• Vyhoda obchodu je nadpriemerne vysoka ustretovost voci zakaznikovy,velmi dobra komunikacia. Nelutujem ze som siahol prave po tomto obchode .este raz velka vdaka
    • Nemam co vytknut

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

vaše hodnotenie je pre nás nielen úžasnou odmenou, ale zároveň silnou motiváciou pre naše neustále zdokonaľovanie a rast. Vážime si vašich slov a budeme radi, keď nám zachováte priazeň aj naďalej. Spokojnosť zákazníkov vždy bola, je a bude našou prioritou.

Za tím Moto-Oblečenie Kryštof

Rýchlo a skvele

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za vaše výstižné hodnotenie a budeme sa tešiť na vašu ďalšiu objednávku. Vaša spokojnosť je naša radosť.

Za tím Moto-Oblečenie Adriana

• rýchlosť dodania
    • komunikácia

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za zoznam kladov, ktoré ste spomenul vo svojom hodnotení. Máme veľkú radosť, že nákup splnil vaše očakávania.

Za tím Moto-Oblečenie Daniel
    www.moto-oblecenie.sk

Hned mi volali aby ma informovali, ze dodavka bude dlhsie trvat, no nakoniec prisla o 2ee tyzzdne skor ako ma informovali

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za vašu spätnú väzbu. Sme radi, že sme vám tovar mohli nakoniec doručiť ešte pred plánovaným termínom a produkt sa k vám dostal tak rýchlo, ako to len bolo možné.

Za tím Moto-Oblečenie Patrik

• Rýchla dodávka tovaru

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme radi, že sme splnili vaše očakávania, a tešíme sa na váš ďalší nákup.

Za tím Moto-Oblečenie Martin

• Rýchlosť
    • Ceny

Určite tam nakupim aj nabudúce.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi nás teší vaša spokojnosť a budeme radi, keď sa na nás kedykoľvek opäť s dôverou obrátite.

Za tím Moto-Oblečenie Michal

promptne vybavenie objednavky

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme radi, že vaša objednávka bola vybavená rýchlo a expedovaná bez najmenšieho omeškania.

Za tím Moto-Oblečenie Petra
    www.moto-oblecenie.sk

S prístupom obchodu ku mne ako k zákazníkovi som maximálne spokojný. Bezproblémové vrátenie tovaru. Na moje odporúčanie dokonca obchod následne zaradil do ponuky vkladací chrbtový chránič do bundy.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

máme veľkú radosť, že naše zákaznícke služby sú nastavené k úplnej spokojnosti našich zákazníkov. Teší nás, že nákup aj následné vrátenie prebehlo bez akýchkoľvek komplikácií a vyšli sme Vám maximálne v ústrety. Ďakujeme aj za Vaše odporúčania ohľadom rozšírenie sortimentu nášho obchodu.

Za tým Moto-Oblečenie Jirka
    www.moto-oblecenie.sk

Som spikojná s rýchlou donáškou a kvalitou tovaru.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

Váš výpis kladov je pre nás veľkou radosťou. Ďakujeme a budeme sa tešiť na Váš budúci nákup.

Za tým Moto-Oblečenie Petra
    www.moto-oblecenie.sk

Perfektné služby a výborná ponuka obchodu.

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

máme veľkú radosť, že ste bol spokojný s poskytovanými zákazníckymi službami a širokým sortimentom nášho obchodu. Spokojnosť a dôvera zákazníkov sú našou prioritou, preto sme veľmi radi, že sme Vašu objednávku dokázali splniť na sto percent.

Za tým Moto-Oblečenie Katrin

• Rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

rýchlosť spracovania objednávky vrátane jej odoslania je pre nás zásadný. Ďakujeme za Vaše pozitívne a odporúčací hodnotenie, ktorého si veľmi vážime.

Za tým Moto-Oblečenie Michal
    www.moto-oblecenie.sk

Rychla dodavka,spokojnost s tovarom aj s komunikaciou

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

snažíme sa našim zákazníkom vychádzať maximálne v ústrety, aby Vaše objednávky boli vyriešené k Vašej úplnej spokojnosti. Ďakujeme za dôveru a budeme sa tešiť na ďalší nákup alebo návštevu jednej z našich predajní.

Za tým Moto-Oblečenie Iveta

Som veľmi spokojný

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ceníme si Vašej maximálnej spokojnosti, ktorá je pre nás odmenou za doterajšiu prácu a zároveň hnacím motorom pre naše neustále zlepšovanie.

Za tým Moto-Oblečenie David
    www.moto-oblecenie.sk

• Tovar po objednaní prišiel na druhý deň

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za Vaše kladné a prínosné hodnotenia. Snažíme sa našu prácu robiť, ako najlepšie dokážeme, a súčasťou nami poskytovaných služieb je tiež rýchle doručenie. Budeme sa tešiť na Váš budúci nákup.

Za tým Moto-Oblečenie Sabina

• Skvelá komunikacia
    • Rýchle dorucenie
    • Kvalitný vyber

Tovar ktorý som objednala došiel rýchlo a v skvelom stave. Jedna bunda nesedela, tak som využila možnosť ju vrátiť a vezmem si iný model. Reklamácia bola odobrena a bolo mi napísané že mi vrátia peniaze. Čiže spokojná :)

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

sme veľmi radi, že ste bola s našim obchodom a poskytovanými zákazníckymi službami spokojná. Snažíme sa našim zákazníkom vychádzať maximálne v ústrety a aj naďalej urobíme, čo bude v našich silách, aby sme vyhoveli všetkým Vašim požiadavkám.

Za tým Moto-Oblečenie Šárka
    www.moto-oblecenie.sk

Velmi rýchle dodanie kvalitného tovaru...príjemný a profesionálny prístup. Som velmi spokojná. Ďakujem
    Adriána

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi nás teší, keď nákup prebehne k úplnej spokojnosti našich zákazníkov a radi sa k nám s dôverou vracia. Vážime si Vašej pochvaly, ktorá je pre nás tou najväčšou odmenou a zároveň motiváciou pre naše neustále zlepšovanie.

Za tým Moto-Oblečenie Kamila

• prehľadné vyhľadávanie

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

veľmi nás teší, že výber na našom e-shope bol pre Vás pohodlný a prehľadný. Ceníme si Vašej spokojnosti a veríme, že nám aj naďalej zachováte priazeň.

Za tým Moto-Oblečenie Renata

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

potrpíme si na zákaznícky servis a nadštandardné služby. Spokojnosť a dôvera zákazníkov sú pre nás najdôležitejšie, preto si veľmi ceníme Vašej pozitívne a odporúčací recenzie.

Za tým Moto-Oblečenie Tomáš
    www.moto-oblecenie.sk

• Rýchle dodanie ako aj výmena veľkosti
    • Ústretovosť pri komunikácii

Rýchle dodanie(21.4.objednávka - 23.4.dodávka) ako aj výmena veľkosti(odoslal som 24.4. a vymenený tovar som dostal 4.5.)

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie a odporúčania. Sme radi, že objednávka bola vybavená k Vašej úplnej spokojnosti a odoslaná bez najmenšieho omeškania. Vážime si Vašej dôvery a aj naďalej sa vynasnažíme, aby návšteva nášho e-shopu bola pre Vás potešením.

Za tým Moto-Oblečenie Silvie

• Expresne doručenie
    • Kvalitný tovar za rozumnú cenu

Reakcia obchodu Moto oblečenie AnilA

máme veľkú radosť, že ste si z nášho sortimentu kvalitného tovaru vybral presne podľa svojich predstáv a očakávaní. Spkojenost a dôvera zákazníkov sú pre nás najdôležitejšie, preto nám veľmi záleží na spätnej väzbe, za ktorú Vám veľmi ďakujeme.

Za tým Moto-Oblečenie David