Mobiluj

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 98 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,2 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Mobiluj získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Mobiluj

Dominika

Pridané: včera, 21:09

• Najlepšie ceny
  • Žiadne

S nákupom som bola veľmi spokojná. Tovar mu prišiel do 3dni v perfektnom stave. Taktiež som bola veľmi spokojná s komunikáciu obchodu. Veľmi rýchlo mi odpovedali na všetky moje otázky. Veľká spokojnosť.

Pridané: včera, 09:57

• Nizka cena

Tomek

Pridané: 24. septembra 2016

• Ponuka a cena
  • Webová stránka by potrebovala trochu prepracovať, hlavne formulár ohľadom objednavacej adresy a adresy doručenia, tam sa to doplietlo keďže som chcel tovar zaslať na ulicu Weisseho do rodinnej firmy Dvonta ale stále tam bola adresa Bošácka 4 coz bola adresa objednania

Veľmi dobrý, neviem ako dopadne prípadná reklamácia ak sa niečo pokazí ale zo všetkého ostatného to bolo veľmi dobré

Dobry den,
dakujeme za Vasu recenziu. Mozno ste v objednavke prehliadli policko, kde sa Vas system pytal, ci ma zopakovat adresu alebo nie. Ak by ste zvolili nie, mohli ste adresu samozrejme obmenit. Pokusime sa to s nasim programatorom vylepsit. V pripade reklamacie sa mozete obratit na autorizovany servis alebo na nas. Sme Vam k dispozicii.

stano

Pridané: 24. septembra 2016

Pozor nedávajú platný daňový doklad ku predanému tovaru. Kto tovar kupuje do firmy tak dostane "faktúru" kde nie je uvedený dodávateľ, žiadne IČO.. skrátka kus papiera, ktorý nie je účtovným dokladom a môže sa hodiť priamo do koša. Firma podvádza štát o DPH a daň z príjmu.

Dobry den,
dakujeme za recenziu a opat Vam napiseme, co uz viete, lebo sme Vam to vysvetlovali. K telefonu obdrzite platny danovy doklad - fakturu, na ktorom je uvedeny dodavatel - talianska spolocnost, pre ktoru my pracujeme a zabezpecujeme logistiku a zakaznicky servis. Vsetky tieto informacie su uvedene na nasej webovej stranke a aj na potvrdeni objednavky, ktore Vam automaticky prislo po objednani telefonu. Zabudli ste vsak uviest, ze sme Vam vysli vo vsetkom v ustrety, aj pri odstupeni od zmluvy do14 dni, i ked ste nan ako kupujuci na ICO nemali pravo.

erika

Som spokojná.

Dobry den,
dakujeme za Vasu recenziu. Sme radi, ze ste bola s nasimi sluzbami spokojna.

Reko

Pridané: 23. septembra 2016

• Dobre ceny za nový telefon

Oplatí sa nakupovať

Dobry den,
dakujeme za Vasu peknu recenziu.

Patrik

• Cena, komunikacia, rychle dodanie

Dobry den.
dakujeme velmi pekne za Vasu pozitivnu recenziu.

langy

Pridané: 19. septembra 2016

• Výhodná cena
  • Rýchle dodanie
  • Nemal som prehľad v akom stave je moja objednávka, musel som písať mail

Dobry den,
dakujeme za Vasu recenziu. Velmi radi Vam napiseme v akom stave je Vasa objednavka.

Tomaš

Pridané: 18. septembra 2016

Vyborny

dakujeme za recenziu.

Michal

Pridané: 18. septembra 2016

Skoda ze ponukany tovar nemli na sklade ale okamzite ma o tom informovali a ponukli inu alternativu ta mi ale nevihovovala a tak mi peniaze okamzite na druhy den bez problemou vratili.

Dobry den,
dakujeme za Vasu recenziu. Sme radi, ze ste napisali aj takuto skusenost, ktoru s nami mate. Snazime sa hned reagovat, pokial telefon nie je skladom.