• Veľmi dlhá doba čakania.

V tomto obchode už určite nič nekúpim.
    Dňa 6.11.2017 som si objednala malý nočný stolík do detskej izby,mal to byť vianočný darček..Avšak aké bolo moje prekvapenie (resp.sklamanie) keď som im pred Vianocami volala a bolo mi povedané,že bohužiaľ stolík nie je ešte vyrobený a že príde určite po sviatkoch aj so zľavou.
    Tovar prišiel až 12.1.2018 a samozrejme bez akejkoľvek zľavy.
    Nemyslím si,že stolík s rozmermi 45x47 cm trvá vyrobiť a doručiť 10 týždňov...

• - páči sa mi vzhľad nábytku
    • - nízka kvalita (labilné šuplíky)
    • - reklamácia trvá vyše mesiaca a nie je stále doriešená
    • - nezdvíhajú telefóny
    • - zavádzanie

Dňa 11.6. 2017 sme si u tejto firmy objednali nábytok do obývačky, ktorý nám bol doručený 25.11. 2017. Po rozbalení sme zistili, že na jednu skrinku nám bol doručený nesprávny farebný odtieň predných dverí. Následne sme firmu kontaktovali telefonicky a aj e-mailom (27.11. sme e-mailom zaslali reklamáciu). Bolo nám sľúbené dodanie reklamovanej časti do 22.12. 2017, čo sa nestalo. Po telefonickom kontakte nám povedali, že chýbajúcu časť nábytku pošlú kuriérom, ešte v ten deň. Do dnešného dňa stále nemáme dodanú reklamovanú časť nábytku (8.1. 2018). Firmu sme opäť telefonicky kontaktovali a bolo nám oznámené, že daný diel sa stratil a musí byť vyrobený nový, čo potrvá ďalších 14 pracovných dní. Podotýkam, že reklamačná doba je 30 dní.

• Pekný nábytok
    • Nízka kvalita
    • Dodaný nesprávny diel - následne dlhá doba reklamacie - cez 30 dní

Firmu sme si vybrali na základe pekného nábytku.
    Po tom čo nám doručili nesprávny diel v zostave , dlhá doba vybavenia reklamácie

• Dobra komunikacia
    • -Dlha doba dodania
    • -Svoju objednavku som chcela zrusit,nakolko iny eshop,by to vybavil urcite rychlejsie
    • -Do buducnosti si najdem iny eshop

ceny su primerane
    Na buduce eshop s kratsimi dodacimi lehotami

• Chyba showroom, kde by bolo mozne prezriet si aspon vzorky jednotlivych kusov nabytku

• Rýchle vybavenie,ochota,poradenstvo....
    • Nepozoroval som....

Doporučím nákup u vás...

Neodporucam

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň pán Roman,veľmi nás mrzí, že ste boli s našimi službami nespokojný. Žiaľ aj napriek našej snahe dochádza niekedy k predĺženiu dodacej lehoty. V prípade, že by ste sa rozhodli opäť pre nákup cez náš eshop, spravíme všetko pre to, aby mali s nami len pozitívnu skúsenosť. Prajeme Vám príjemný deň :)

• Dopravu zadarmo. Po 6tich tyzdnoch cakania na obycajny konferencny stolik, ktory by uz za tu dobu stihli doviezt aj z ciny, nam pani oznamila, ze datum dovozu bol len orientacny a ze musime pockat, lebo oni teraz nemaju "cestu na vychod". Zaroven bol stolik podla jej slov stale na sklade v Budapesti. Po par dnoch stolik dodali, dali nam zlavu asi 6 euro. Pri skladani uz dodaneho tovaru sa nedali dat dokopy doska stola a nohy, nakolko na nohach chybalo 8 navrtanych dier. Tie som si nasledne musela navrtat sama. Odchadzali sme na sviatky prec, takze sme sa rozhodli nechat to tak. Spokojni sme vsak neboli.
    • Vid. vyssie

Mali sme zlu skusenost a do buducnosti z obchodu neplanujeme nic objednat.

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto, že ste boli s našimi službami nespokojná. Robíme všetko preto, aby sme doručili všetky objednávky načas, žiaľ aj napriek našej snahe dochádza niekedy k predĺženiu dodacej lehoty. Teší nás, že ste si poradili s technickým problémom, ale v takomto prípade nás treba kontaktovať a my Vám poradíme ako postupovať ďalej. Veríme, že v prípade ďalšej spolupráce s nami budete mať len tie najlepšie skúsenosti. Prajeme Vám príjemný zvyšok dňa :)

• bolo to bez starosti z tepla domova

určite by som to aj druhý krát to riešila cez obchod Nábytok1, nakoľko portfólio ponuky je široké a komunikácia je ok

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň :) veľmi nás teší, že ste si užili nákup cez náš e-shop. Veríme, že Vám aj nábytok od nás bude dlho prinášať radosť. Prajeme Vám príjemný deň :)

• VŽDY MI POŠLETE PONUKY NA EMAIL ,LEBO PRACUJEM V NEMECKU A.O NIČ SA NEMUSIM STARAŤ.VELMI PRIJEMNA KOMUNIKACIA ,NO PROSTE.VŠETKO.JE TO AKO MA OBCHODNIK SO ZAKAZNIKOM SPOLUPRACOVAŤ.DAKUJEME CELEMU TIMU.BUKOLSKA A.REHUS.

MÔŽU PLNE ZVERIŤ.VSETKY STAROSTI ,OBJ.DOVOZ.VYNOS.PORADENSTVO,DO VASICH RUK.KOREKTNÉ.JEDNANIE,SPOLAHLIVOST.BUKOLSKA A REHUS.

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň pani Bukolská, pán Rehuš :) ďakujeme za pozitívne hodnotenie a taktiež veľmi príjemnú komunikáciu pri vybavovaní Vašej objednávky. Veríme, že budete s nábytkom od nás dlho spokojní. Neváhajte si pozrieť naše top novinky na našej fb stránke. Prajeme Vám príjemný deň :)

• Spoľahlivosť, prehľadná webová stránka, veľký výber tovaru
    • Nestretol som sa so žiadnymi problémami

Uvedené v bode o hlavných výhodách

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň pán Schmiedt, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný. Na skracovaní dodacích lehôt pracujeme, keďže vieme, že naši zákazníci sa na svoje objednávky veľmi tešia. Prajeme Vám príjemný deň :)

• primerané ceny, bez poplatku za dopravu

odporúčam

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň pani Ria, ďakujeme za pozitívne hodnotenie :) Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná. Veríme, že sa Vám rovnako páči aj nábytok od nás. Prajeme Vám príjemný deň :)

Obchod Nabytok1 urcite odporucam, velmi prijemna komunikacia, mili, ustretovi a ochotni, dorucenie samotne taktiez prebehlo v poriadku, obchod jednoznacne mizem doporucit.

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň pani Monika, veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojná. Veríme, že aj nábytok od nás Vám bude dlho slúžiť a robiť radosť. Neváhajte nás odporučiť Vašim priateľom a známym. Prajeme Vám príjemný deň :)

• široký sortiment nábytku, dobré ceny

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň pani Ivetka, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie :) Teší nás, že sme splnili Vaše očakávania a veríme, že budete s nábytkom od nás dlho spokojná. Neváhajte navštíviť našu fb funpage kde okrem noviniek na našom e-shope pribúdaju aj rozhovory so známymi osobnosťami slovenského showbiznisu :)

• Siroky sortiment a doprava zadarmo

Dobra komunikacia,ceny,doprava

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň, teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná. Neváhajte nám napísať za čo ste nám strhli pol hviezdičky :) Našou ambíciou je, aby boli zákazníci spokojní na 100 % Prajeme Vám príjemný deň :)

• Skutočná dĺžka dodacej lehoty, kvalita výrobku
    • krabica, v ktorej bol výrobok, bola slabšia, bola natrhnutá

jednoznačne odporúčam, kvalita vs. cena, oplatilo sa čakať a tovar bol dodaný skôr ako predpoklad

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu :) Veríme, že budete s kancelárskym stolom od nás dlho spokojná. Neváhajte navštíviť našu fb funpage, na ktorej prezentujeme všetky naše novinky a top produkty :)

• Vykládka tovaru až do domu, nie len pred bránu.
    • Slušné správanie, skvelá a rýchla komunikácia.

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň, veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojná :) Veríme, že Vám poličky od nás budú dlho robiť radosť. Pre sledovanie noviniek navštívte našu fb funpage kde Vám každý týždeň predstavíme naše najkrajšie nábytky. Prajeme Vám príjemný deň :)

• Dlhá dodacia doba,aspoň pre tento tovar,ktorý som si objednal. Takmer 1 mesiac

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň pán Gabriel, mrzí nás, že sme nedodržali dodaciu lehotu. Pracujeme na tom, aby sa to nestávalo. Ďakujeme za Váš názor, ktorým nám pomáhate vylepšovať naše služby. Veríme, že Vás to neodradí od ďalšieho nákupu u nás. Prajeme Vám príjemný deň :)

Urcite odporucam vsetkym. Sme s priatelom maximalne spokojni s kvalitou,rychlostou dodania a este musim pochvalit mily pristup slecny,s ktorou sme komunikovali po telefone rovnako aj mileho a sympatickeho sofera,ktory nam s ochotou pomohol povykladat celu spalnu a detsku izbu :) Cize maximalna spokojnost.

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň Janka a Jakub, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Veľmi nás teší, že ste ste boli spokojní s našimi službami. Veríme, že Vám bude nábytok od nás dlho robiť radosť a páči sa aj Vašim detičkám. Neváhajte navštíviť našu vynovenú fb funpage, ktorú pravidelne obohacujeme o najhorúcejšie novinky :)

• doprava zadarmo, relativne nizke ceny
    • dodacia lehota

Odporucam

Reakcia obchodu Nábytok1

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná. Napriek našej snahe sa nám občas nepodarí dožať dodaciu lehotu, ale robíme všetko preto, aby sme Váš nábytok doručili čo najskôr. Veríme, že Vás to neodradí od ďalšieho nákupu u nás :)