Vážení zákazníci, prevádzka e-shopu MT nábytok bola ukončená. Čo robiť, ak máte v e-shope nevybavenú objednávku, nájdete na našom blogu.

• Tovar nie je doručený podľa termínov, ktoré sú uvedené pri objednávaní

Ponuky sú síce lákavé, ale nie sú dodržiavané termíny dodania tovaru

• dobré ceny, veľký výber
    • pri fakturácii vznikli nedostatky

odporúčam

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné odporúčanie. Pevne veríme, že po doručení Vám budú jedálenské stoličky slúžiť na príjemné posedenie.
    Za MT nábytok Gabriela

• zatial ok len neviem preco sa pitaju ci som spokojny ked tovar este nemaju ani na sklade trosku skore hodnotenie obchodu ci?

Dobrý deň, pán Ján,
    ďakujeme za Vašu kladnú reakciu. Heuréka zasiela dotazník automaticky do 10 dní odo dňa vytvorenia objednávky. Mrzí nás predĺženie dodacej lehoty, ktoré vzniklo zo strany výrobcu, od ktorého očakávame doručenia na náš sklad. Pevne veríme, že po dodaní Vám bude pohovka prinášať radosť a úžitok.

• dLHO CAKAM NA TOVAR

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Termín doručenia závisí ako na čase, ktorý výrobca potrebuje na výrobu nábytku podľa zákazníkom navolených parametrov a jeho dodanie na náš sklad, tak aj od doby potrebnej na expedíciu k zákazníkovi. Pevne veríme, že po doručení, ktorého predbežný termín dodania bol stanovený na 24. 4. 2017, Vám bude nábytok prinášať radosť a úžitok.
    Za MT nábytok Gabriela

• Velkou nevyhodou je ze tovar v reale vyzera tak zle, ze ho do kupelne nemozeme ani namontovat. Vyzera lacno, umyvadlo strasne plytke. Obchod za to nemoze, no po tejto skusenosti uz cez net nabytok nekupim. Nevratil som ho, lebo som ho zmontoval po mesiaci, ked nam to rekonstrukcia dovolila. A tak sa ho snazim predat cez inzerciu uz viac ako 6 mesiacov, neuspesne a pod cenu.

Pozrite si to ludia niekde najprv live!

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a odporúčanie nášho e-shopu. Mrzí nás Vaše sklamanie z dodaného nábytku.
    Za MT nábytok Gabriela

nečakali sme to tak rýchlo,ešte musíme omaľovať.

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné odporúčanie nášho e-shopu. Prajeme Vám, aby dodaný nábytok slúžil čo najdlhšie a najlepšie.
    Za MT nábytok Gabriela

• Som spokojna so vsetkym....kvalita aj dovoz

Odporucam vsetkym,oplati sa u vas nakupovat,v buducnosti tak urobim znova..dakujem,ste super

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu a služieb ďalším zákazníkom. Prajeme Vám, aby dodaný jedálenský set slúžil čo najdlhšie a najlepšie.
    Za MT nábytok Gabriela

• Objednanie v pohodlí domova.
    • Platba až v deň dodania.

Dizajn nábytku, aký sme hľadali.
    Nábytok vyzerá byť kvalitný.
    Montáž jednoduchá.
    Odporúčame.

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčania nášho e-shopu. Pevne dúfame, že dodané nočné stolíky budú príjemným doplnkom Vašej spálne.

• Siroky sortiment
    • Nedodrzanie terminu dodavky

Nespolahlivy

Dobrý deň, pani Kristína,
    ďakujeme za Váš komentár. Mrzí nás predĺženie dodacej lehoty, ktoré vzniklo zo strany výrobcu, od ktorého očakávame dodanie Vašej objednávky na náš sklad. Pevne veríme, že po doručení Vám budú stoličky slúžiť na príjemné sedenie.

• Páčil sa mi vzhľad
    • Dlha čakacia lehota

jednoducho sa mi to zapáčilo ale nepredpokladala som že budem tak dlho čakať ved internetový obchod je do 24 hodín

Dobrý deň, pani Božena,
    ďakujeme za Vašu kladnú recenziu. Termín doručenia závisí ako na čase, ktorý výrobca potrebuje na výrobu nábytku podľa zákazníkom navolených parametrov a jeho dodanie na náš sklad, tak aj od doby potrebnej na expedíciu k zákazníkovi. Pevne veríme, že po doručení, ktorého predbežný termín dodania bol stanovený na 23. 4. 2017, Vám bude kúpeľňový nábytok dlho slúžiť.

• pohodlie
    • nepoznám

som nadmieru spokojná

Dobrý deň, pani Jana,
    ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Prajeme Vám, aby dodaný nábytok prinášal radosť a úžitok čo najdlhšie.
    Za MT nábytok Gabriela

• jednoduchy,prehladny nakup a dovoz zadarmo.
    • dlha cakacia doba.

ok

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše kladné odporúčanie. Termín doručenia závisí ako na čase, ktorý výrobca potrebuje na výrobu nábytku podľa zákazníkom navolených parametrov a jeho dodanie na náš sklad, tak aj od doby potrebnej na expedíciu k zákazníkovi. Pevne veríme, že po doručení, ktorého predbežný termín dodania bol stanovený na 17. 4. 2017, Vám bude nábytok prinášať radosť a úžitok.

nedodržanie dodacej lehoty

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Váš komentár. Mrzí nás predĺženie dodacej lehoty, ktoré vzniklo zo strany výrobcu, od ktorého očakávame dodanie Vašej objednávky na náš sklad. Pevne veríme, že po doručení Vám budú jedálenské stoličky slúžiť k príjemnému stolovaniu.

• dlhá dodacia doba

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vaše odporúčanie. Termín doručenia závisí ako na čase, ktorý výrobca potrebuje na výrobu nábytku podľa zákazníkom navolených parametrov a jeho dodanie na náš sklad, tak aj od doby potrebnej na expedíciu k zákazníkovi. Pevne veríme, že po doručení, ktorého predbežný termín dodania bol stanovený na 19. 4. 2017, Vám šatníková skriňa poskytne veľa úložného priestoru pre vaše oblečenie.

• čas a pohodlie
    • nábytok, ktorý najviac vyhovuje mojej predstave
    • neviem sa vyjadriť

dobrá ponuka za dobrú cenu

Dobrý deň, pani Silvia,
    ďakujeme za Vaše kladné odporúčanie. Pevne veríme, že po doručení, ktorého predbežný termín dodania bol stanovený na 19. 4. 2017, Vám bude zásuvková komoda dlho slúžiť.
    Za MT nábytok Gabriela

• Prečo posielate hodnotenie nákupu pred dodaním tovaru. Je to žart?

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Heuréka zasiela dotazník automaticky do 10 dní odo dňa vytvorenia objednávky. Pevne dúfame, že po doručení, ktorého predbežný termín dodania bol stanovený na 15. 4. 2017, Vám bude kancelárske kreslo slúžiť k príjemnému sedeniu.

• priehĺadný,dobré ceny,super výber
    • neviem o žiadných

odporúčam

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nášho e-shopu. Prajeme Vám, aby dodaná obývacia stena slúžila čo najdlhšie a najlepšie.
    Za MT nábytok Gabriela

• tovar nedostatočne zabalený,resp. nesprávna manipulacia s tovarom pri preprave

Objednala som si predsieň 15.2.17, dodacia lehota nebola dodržaná,dodanie malo prebehnúť 4.3.17, ale prišlo mi to až 8.3.17, po rozbalení som zistila že zrkadlo prilepené na drevenom panely je celé prasknuté,ihneď som to nahlásila na reklamačné oddelenie, poslala som aj foto ešte v krabici, no reklamácia mi nebola uznaná, vraj poškodenie si spôsobil klient, ja si už od tej firmy nikdy v živote nič neobjednám.

Dobrý deň, pani Gabriela,
    ďakujeme za Váš komentár. Mrzí nás vzniknutá situácia. Ako sme Vás už dnes t. j. 5. 4. 2017 informovali, reklamácia Vám bola uznaná. Pevne veríme, že po vybavení reklamácie Vám bude predsieňová stena dlho slúžiť.
    Za MT nábytok Gabriela

• Pri reklamacii tym ze mi dosiel poskodenyd

S dovozom som sklamana prisiel mi poskodeny tovar a pri reklamovani ma odmuetli

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás Vaše sklamanie. Podľa obchodných podmienok článok 4, s ktorými ste súhlasila, je zákazník povinný si skontrolovať stav dodávky a v prípade akéhokoľvek poškodenia či chýbajúcej časti ohlásiť túto skutočnosť do 2 pracovných dní odo dňa doručenia objednávky. Nakoľko sme Vám objednávku dodali dňa 21. 3. 2017 a Vy ste reklamáciu podala 24. 3. 2017, bola Vám reklamácia zamietnutá.

• prehľadnosť
    • rýchla dodávka
    • dobré balenie,nepoškodený tovar
    • nepochpil som vernostný program,čakal som automatický pripisované benefity,nevedel som
    • ako narokovať pripisanie bodov,ked som pri objednavke všetko vyplnil tak ocakavam prip.bodov

spoľahlivosť a profesionalita

Reakcia obchodu MT-nabytok.sk

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a odporúčanie nášho e-shopu. V prípade, že ste sa u nás už registrovali, budú Vám vernostné body pripočítané do 45 dní od dodania objednávky. Pevne dúfame, že dodaná posteľ bude prinášať spokojný spánok.