• pomer kvalita/cena

prehľadná stránka
    info o stave dodávky

• Rychla reakcia na dopyt, skvela komunikacia, mimoriadne rychle dorucenie tovaru, ktory bol skladom.

Urcite odporucam !

• Prehladnost
    • rýchla reakcia na objednany tovar
    • zatial neviem o ziadnych

spolahlivy,
    ochotny riesit problem ak nastane
    dodrzanie dorucovacej lehoty
    odporucam ostatnym

• Pohodlnosť tz. objednávka z kresla.Ušetrí mi to kopec časa.
    • Prehľad o zásielke????

Doporučím pre ostatných kupujúcich.

Objednal som si tovar pred 10 dnami,ešte stále mi nebol doručený aj napriek tomu že ma uistili že to bude určite do 7 dní.Má prísť že vraj zajtra tak uvidíme.

• prehľadný výber, dobré ceny, kvalita služieb
    • trochu viazne fotodukumentácia k jednotlivým produktom, chcelo by to viac obrázkov

Kvalita za rozumnú cenu, rýchlo, vkusne, ochotne, prehľadne, šetrí váš čas, máte nový nábytok a z domu sa nemusíte ani pohnúť - objednáte z domu, privezú až domov:-)

• Prehladnost stranky
    • Komunikacia zo zakaznikom,dlha cakacia doba

odporúčam

Zatiaľ nič zhrnúť nemôžem,kedže tovar stale nedorazil,aj ked je to už dlhšie ako 10 dní a dodacia doba je max.8 dní.

• rýchlosť
    • kvalitná komunikácia

odporúčam

• siroky vyber
    • vyhodne ceny tovaru a prepravy

prehladny vyber z ponukaneho tovaru, vhodna suvisiaca fotodokumentacia a popis vyrobku - dostatocne obsiahla.
    Vyhodna cena tovaru a cena prepravy.
    Urcite by som odporučila ďalej.

• Nasiel som rychlo vas vyrobok na googli podla farebnej preferencie. Primerana sa mi zda aj cena dodavky. Kedze vyrobok este neprisiel, som zvedavy na stav dodania a flexibilitu komunikacie s dopravcom
    • Internetovy obchod je fajn, neviem ci existuje moznost, aby boli mensie vyrobky typu komoda dodavane uz v celosti

Odporucam

• rýchlosť, dostupnosť
    • zákazník si nevie predstaviť, ako bude v skutočnosti tovar vyzerať - napríklad kvalita látky na dotyk, veľkosť sedacieho priestoru pri kreslách, presná farba (pretože monitor skresľuje)

Dá sa tu rýchlo nakúpiť, ceny sú dobré, privezú Vám to až domov, avšak keď odíde prepravca, môže sa stať, že zistíte, že tovar je špinavý. Prepravca je už preč, Vianoce predo dvermi, takže sa rozhodnete tovar radšej oprať. :)

• Nepotrebujem investovať svoj volný čas, návštevou obchodu.
    • Málo pružný.

úspora voľného času.

• dovoz za lacno až domou

ok

• -Dostupnosť:8 - 10 dnů ???????????
    • -Splátkový prodej - kalkulačka Home Credit
    • -Dostupnosť:8 - 10 dnů...určite viacej dni ako je písané,treba dopísat na Slovensko-20 dní :-)
    • -zlá komunikacia...Po 8 dnoch sa ozval vaš zamestnanec a oznamil že tovar sa naložil a v popoludnajších hodinach by mohol dorazit ku mne,ale už od vtedy prešli tri dni :-(

-dobry vyber tovaru a pomerne lacný.
    -skusenosti? Ešte neviem posudit.
    -snád ked sa zlepši komunikacia a dodacie lehota tak áno.potom odporučím :-)
    -Legenda pre stav: 17.10.2010 som objednal
    vybavená
    nevybavená
    čiastočne vybavená
    vybavuje sa
    stornované
    ...a stale figuruje že objednavka je nevybavená kontroluje to niekto už by tam mohlo bit ..vybavuje sa..

• -úspora času (cestovanie do mesta, v ktorom je obchod atď.)
    • -prehľadná stránka
    • -rýchla dodávka
    • -dodávka tovaru v neskorých nočných hodinách (22:00)
    • -obal tovaru bol poškodený (tovar našťastie nie)
    • -návod na montáž bol nepostačujúci (rozsah 1 A4, písmo nebolo čitateľné, počet kusov jednotlivých súčiastok bol rozdielny)
    • -jedno kovanie bolo krivé

Po odstránení nedostatkov by z Vás bola fakt výborná firma, ktorú by som odporúčala. V momentálnom stave, by som k odporúčaniu musela pripojiť aj varovanie pred slabinami obchodu, ktoré som spomenula vyššie.
    Určite by som ešte využila Vaše služby, tak dúfam, že niečo spravíte s tými nedostatkami.

• Dobra cena a siroký výber.
    • Kupovala som set postele a takýto set som nikde nemohla ind najst
    • nemam ziadne zapory k tejto firme

dobra cena a ponuka tovaru aky som hladala
    Ochota pracovnika bola vynikajuca aj dohoda
    ano ponukla

• dobry vyber
    • dobre ceny
    • nakupovanie z pohodlia domova

Neboli sme uspesni pri nakupe v normalnom obchode, mali velmi slaby vyber, tak sme to skusili cez internet. Ale zatial este neviem, ci uspesne. Objednany tovar este nemame, takze neviem k tomu uz nic viac povedat.

• nakup na splatky