• diskretnost, ceny
    • nepoznam ich slabiny

kupujte kupujte :D

• rýchle vybavenie objednávky, rýchlo doručenie, primerané ceny, diskrétnosť

• diskrétnosť
    • neviem zatiaľ o žiadnych

Odporúčam, rýchle dodanie, diskrétnosť. široký sortiment vecí. Je z čoho vyberať, aj pre náročných zákazníkov.

• Diskrétnosť, nízka cena
    • nespozorovala som

najnižšia cena na trhu daného výrobku

• prehľadnosť a dostupné ceny

skvelé, spokojnosť

• ze je to poslane diskretne
    • tovar je zaujimavy a prehladne popisany

vyborny obchodik, dobra komunikacia, urcite si este nieco objednam , super zlavy

• diskretnost
    • Je tazke predstavit si produkt v reali.

Velka spokojnost.

• - nemusím navštíviť kamenný obchod
    • - môžem si vybrať v pohodlí domova
    • - na stránku som klikla náhodou a páčila sa mi, je prehľadná, zrozumiteľná

- odporučila by som, ako som uviedla, prehľadný, zrozumiteľný, tovar doručený rýchlo, diskrétne zabalený

Komunikácia z obchodom 0 bodov, objednala som si a vôbec mi neprišiel potvrdzujúci e-mail o objednaní a schválení objednávky... po troch dňoch mi prišiel e-mail, že som neuhradila faktúru (aj by som uhradila, keby mi prišiel e-mail s číslom účtu)!!!!

Reakcia obchodu MojVibrator.sk

Dobry den,
    ospravedlnujeme sa za vzniknuty problem. Niekedy sa stava, ze automaticke emaily pridu zakaznikom do spamu, prip.nepridu vobec (niektore emailove sluzby ako napr. azet.sk, centrum.sk a pod. maju velmi prisny spam filter vzhladom k povahe sluzieb).
    Preto v pripade, ak Vam po odoslani objednavky nepride potvrdenie emailom, je potrebne nas kontaktovat emailom alebo telefonicky a my Vam nasledne objednavku potvrdime.

mozem len odporucit