• Rychle dodanie, dobry vyber

Dobrý deň Martina,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a za nákup na našom e-shope. Budeme sa tešiť na ďalší kontakt s vami.

• Velmi rychle vybavenie objednavky
    • Perfektne vymyslene darcekove balenie
    • Jednoduchost

Dobrý deň Mariana,

S pozdravom Váš MOLOKO team.

• rychle vybavenie a dobra komunikacia obchodu

Dobrý deň Vera,

S pozdravom Váš MOLOKO team.

• Veľmi rýchle dodanie, bez problémov

Osvedčený

Dobrý deň Daniela,

S pozdravom Váš MOLOKO team.

Zatiaľ som so všetkým spokojná. Rýchle dodanie, pekné balenie. Akurát pri jednych topánkach chýbala informácia o dostupných veľkostiach. Inak ok.

Dobrý deň Mária,

• Rýchlosť, serioznosť
    • Rýchlosť, serioznosť
    • Tovar pekne zabaleny

• rychle dodanie
    • žiadna

tovar prišiel v kvalite a cene akú som si objednala

Dobrý deň Simka,

S pozdravom Váš MOLOKO team.

• rýchle doručenie, kvalitný tovar

Dobrý deň Ina,

Dobrý deň Zuzana,

S pozdravom Váš MOLOKO team.

• Jednoduchý výber a objednanie.
    • Rýchle doručenie.

Dobrý deň Andrea,

S pozdravom Váš MOLOKO team.

Objednávala jsem do ČR a vše bylo v pořádku a rychle

S pozdravom Váš MOLOKO team.

ˇZiaľ,z objektívnych dovodov som si tenisky nemohla vyskúšať,boli o číslo vačšie.Vraciam

• otrasna komunikacia

tento obchod absolutne nedodrzuje zakon, nakolko pri vrateni tovaru a s tym vzniknutymi nakladmi preplati zakaznikovi len sumu tovaru a nie ostatne naklady, ktore zakaznikovi vznikli (postovne atd) aj napriek tomu, ze im to zakon prikazuje, ked im to clovek napise bud sa ohradia svojimi teoriami (nedodrzujuc zakon) alebo prestanu komunikovat. nikdy viac nakup ani za euro. neodporucam.

Reakcia obchodu MOLOKO

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a za nákup na našom e-shope. Vrátenie peňazí bolo podľa zákona, mrzí nás, že ste neboli spokojná.

• veľká spokojnosť

S pozdravom Váš MOLOKO team.

• Krásny tovar ktorý inde nekúpite

Celková spokojnosť mám rada moloko tentokrát mi ale prišla iná farba náušníc ako som objednala

Dobrý deň Alex,

Vždy všetko na 1*

Dobrý deň Zdenka,

S pozdravom Váš MOLOKO team.

• Objednavala som si prvy krat a mam mimoriadne dobru skusenost. Dokonca cez vikend mi volali, ci mi nevadi, ze moja objednavka bude dorucena vtedy a vtedy, co mi prisiel ako absolutne standardny cas na dorucenie. Naozaj som velmi spokojna a dakujem za uzasne vybavenie mojej objednavky a super pristup
    • Bola som pravidelne informovana o stave mojej objednavky

Dobrý deň Megi,

To rýchle dodanie aj mimo BA ma prijemne prekvapilo. Chválim

Dobrý deň Kuka,

S pozdravom Váš MOLOKO team.

S obchodom som už niekoľko rokov veľmi spokojná, sú spoľahlivý, ochotný, aj s výmenou tovaru som problém nemala

Dobrý deň Naďa,

• Super