rýchla reakcia aj dodanie
    spokojnosť

• Zlý tovar
    • Neochota odpovedať na maily

Absolútne neodporúčam, objednali sme si postieľku pred cca 7 mesiacmi + obliečky a 2 plachty. Obliečky prišli o 10 cm kratšie. Reklamácia trvala 3 mesiace ale vyreklamovali len jedny, na druhé stále čakám ( už sa nedočkám). A to nehovorím o plachtach ktoré sú štvorcové čiže natiahnuť ich na obdĺžnikový matrac nie je jednoduché. Tie už sme radšej ani nereklamovali keďže riaditeľ nie je schopný odpovedať na maily.

• Posteľ prišla do týždňa
    • Poslali mi nesprávnu farbu rámu postele, čo som si bohužiaľ všimol až po montáži
    • Zaslal som im e-mail o prípadné riešenie, majiteľ alebo ktokoľvek ma doslova vysmiali a totálne arogantný prístup
    • Komunikácia a prístup katastrofa, odporúčam sa vyhnúť

Chybala faktura.

Som spokojna s nakupom, aj celkom rychle dodanie kedze bolo pisane ze do 21 a do cca dvoch tydnov som mala postielku doma

• Tento eshop nemá žiadnu výhodu, sú to nekompetentni ľudia
    • Nulová komunikácia
    • Nepríjemný a nekompetentny personal
    • Tovar mešká viac ako mesiac, stále žiadna komunikácia

Škoda ze sa sem nedajú dat negatívne hviezdičky, lebo tento obchod si nič lepšie nezaslúži. Nulová komunikácia, nekompetentny personal. Pán majiteľ ma na živnostenský list vytvorených niekoľko eshopov, všetky na rovnakom základe a je to cele zle. Objednal som posteľ a matrac pred mesiacom a pol a stále nič, telefonická komunikácia na bode mrazu. NEODPORÚČAM, vyvarujte sa nákupu na tomto e-shope a aj ďalších jeho odnoziach. Sú s nimi len natahovacky. Ani tej pol hviezdicky si nezaslúžia.

• Dobrá cena
    • Kvalita

• Rychle jednanie, super cena a kvalit
    • Dost drahe postovne

celkom rýchlo a kvalitné veci :)

• Rýchla komunikácia, rýchle dodanie
    • Problematický kuriér

S dodaním tovaru som spokojná, rýchla komunikácia, rýchle dodanie.

• Prijateľné ceny
    • Spoľahlivý telefonický kontakt
    • Vysoké poštovné, chýba variabilita výberu doručenia, obchod napríklad môže využívať služby zásielkovne.

Napriek vysokému poštovnému najdostupnejšia cena konkréteho výrobku s porovnaním iných stránok.

Preslo 10 dni a tovar stale nedorazil...ziaden mail ohladom oneskorenia. Dovod oneskorenia som sa dozvedel,az ked som sa spytal mailom, ze co je s mojou objednavkou.
    Inak nic proti obchodu, ceny dobre :)

• Prislo m nieco ine ako som objednala a teraz len tahanice s nimi. Uz nikdy viac tento obchod

• ceny
    • dodacie doby

Odporucam

Nie som spokojná s nákupom v tomto obchode, nakoľko dodaciu lehotu tovaru majú 14 dní a ja už čakám 20 dní a zatiaľ nič. Tovar majú naskladniť až budúci týždeň, tak som zvedavá kedy to pošľú. Uvidím, či mi bude ponuknutá niejaká kompenzácia za predlžené čakanie, potom možno zmením názor na obchod. Zatiaľ nemám dôvod odporúčať tento obchod.

• tovar som objednala v sobotu, čítala som že príde z Čiech, v utorok som ho už mala.
    • obal bol poškodený počas prepravy
    • inak žiadny problém

Odporúčam tento obchod. Nízke ceny za výbornú kvalitu. Našla som tu matrace s NAJlepšími cenami.

• Pohodlie a rýchlosť
    • Slabá možnosť skontrolovania objednávky už som kúpil aj to čo som nechcel

Pozor pri objednávke veľmi rýchlo to dostanete najrýchlejšie doručenie zo všetkých it.obchodov kde nakupujem.

Veľmi rýchle dodanie. Majú napísané do 8prac.dni a došlo už po 3dnoch.

• Výborná komunikácia a cena
    • Neviem o žiadnych