Skvelý výber. Super ceny. Vlastná doprava. Ochotný šofér ktorý mi nabytok doručil. Nenakupovala som prvý krat, určite sa vrátim.

Dobrý deň pani Lucia,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s tovarom, ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude nábytok dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

www.mojnabytok.sk

• Našiel som presne to, čo som hľa
    • Pekný regál pre dcéru na hračky

Dobrý deň pán Martin,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojný s nákupom u nás. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

• Zaujímavé kusy nábytku
    • Tovar skladom

Príručný stolík splnil očakávania, prakticky slúži v predsieni.

Dobrý deň pani Marcela,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná s nákupom u nás. Veríme, že Vám bude príručný stolík dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• veľký výber tovaru

Detský kočík je nádherný, mušelínová sada hebká, bol to darček a veľmi potešil. Odporúčam.

Dobrý deň pani Barbora,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

Spokojnost. Rychle dodanie, slusna komunikacia

Dobrý deň pani Ľudmila,

www.mojnabytok.sk

• Veľmi som spokojná s tovarom aj rýchlosťou dodania, cena omnoho nižšia ako u ostatných

Odporúčam, veľká spokojnosť, ďakujem

Dobrý deň pani Mária ,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

www.mojnabytok.sk

• Velmi rychle dodanie,ochota sofera,seriozne chovanie. Tovar bol pekne zabaleny a v poriadku.

Odporucam. Vyhoda ich vlastna doprava.

Dobrý deň pani Daniela,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s tovarom, ktorý ste si objednali ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• Skoré dodávanie tovaru

Dobrý deň pani Gabriela ,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude jedálensky stôl dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Nizke ceny
    • Komunikacia k objednavke

Dorucenie trvalo o nieco dlhsie ako bolo prezentovane na stranke, zrejme kvoli predvianocnemu obdobiu, ale pravidelne chodili informacie o tom, ze sa na doruceni stale pracuje, takze som nemusel obchod kontaktovat. Cena daneho nabytku bola nizsie ako u konkurencie a navyse bol k dispozicii variant, ktory som inde nenasiel.

Dobrý deň pán Martin,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

maximalna spokojnost

Dobrý deň pán Igor,

www.mojnabytok.sk

Na stranke maju napisane ze dorucia do 5 prac dni tovar. Dnes je 9 pracovny den a tovar som neobdrzala. Stolik som chcela darovat na 40tku a vdaka obchodu vyzniem velmi dobre pred 80 ludmi! Po kontaktovani mi pani povedala ze kurierska sluzba mi ho doruci - avsak nevedno kedy lebo oni tovar poslali. NESPOLIEHAJTE sa na tuto firmu.

Dobrý deň pani Ľubica,
    ďakujeme Vám za spätnú väzbu a chceme sa úprimne ospravedlniť za meškanie doručenia vášho balíka. Naším cieľom je poskytovať spoľahlivé služby a je nám nesmierne ľúto, že k meškaniu došlo a to z dôvodu problémov s naším externým prepravcom - kuriérom. Na základe telefonického rozhovoru s naším kolegom - vedúcim logistiky a zistení tejto skutočnosti Vám bol tovar doručení do 24 hod. našou vlastnou dopravou a ako ospravedlnenie za 2-dňové meškanie Vám bola poskytnutá zľava.

Jednoduchý výber.
    Kvalitné uteráky.
    Dobrá cena.

Dobrý deň pani Zuzana,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná s nákupom u nás. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

www.mojnabytok.sk

dorucili tovar co v najkratsom case

Dobrý deň pán Miroslav,

www.mojnabytok.sk

• Tovar došiel v uvedenom termíne, sedačka je kvalitná, som veľmi spokojná. Doporučujem

Dobrý deň pani Zlatka ,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude sedacia súprava dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• Super rýchly

Dobrý deň pani Monika,

Dobrý deň pani Viera,

www.mojnabytok.sk

Dobrý výber na stránke. S nábytkom som spokojná .

Dobrý deň pani Stanislava,

• Veľký výber
    • Dizajn nábytku pekný, ale kvalita výrobkov horšia, hrany sa olupovali, drobné poškodenia
    • Reklamáciu poškodeného dielu, ktorý bol prasknutý na viditeľnom mieste zamietli z dôvodom, že bol výrobok už zmontovaný.

Za mňa, cenná skúsenosť, nabudúce vyberiem v inom eshope, dávať si pozor na vyrobcov.

Dobrý deň pán Lukáš,
    ak nájde zákazník akékoľvek poškodenie, obratom kontaktuje predajcu nábytku. Reklamácia je v takom prípade vybavená v lehote 30 dní bezplatne, dodaním nového dielu. Ak zákazník nájde poškodený diel, nikoho nekontaktuje a napriek poškodeniu zmontuje nábytok, a až potom kontaktuje e-shop, že má niečo poškodené, je pochopiteľné, že reklamácia v takom prípade nemôže byť vybavená bezplatne. Nový diel Vám výrobca ponúkol dodať v nákupnej cene, nakoľko k poškodeniu došlo pri montáži.

www.mojnabytok.sk

Tovar mi došiel,aj o deň skôr Som spokojná.

Dobrý deň pani Nina,

• Dlhé dodacie lehoty

Dobrý deň pán Igor,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Čo sa týka doby dodania, tá je uvedená pri každom produkte v čase vytvorenia objednávky. Vo Vašom prípade je doba dodania 3-8 týždňov. Pri tomto dodávateľovi máme skúsenosti, že tovar môže prísť v kratšej lehote dodania ako je 8 týždňov. Každopádne Vás budeme telefonicky kontaktovať deň pred doručením.
    Ďakujeme za pochopenie.