MUZIKER.sk

4315 recenzií z celkového počtu 11754 hodnotení

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 1,9 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod MUZIKER.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie MUZIKER.sk

mysiacik

Pridané: včera, 16:33

• široký výber za bezkonkurenčné ceny, ochotní predajcovia vysvetliť dokonca aj zakladné zapojenia produktov a poradia čo sa k čomu hodi a je kompatibilné pri nákupe.
  • na gitarovný efekt Line6 som v krabici a doposiaľ vôbec nedostal slovenský manuál, avšak po emailovej komunikácii s predajcom s prísľubom preloženej SK verzie už čoskoro??? som dostal nahradný zatiaľ od podobného typu prístroja. Takže čakam na ten preložený manuál," až sa rokovania s dodávatľom pristroja Muzikeru skončia" Ale ten pan predavač je ochotný a snaži sa zohnať mi ten manual.

Dôvod prečo som kupil v tomto obchode je ten že je omnoho lacnejší ako predražené kamenne obchody a s ochotnejším prístupom predávajúcich poradiť a s promptnejším prístupom ako v kamenom obchode(mam na mysli jeden konkretny v TN a bohuzial jediny). Odporučil by som tento obchod pre hlavne tých čo vedia čo chcú, nie pre tych ktorí experimentujú. Lebo v Muzikeri chyba politika pre tých krorí začínajú v hudbe od absolutnej nuly(SK manuály,návody, príručky o hudbe,knihy o základoch akustiky či hudobnej teórie výukové DVDčka). Chýba tu program prvotného výberu hudobného nástroja, muziker je slabo napojený na pedagógov ludových umeleckých škol- a hlavne na ich produkty. Takže človek ktorý ešte nie je rozhodnutý akej časti hudby sa chce venovať a na aký hudobný nastroj sa chce učit, si častokrát vyberie zle-zle nakúpi, alebo si kúpi niečo čo zostane doma v kúte visiet a odradi ho to od sveta hudby a od ďalších nákupov v Muzikeri, čo nie je môj pripad pretože ja som vedel, čo som chcel kupit veľmi presne.
Inak odporúčam Muziker ako klasický obchod , e-shop je vynikajúci. V densnom svete vsak vyhravajú len tí neklasický s nadštandartmi a bonusmi a pridanou hodnotou pre zakaznika.

alena

Pridané: 21. júla 2016

Laco

Pridané: 21. júla 2016

• rychle dodanie

Objednali sme si klavir, ktory bol dodany hned na druhy den. Kurier ho pomohol vyniest do bytu az.
Boli sme oboznameni, ako postupovat v pripade problemov. Celkovo prijemny pristup. Obchod odporucam

BraZvo

Pridané: 20. júla 2016

• Či sú to chalani v kamenných predajniach alebo obchodníci v eshope vždy boli ústretoví a milí.
  • Dá sa vyjednať lepšia cena pri asi všetkých produktoch, ktoré sú skladom na eshope.
  • Eshop je prehľadný
  • Nie vždy je všetko v správnej kategórii. Napr. malú kategóriu Steel Gitary, ale produkt Lap steel, čo je steel gitara majú medzi špecialnymi gitarami.
  • Pri niektorých produktoch chýba podrobnejší popis.

Čo sa týka konkrétneho produktu TC Helicon Switch 6, bol problém na strane dodávateľa (nie Muzikeru), ktorý najprv potvrdil dodanie tovaru, ale nakoniec tovar nedodal ani na 3x. Takže, čo sa týka produktov TC Electronincs a TC Helicon treba byť opatrný.

Obchod Muziker ale nehodnotím vôbec zle, nakoľko predošlé objednávky boli úplne v poriadku aj čo sa týka vyjednania lepšej ceny aj čo sa týka rýchlosti a včasnosti dodávok.

Jediné, čo môžem ešte trochu vytknúť je rýchlosť komunikácie, ale pripisujem to dovolenkovému obdobiu a preberaniu agendy medzi zastupujúcimi kolegami.

Zus

Pridané: 20. júla 2016

• Rychla dodavka tovaru, siroky vyber, prijatelne ceny

Štefan

Pridané: 20. júla 2016

• myslím si, že sú tam odborníci,
  • sú ochotní a pohotoví
  • že niektoré nástroje nemajú na sklade

odporúčam

Duro

Pridané: 20. júla 2016

• Prehladnost web. stranok, dobra komunikacia s eshopom, vcelku rychla dodacia lehota

Joško Kešeľ ml.

Pridané: 19. júla 2016