• Doprava, komunikácia, kvalita produktov je výborná, druhý krát som objednavala z obchodu a už prvý krát som bola veľmi spokojná s úrovňou nábytku, prepravy a komunikácie. Určite odporúčam

Reakcia obchodu Nábytok Aldo

děkujeme vám za vaše krásné hodnocení našeho internetového obchodu. Těší nás, že vše proběhlo podle vašich představ a nejvíce máme radost z toho, že jste spokojená s kvalitou a designem nábytku.

• Komunikácia

Dobrý den, paní Renáto,
    děkujeme vám za vaší krásnou recenzi, které si nesmírně vážíme. Těší nás, že nákup v našem internetovém obchodě proběhnul k vaší plné spokojenosti a vše bylo v pořádku.

• Spoľahlivosť

Dobrý den paní Aleno,
    děkujeme vám za vaší krásnou recenzi, velmi nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojená.
    Přejeme hezký den

• Rýchle dorucenie
    • dobrý vyber
    • ceny

Reakcia obchodu Nábytok Aldo

moc děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byli spokojeni a se Vám líbí naše nabídka a ceny.

• Korektne jednanie.

Reakcia obchodu Nábytok Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

• Super výber
    • Super kvalita
    • Aj cena

Reakcia obchodu Nábytok Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. jsme rádi, že se Vám naše nabídka líbí a obzvlášť nás těší, že jste spokojena s kvalitou.
    Team Nábytek Aldo

Dodanie tovaru a celkova komunikacia hodnotim na vybornu.

Reakcia obchodu Nábytok Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si moc vážíme. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený.
    Team Nábytek Aldo

• V piatok večer tovar objednaný a už v utorok doručený z CZ na SK... Naozaj expresné doručenie!!! Čo sa týka šoféra ,Max spokojnosť .. sám od seba nám pomohol poprenasat nábytok ku vchodu .

Dobrý den, paní Lednická,
    moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že se podařilo objednávku vyřídit rychle. Kluky řidiče máme všechny šikovné :)
    Team Nábytek Aldo

Rychle dodanie, super komunikacia. Posteľ splnila moje očakávania cena je primerana danej kvalite. Jedina nevyhoda jednotlive dieli nie su pooznacovane čo komplikuje skladanie.

Reakcia obchodu Nábytok Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že jste s postelí od nás spokojeni a že vše proběhlo v pořádku.

• cenovo priatelné
    • oceňujem telefonicku komunikáciu obchodu s zákazníkom pár dni vopred , že tovar chcú doručiť najbližšie dni
    • cena dopravy vzhľadom na to, že to cestuje až z Českej republiky
    • momentálne žiadna

Team Nábytek Aldo

Ochota jednať a vyhovieť zákazníkom, ďakujem pekne.
    S pozdravom pekný deň.
    L .Alexandrová

Dobrý den, paní Lýdia,
    velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená.
    Team Nábytek Aldo

Príjemná komunikácia, rýchle dodanie. Úplná spokojnosť.

Dobrý den paní Kataríno,
    velmi děkujeme za vaší recenzi, které si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že se podařilo vyřídit objednávku rychle a vše proběhlo dle vašich představ.

Dobrý den, paní Milado,
    moc Vám děkujeme za Vaši milou recenzi, které se velice vážíme. Jsme rádi, že se zboží podařilo dodat rychle a v pořádku.
    Team Nábytek Aldo

• veľmi pekný nábytok, ktorý som inde nenašla, rýchle doručenie

veľmi pekný stolík, obrázok presne zodpovedá popisu, nikde inde som takýto nenašla, rýchle doručenie dokonca aj v nedeľu a pritom z ČR, veľmi dobrá komunikácia, obchod určite odporúčam

Dobrý den, paní Renáto,
    moc Vám děkujeme za Vaši milou recenzi, které si velice vážíme. Jsme rádi, že jste se zbožím spokojená a že vše proběhlo v pořádku.

• Rýchle dodanie super

Reakcia obchodu Nábytok Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si velmi vážíme. Jsme radí, že se podařilo objednávku vyřídit rychle a k Vaší plné spokojenosti.
    Team Nábytek Aldo

• Všetko čo sa týkalo objednávky bolo vybavené rýchlo
    • Ale po rozbaleni bol tovar mierne poškodený nakoľko som to potrebovala a bol tovar veľmi z daleka privezení tak som to nechcela riešiť.

Reakcia obchodu Nábytok Aldo

děkujeme Vám za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Moc nás mrzí, že zboží nebylo úplně v pořádku. Prosím Vás o zaslání emailu na [email protected], kde prosím uveďte číslo poškozeného dílu a číslo objednávky. Náhradní díly držíme skladem a jsem schopni Vám ho obratem zaslat.

Reakcia obchodu Nábytok Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že se zboží podařilo rychle doručit i rychle vynést.
    Také nás těší, že jste spokojeni s cenou našeho nábytku.
    Team Nábytek Aldo

Reakcia bola okamzita, na druhy den mi volali, ze to expeduju, plus mi poradili aky matrac si mam kupit

Reakcia obchodu Nábytok Aldo

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si moc vážíme. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.
    Team Nábytek Aldo

• Rýchle dodanie tovaru,komunikácia s obchodom

Dobrý den, paní Majko,
    moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si nesmírně vážíme. Jsme rádi, že se podařilo zboží doručit rychle a bez problémů.

• vlastní doprava
    • doprava dokonce i o víkendu

Reakcia obchodu Nábytok Aldo

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, které si velice vážíme. Jezdíme i o víkendu, abychom stihli rozvést všechno v co nejkratší době. Taky neradi čekáme :)