• dobrú cenu
    • môj prvý dobrý dojem z dobrej ceny pokazila dosť dlhá dodacia lehota . Myslím,že 7 dní je dosť/mimo 2 víkendov /,pritom by stačilo napísať zákazníkovi,že tovar nie je skladom a že dodacia lehota bude ...x dní .

Ten kto neponáhľa s doručením objednaného tovaru,podľa mňa bude s cenou spokojný .

• Bonus v moznosti odpoctu ceny za postovne pri prevode platby na ucet, paypal.

Dodacia doba viac ako 13 dní... To z e-bay príde tovar skôr... Nikdy viac!

• Mnozstvo tovaru
    • Mailova komunikacia
    • Mily personal
    • Nenasiel som

Nadpriemerny obchod.
    Vsetko prebiehalo v najlepsom poriadku.
    Nejake vycitky proti obchodu nemam.
    Urcite sa vratim a rad znovu nakupim

• Dobré ceny, rýchle doručenie

rýchly priebeh objednávka-dodanie, dobré ceny, informácie o stave objednávky

• žalostná komunikácia,kontaktné číslo nefunkčné.

Po viacerých neúspešných pokusoch dovolať sa na kontaktné číslo uvedené na stránke eshopu,zabral až email z mojej strany čo sa vlastne deje.Hneď po objednávke prišiel automatický email že objednávku prijali a potom ďalší týždeň žiadna odozva až kým som nepísal mail ja,nikde ani v schránke ani v spame,ako mi neskôr poslali mail že si mám skontrolovať aj spamy.
    Jednoducho kvôli slabej komunikácii tento obchod neodporúčam.

• výborný výber tovaru
    • doba dodania velmi dlho

zlaté nervy s dobou dodania

Dobry den.
    Prepacte ale fungujeme na baze katalogoveho vyberu.
    Dodacia doba je 7dni ale napriek tomu niekedy sa podari ze zakaznik dostane svoj tovar nasledujuci prac.den cca do 3 -4 dni.
    Mrzi nas ze obcasne to trva ale snazime sa zo vsetkych sil.
    Dufame ze nabuduce ak u nas nakupite budeme odost rychlejsi :)
    Prajeme pekny den

• zatial ziadne
    • vsetky :D

objednal som tovar, prisla mi akurat automaticka sprava, ze prijali moju objednavku. Po tyzdni som im pisal email, ze co sa deje s mojou objednavkou a nikto sa nestara :D....super obchod

Dobry den.
    Prepacte ale email sme Vam zaslali s odkazom ze dany tovar nemame momentalne uz skladom. Obcas automaticke odpovede hadze do spamu, treba aj tam pozerat :)
    Prajeme pekny den

• Komunikacia
    • rychlost jednania
    • dobre ceny
    • Zatial neviem

Po nadviazani komunikacie cez emaily obchod ochotne reagoval. Na moju prosbu a samozrejme moj priplatok dorucili tovar aj v sobotu okolo obeda.
    V prvom rade chvalim personal, ktory bol prijemny a vysiel zakaznikovi-mne v ustreti.
    ostatne obchody by si mali brat priklad.

• Lacný a pekný tovar,rychle vybavenie objednávky
    • Neviem o žiadnych

Som spokojný

• žiadne prednosťi
    • tovar nebol doručený kompletne podla objednavky

v žiadnom prípade neodporúčam nekomunikujú a na mail neodpovedejú telefń nedostupný

Dobry den.
    Prepacte za nedopatrenia ale tovar Vam uz bol odoslany a dufam ze ste spokojny s napravou. Dalej Vas poprosime nehodnote nas obchod stylom ze v piatok vecer napisete a odpoved dostanete v pondelok. Niektore eshopy nekomunikuju cez vikend.

baterka nefungovala

Dobry den.
    Mrzi nas to ale tovar ktory nam pride sa samozrejme u nas neskusa ale rovno putuje k zakaznikovi.
    Na vsetok tovar je zo zakona 2 rocna zaruka. Kludne mozte vykonat reklamaciu, ktoru sme schopny vybavit do 7 dni.

• Podla vyberu.
    • Neda sa posudit.

Doporučujem Som spokojný.

• Rýchlosť dodávky tovaru na 1* = do 23 hodín som mal tovar doma.

V popise o produkte nie sú pravdivé informácie

• bola ponuknuta dobra cena.ale chybali mi baterie poddla ponuky do baterie xy-95 15 inač tovar prisiel v poriadku okrem baterii.Odporucam tento obchod aj ostatnym.

• hcelsom vyskusat
    • tovar bol doruceny ale nedlo sa pouzivat bol vadny nedalo sa zapnut nanej svetlo

absolut niesom apokojny doltalsom taky tovar co vobec neviem pouzivat

Reakcia obchodu mojshop.eu

Dobry den pan Ladislav. Nevieme z akeho dovodu hodnotite nas obchod, ked nato nemate ziadne pravo ! Tovar Vam bol odoslany a bol vrateny z dovodu neznameho adresata. Zistili sme ze ste zadali zlu adresu dodania ! Volali sme Vam, posielali 2x mail a bez ziadnej odpovede ! Ziadny tovar ste od nas neobdrzali ! Vasa objednavka bola STORNOVANA ! Robte si prosim Vas srandu z niekoho ineho a nepiste nasmu obchodu negativnu recenziu ked na to nemate dovod !