• Dobrá cena
    • Kvalitné bicykle
    • Maximalne odporučam

Rýchle doručenie, objednavala som v stredu čo bol sviatok, a v piatok som už bicykel mala, určite odporučam

• Komunikácia

Kupovaný detský bicykel dorazil rýchlo, všetko je v poriadku. Oceňujem telefonickú komunikáciu pred kompletizáciou objednávky.

Nakupoval som viackrát, vždy tovar prišiel starostlivo zabalený, zmontovať a keď bol problém obchod ma kontaktoval a hľadal najprijatelnejsie riesenie

Skvela rýchlosť a vynikajúca cena

• Rýchle vybavenie objednávky,super profesionálny prístup

Prehladne filtrovanie
    Uplne info
    Dobre vysvetlenia dopravy a suvislosti
    Spolahlive dorucenie

Komunikácia prebehla v poriadku. Tovar prišiel v poriadku tak isto.

• Všetko super, od komunikácie až po dovoz bicykla, môžem len odporúčať, chalani boli ústretoví, poradili, vysvetlili, zodpovedali na mnou položené otázky, takto to má vyzerať, nadmieru spokojná, bicykel super,

Rýchle dodanie,veľká spokojnosť

• Dobré ceny

Odporúčam obchod, bicykel dorazil na 3 pracovný deň od objednávky, poskladaný, nastavený, dobre a bezpečne zabalený.

• Rýchlosť vybavenia a úplnosť požiadavky

Štandardná komunikacia

• Doručenie za 3 dni poskladany

Standardny e-shop bez problemov.

• Rychle a bezproblemove dodanie

skvelý prístup

• Veľký výber produktov a priaznivé ceny
    • Komunikácia na vysokej úrovni
    • Riešenie prípadnej reklamácie na diaľku

Bezproblémový nákup (so zľavou), rýchle dodanie. Výborné ceny. Bicykel som prevzal zmontovaný, nastavený a perfektne zabalený proti poškodeniu pri preprave. Komunikácia s pracovníkmi e- mailová, telefonická nemá chybu, sú ochotní vždy odborne poradiť.
    Kuriérska služba na vysokej úrovni. Obchod bez obáv len odporúčam.

• Rýchlosť dodania
    • Tovar prišiel plne zložený
    • Precízne balenie

Odporúčam aj ostatným. Obchod je seriózny expedujeme čo najskôr a má prijateľné ceny.

• zavadzanie a klamanie zakaznika, enormne natahovanie casu aj napriek zakupenej sluzbe premiovy kurier, neochota a neschopnost riesit problemy spolocnosti zabezpecujucej dopravu

Hroza a des. Tovar je chvalabohu v poriadku. Obchod ma zavadzal a klamal. Umelo natahoval dodanie tovaru, ktory bol skladom. Sluzba premiovy kurier je vysmech pre zakaznika. Spolocnost zabezpecujuca dopravu odmietla priniest tovar z dovodu, ze sa im nemestil do auta (dva bicykle) a na drzovku mi povedali aby som si prisiel pre tovar sam. MT sport nebol schopny riesit tento problem a musel som si ho riesit sam. Obchod ma taku drzost, ze mi este zasle dotaznik spokojnosti a chce odomna aby som dal hodnotenie k produktom , ktore som si ani nezakupil. Obchod nie je schopny ani sparovat objednavku so spravnym e-mailom. Tuto recenziu sa budem snazit sirit vsade kde to pojde aby potencialni zaksznici vedeli co su zac.

Veľmi seriózne a rýchle jednanie, veľká spokojnosť, bicykel mi prišiel v super stave, vrelo odporúčam!