• Rýchla,presná,vecná odbornosť a vysokej úrovni.

• v obchode je možnosť doručiť do depa, ale pri zadávaní objednávky to možné nieje, čo pri nízkohodnotových objednávkach je nevýhoda, nakoľko cena dopravy prevyšuje cenu zakúpeného produktu

• Rýchle dodanie (do 2 dní)
    • Na stránke informácie o dostupnosti tovaru
    • Nemožnosť sledovať stav objednávky

S obchodom mám len pozitívnu skúsenosť. Obejdnala som tovar a do dvoch dní mi ho kuriér doručil. Ako jedinú nevýhodu vidím nemožnosť sledovať stav objednávky - či je prijatá, odoslaná...

• Tovar vôbec nedorazil.

Bez problémov, odporúčam.

• Nemajú uvedenú farbu produktu

• + komunikacia zo zakaznikom
    • +normalny pristup
    • +iphone 6 64gb mali hned k dodaniu
    • +kupoval som za najlepsiu cenu na trhu 600eur fungel novy
    • -neviem ako na predajni ale na eshope si okrem par veci nekupis dokopy nic :::DDD

ALE CO SA TYKA MOJHO NAKUPU SOM BOL MAXIMALNE SPOKOJNY
    VOBEC NEMAM BYT PRECO NESPOKOJNY NOVY MOBIL ZA NAJLEPSIU CENU S FAKTUROU RYCHLE DODANIE NEMAM CO VYTKNUT

SPOKOJNYYY

• +MAXIMALNA SPOKOJNOST
    • +PROFESIONALNY PRISTUP
    • +KUPIL SOM FUNGEL NOVY IPHONE 6 64GB SILVER
    • +BOLA NAJLEPSIA CENA NA HEUREKE
    • +NAJPRV SOM VELMI NEDOVEROVAL TOMUTO OBCHODU ALE VSETKO DOPADLO OK TAZE SPOKOJNY SOM
    • -ZIADNE PROTI LEN JE TO MALO ZNAMY ESHOP

SPOKOJNY

• Dobre ceny
    • Kamenna predajna
    • Mily a ochotny personal
    • Ochota pomoct

Sice na eshoope mensi vyber,ale za dobre ceny.Moznost lacnejsie kupit aj pouzity telefon a nove za super ceny. Mila mala kamenna predajna s ochotnym personalom (co sa dnes casto nevidi), a velkym vyberom prislusenstva.
    Bol som spokojny a urcite nakupim znova.

Predavaju pouzite telefony. Keby som hladal take,tak idem na bazos!

• Mam dobru skusenost, maju tu dostatocny vyber s dobrymi cenami a seriozne jednanie.

Odporucam

• Pekný eshop
    • Dobre ceny
    • Poradenstvo

Určite budem tento obchod odporúčat.Ked som volal tak boli ochotny a poradily mi.

• Velmi dobrá komunikácia a odborné poradenstvo mi poskitly. Bol som milo prekvapený.Dakujem

Pekný eShop a príjemné prostredie.

• Výborná komunikácia odborné poradenstvo rýchli prístup a servis pre zákazníka vychádzajú v ústrety v každom smere som nad mieru spokojný profesionálny prístup vrelo odporúčam.

Odporúčam každému