Všetko ok, len ta dodávka doba je dlhá, treba to skrátiť.

• Maximálne nespokojnosť neodporúčam nakupovať

Pred 9 dňami som objednala tovar tričko Alpha Industries.Pisala som im 3 krát či mi bude môj tovar doručený a dnes mi príde konečne e-mail že tričko sa vypredalo maximálne sklamanie neodporúčam nakupovať cez túto stránku!!! Najprv ignorujú a potom obchod zrušia hnus Nájdite si seriózneho predajcu s nie toto

• Všetko komunikované neskoro a nakoniec storno zo strany obchodu - zbytočná strata času

Objednávka z 18.3.2021 bola obchodom potvrdená až po mojom dopytovaní sa dňa 30.3.2021 s tým, že tovar môžu dodať až 14.-16.4.2021 a ak mám stále záujem, mám ho potvrdiť odpoveďou na email. Toto som potvrdil a čakal. Dňa 8.4.2021 však zrazu obchod poslal email s tým, že objednávka je z ich strany stornovaná, pretože tovar je už vypredaný...

Dvakrát mi stornovali objednávku, stále ponúkajú tovar, ktorý vôbec nemajú. A nejedná sa o jeden produkt, je ich viac.

Stále čakám na potvrdenie a odoslanie objednávky.

• Objednávka vytvorená 12.12.2019 dodnes nedoručená 20.12.. Myslím,že dodanie do Vianoc by nestihli ani s 2mesačným predstihom.. Viac nenakúpim ..

• Spokojnosť ,tovar dodaný v poriadku

• ochotný pracovník na telefóne
    • dlhé dodanie

• Zdĺhavé čakanie, to je jediné negatívum

• Veľký výber . Chválim
    • Rozšírila by som vyhľadávač o farbu, dĺžku rukáva, viac modelov na jednu stránku, pretože vyhľadávanie je príliš zdĺhavé.

• Stálym zákazníkom by mohla byť aj uplatnená nejaká zľava.

Skúsenosti s obchodom veľmi dobré, zásielka príde v stanovenom termíne,
    telef.komunikácia veľmi príjemná ....

• Široký výber tovaru
    • Dobre ceny na niektoré druhy tovaru
    • Prehľadná stránka
    • Obchod často ruší objednávku
    • Pri niektorých druhoch tovaru chýba detailnejšie fotky
    • Minimálny popis tovaru
    • Dlhšia doba čakania

• uz asi 2x som si objednala veci, a o par dni nato mi prisiel email ze tieto veci momentalne nemaju...tak nech aktualizuju svoj tovar okamzitee..a nechala som si teda poslat aspon jednu mikinu ktora ko este nedorazila...uz vyse tyzdna a teda rozmyslam ze obkednavku ani nepreberiem .dakujem za takyto pristup

Prva objednávka bola zrušená po 3 dňoch obchodom, že nemajú tovar lebo je vypredaný. Aj keď na stránke je ešte aj teraz písané, že je dostupný. Druhá objednávka mi ešte neprišla, ale aj to mi jeden z dvoch objednaných kusov nepríde, vraj je tiež vypredaný.

• najnižšia cena
    • doručenie načas

Veľmi dobré skúsenosti čo sa týka telefonického rozhovoru,dodaním tovaru. výmenou - tak si to predstavujem

• Ponúkajú to čo nie je dostupné.

• Ponúkajú čo nemajú!!

Radšej tu nenakupovať.

• Veľký výber tovaru a značiek

Vždy som spoľahla , že dostatem odpoveď k vybaveniu objednávky. Pri vrátení tovaru sa môžem spoľahnúť, že sa mi vrátia peniaze.