• najlepsia cena

• original balenie
    • SK distribucia
    • uplne info o tovare
    • korektne jednanie

Kupil som tu televizor Samsung ue40f7000. Dozvedel som sa informacie o zaruke, ktore mi z x predajcov povedali len tu a este jeden obchod. Samzorejme su spravne, overene. Najlepsia cena, slusne jednanie, ziadne vnucovanie tovaru. Aj by ho doviezli, ale mal som cestu okolo, tak som si ho vzal. Rad som sa im aspon takto odvdacil. Ak budem kupovat elektrospotrebice, najprv zavitam sem, maju aj kamennu predajnu v BA.
    Smelo odporucam.

• najlepsia cena
    • rychlost dodania
    • korektne jednanie
    • vyborne informovanie zakaznika o tovare

Odporucam, rad tu nakupime znova

• spickovy obchod , rychla komunikacia , perfektna cena , rychle dodanie
    • nic

som velmi spokojny z nákupom v tomto internetovom obchode , budem nakupovat aj nabudúce , odporucam :)

• Velmi seriozny obchod, pan s ktorym som telefonoval bol ochotny, nic nevnucoval (hoci som bol trosku nerozhodny). Dodrzal slovo tak ako sme sa dohodli v telefone. TV UE40F7000 bol zabaleny original, ziadne prebalovacky a pod., vyrobeny na Slovensku, faktura pribalena. Obchod hodnotim velmi pozitivne a odporucam.
    • INET obchod SYSNET nielenze nedokazal urobit takuto cenu, ale dokonca mi podsuval informaciu, ze INET obchod, ktory ponuka takuto cenu, nie je schopny ten TV dodat, co vobec nemal SYSNET pravdu. TV mi bol doruceny!!!
    • Ale tym nechcem povedat, ze SYSNET je zly obchod, ja som ich "precital", nenaletel som im reciam, a tak som usetril cca 40 eciek. Taky je uz obchod....

Momentalne mal najlepsiu cenu (860 €) za TV UE40F7000, doprava zadarmo.

• Bezkonkurenčná cena a požadovaná kvalita!

Odporúčam nákup v tomto obchode. Som spokojný, tak by to malo byť všade.

• Komunikácia a ústretovosť.
    • Žiadne výhrady.

Normálny prístup, tovar dovezený podľa dohody až do bytu.

• Rýchle dodanie a ešte aj dohoda na cene. Dodali aj tovar, ktorý nebol v ponuke ich eshopu a za najnižšiu cena na heureka.sk

Oslovím ich aj nabudúce.

• dobré ceny
    • vecná/účinná komunikácia
    • v Ba grátis doprava
    • rýchlosť dodania
    • oficiálna SK distribúcia Sharp

ak potvrdia objednávku - na nič sa nehrajú,
    jednoducho - svižne dodajú ...

• milý a ochotný predávajúci
    • rýchla dodacia doba
    • spoľahlivosť, obchod môžem iba odporučiť

ak budem kupovať domáce spotrebiče určite sa obrátim na tento obchod, majú skvelé ceny, dopravu zdarma a hlavne ochotného predávajúceho (majiteľa)