• Tovar som nedostal a neboli mi ani vrátené peniaze

V tomto obchode som objednal rošty. Keďže ani po 3 týždňoch mi neboli dodané, rozhodol som sa odstúpiť od zmluvy. Peniaze mi samozrejme neboli vrátené.

• Nekomunikuju
    • Nedodaju tovar

Objednany a vopred zaplateny matrac mi nebol do dnesneho dna dodany.!!! Absolutne nekomunikuju a neodpovedaju na e-maily. Neodporucam tuto stranku!

• Dodanie o týždeň skôr
    • Dobre komunikácia
    • Ochota
    • Kvalita

Z eshopu som objednával matrac Prezident polar gél, dodanie bolo sľúbené do dvoch týždňov...matrac tu bol už do týždňa pekne zabalený, bez poškodenia. Pán s ktorým som volal bol vždy ochotný odpovedať na moje otázky alebo podať informácie o stave objednávky. Keď som čítal recenzie tu na Heuréke tak som sa trochu zľakol, ale som veľmi spokojný. EShop určite odporúčam

Tovar som objednavala 20.6.2018, zaplatila som 21.6.2018.
    Do Dnesneho dna 27.9.2018 Tovar nemam doruceny.
    Je to cisty podvod.
    Pan Bugar je do Telefonu ochotny aj zlavu slubi, no doteraz ziadne jeho Sluby neboli splnene.
    Zaplatila som a Tovar nemam.
    NEODPORUCAM!

• - odborne poradenstvo
    • - 30 dnova moznost skusania matracov doma (to sme vyuzili)
    • - super kvalita

Matrace sme si kupili uz po 2 krat v tomto eshope a sme spokojny. Specialne ja som mala problem s tvrdostou a naozaj v lehote 30 dni sme si vymenili matrace za ine co je top sluzba. Ochotu pri vymene som velmi ocenila a vrelo odporucam.

• Matrace vyrobene na Slovensku
    • Neodporucam kupovat matrace Materasso cez mojmatrac. Absolutne nespolahlivy podnikatel, ktory tovar nedoda vcas, nekomunikuje ako by mal, naslubuje a nesplni, pripadne velmi neskoro a slubenu zlavu ani nevyplati, kedze sa zbavil matracov, ktorych objednavku sme uz chceli po dlhom nedodani zrusit.

Nespolahlivy eshop. Sice tovar doda, teda nam aspon dodal, ale po velmi dlhej dobe s chabou komunikaciou. Naslubuje a zavadza.

• -matrace materasso
    • -dodanie do týždňa znamená dodanie viac ako do dvoch týždňov
    • -nedodaná faktúra

27.4 som si objednala matrace materasso bio ex latex 2ks v hodnote 689€ , na stránke bolo uvedené, že budú dodané do týždňa. Prišli mi 16.05 po tom čo som písala maily a volala a ako dôvod neskoršieho doručenia mi uviedli, že boli štátne sviatky (1.5 a 8.5) A doteraz mi neposlali faktúru napriek telefonátom a emailom z mojej strany. Na emaily nikto neodpovedá, telefón mi už tiež neberú. S takýmto niečím som sa ešte nestretla, že by som zaplatila a bol až taký problém poslať na mail jednu faktúru.

• Objednaval som polohovatelny rost. Vyborna komunikacia, tovar bol doruceny v dohodnutom termine. Cena vysoko konkurencna oproti inym predajcom.
    • Pri tovare, ktory som objednaval nebol obrazok. Vzhlad modelu som musel preverit na stranke vyrobcu.

V tomto obchode som nakupoval druhy krat. Hlavne preto, lebo ponukol vyrazne lepsiu cenu nez ostatne, vyrobcom odporucane e-shopy.
    Zial (myslim, ze za to obchod nemoze), rost bol zabaleny len v tenkom igelite, ktory sa trhal uz pri pohlade, takze plastove rohy rostu su poskodene. Keby to bol iny tovar, ktory nie je skryty pod matracom ako rost, pravdepodobne by som ho neprevzal.

Takze chvala: komunikacia, rychlost, cena = super.

Navrh na zlepsenie: mozno by sa ludia v obchode moholi zamysliet nad tym, v akom stave a obale preberaju tovar od dodavatela, tak, aby sa pri dorucovani nemohol poskodit.

• Kvalita, záruka

• problem pri dorucovani, neplati to co maju na webe, neplati to co si telefonicky dohodnete.
    • malo informacii pri produkte, treba volat.

nakupoval som tu druhy krat.
    prvy krat prebehlo vsetko reslativne ok.
    druhakrat ani po druhom dohodnutom/slubenom termine nemam tovar.
    pravdepodobne odstupim od zmluvy.

• prehladny eshop
    • .

odporucam

• Ak som sa netrafila vo výbere matraca, tak ho
    • môžem vymeniť.

• bol to nas treti nakup v tomto obchode
    • neodporucam nakup v tomto obchode

Bol to nas treti nakup v tomto obchode no velmi ma sklamal majitel firmi ,dodali nam ine rozmery matracov ako boli v objednavke a namiesto napravy su len same sluby o naprave a ziadna naprava po x telefonátoch nenastala ,pan majitel je podvodnik ,jeho sluby su len prazdne slova,lutujem nakup v tomto obchode
    a ako jeden poznamenal ,spokojnost s tymto obchodom je len vec cisto nahodna

Reakcia obchodu Mojmatrac.sk

Dobry dne prajem,

zakaznikovi sme sa ospravedlnili a vratili sme u peniaze.
    Predlzene dodacie lehoty su sposobene vypadkom vyroby co nevieme ovplyvnit.

este raz sa ospravedlnujeme

s pozdravom
    Mojmatrac.sk

• krátke dodacie lehoty, ktorými obchodník zavádza zákazníkov
    • nezdvihol mi ani jeden z piatich mojich telefonatov
    • neodpovedal mi ani na jeden z mojich mailov
    • nakoniec po velkom omeškaní, odoslal tovar, ked som uz od zmluvy odstupil

Podvodníci, ktorí zavadzaju zákazníkov krátkymi dodacími lehotami a tým porušujú zákon a preto dám podnet ci sa nejedná o klamlivú reklamu a nekalu hospodársku sútaž.

Reakcia obchodu Mojmatrac.sk

Dobry den prajeme,

ospravedlnujem sa za predlzene dodacie lehoty, sitacia bola sposobena vypadkom vyroby na zaciatku roka. Dnes sa uz dodavky dodavaju presne na cas.
    este raz sa ospravedlnujeme

s pozdravom
    mojmatrac.sk

• Dúfam že budem spokojná s doporučeniami s pánom tel.kontaktom.
    • Pomerne dlhá doba doručenia zákazky po platbe na účet

Zatiaľ je to krátka doba po doručení zákazky aby som zistila nedostatky

• prehľadný výber tovaru a popis produktov
    • priaznivá cena
    • prehľadnejšie uvádzať dodacie termíny

Bezproblémovo vybavená objednávka.
    Bezproblémové dodanie.
    Výhodná cena.
    Profesionálne služby.

• dodacia lehota

• neskutocne dlha dodacia doba, zavadzanie zakaznika..ani po 15dnoch mi este tovar nebol doruceny..

po tejto skusenosti ho absolutne neodporucam..

• Doprava zdarma
    • Asi ziadne

Obchod prebehol v poriadku, akurat tentoraz trvalo dlho, kym prisiel tovar (24dni)

• matrac sme preferovali pred ostatnymi,kvoli garancii dodacej lehote,ktora bola uvedena pri objednavke,ale tovar nam bol doruceny o tyzden neskor a komunikacia z ich strany kvoli meskaniu nebola vobec iniciovana

garantovana doba dodania,ktora je uvadzana pri objednavke,zjavne nie je realna