
    • Komunikácia
    • žiadny inštalačný materiál okrem jedného závesu na stenu

Obchod odporúčam všetkými 10.

• kvalita za rozumnu cenu
    • bezproblémová komunikácia
    • dodanie tovaru bez poškodenia

obchod odprúčam

• Kvalitny kupelnovy nabytok za dobru cenu
    • Komunikacia

Tovar mi bol dodany domov z ich vlastnym autom, kde si dali zalezat, aby dosiel v poriadku. Po vylozeni z auta, sme tovar riadne rozbalili a skontrolovali, az tak doslo k jeho prevzatiu.
    Urcite odporucam

• s kvalitou tovaru som bol spokojný
    • dodanie tovaru bez problémov

odporúčam