• Rýchla dodávka tovaru

• Super obchod rýchle dodanie

Ok.

mobilnetelefony.sk

• Tvrdia ze to majú na sklade ale opak je pravdou

Neodporúča.

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie, Vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí.

Vaša objednávka bola schválená splátkovou spoločnosťou dňa 10.1.2023. Objednaný tovar sa náchadzal na našom externom sklade odkiaľ nám mál byť doručený štandardne do 1-3 pracovných dní tak ako je uvedené na našom eshope.
    Dňa 11.1.2023 sme Vás na Vašu žiadosť o upresnenie dátumu pripravenia tovaru k osobnému odberu kontaktovali, avšak objednávku ste napokon stornovali.

• Spokojnosť

mobilnetelefony.sk

Objednával som telefón v pondelok večer a v piatok mi bol doručený. Komunikácia s obchod bola na vysokej úrovni. Sám som si zle skontroloval typ telefónu. Myslel som si, že mi poslali iný telefón, no prišiel ten, ktorý som si objednal. Napriek tomu mi bol eshop ochotný cenu vrátiť. Takže obchod vysoko odporúčam.

• Fuj

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie, Vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí.

Tovar ktorý ste si objednali (Batéria - Mitshubishi Aria) bol posledný ks skladom. Pri pripravovaní objednávky k odoslaniu bolo zistené že tovar už nie je skladom. Keďže sa jedná o veľmi starý tovar nebolo ho možné dodatočne doobjednať. O celej situácií sme Vás informovali mailom.

• Rýchle dodanie.

mobilnetelefony.sk

Ochotný personál, vedia poradiť, rýchle vybavenie objednávky

• dobré

• rýchlosť
    • dostupnosť
    • ochota

mobilnetelefony.sk

• aboslutne a cele zle. tovar nedorazil, komunikacia s obchodom velmi slaba

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie, Vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí.

Tovar ktorý ste si objednali sa náchadzal na našom externom sklade odkiaľ nám mal byť doručený avšak doposiaľ z neznámych príčin bola zásielka (v ktorej sa objednaný tovar náchadzal) doručená na nesprávnu adresu. Ihneď po zistení že zásielka nedorazila v stanovenom termíne k nám sme sa obrátili na prepravnú spoločnosť. Zásielka bola následne presmerovaná späť na správnu adresu čo zobralo oveľa viac času ako sme predpokladali. Objednávku ste napokon stornovali. Všetky objednávky štandardne vybavíme do 1-3 pracovných dní.

mobilnetelefony.sk

• Ani po štyroch dňoch od objednávky žiadna reakcia obchodu. Požiadal som o info, tak sa ospravedlnili a že tovar dodajú. Teraz je to už šesť dní a stále nič. Ani info

• Najnižšia cena
    • Poslali mi email s uvedením že moja objednávka bola vybavená a v lehote 1 až 2 pracovné dni mi bude doručená. V prílohe e-mailu vraj posielajú faktúru. E-mail bol bez prílohy a doposiaľ mi zasielka doručená nebola a ani ma nikto o ničom neinformoval.
    • Napokon po mojich troch neúspešných telefonických pokusoch som bol spätne kontaktovaný a oznámili mi problém s doručovaním, ktorý ale v lehote jedného týždňa vyriešia a tovar mi bude dodaný. Zjavne ponúkaný tovar nie je skladom. Uvidíme ako to dopadne.

Ak by som sa neozval, nie som si istý či by ma niekto kontaktoval.

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie, Vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí.

Tovar ktorý ste si objednali sa náchadzal na našom externom sklade odkiaľ nám mal byť doručený avšak doposiaľ z neznámych príčin bola zásielka (v ktorej sa objednaný tovar náchadzal) doručená na nesprávnu adresu. Ihneď po zistení že zásielka nedorazila v stanovenom termíne k nám sme sa obrátili na prepravnú spoločnosť. Zásielka bola následne presmerovaná späť na správnu adresu čo zobralo oveľa viac času ako sme predpokladali. V deň doručenia sme tovar ktorý ste objednali expresne expedovali. Všetky objednávky štandardne vybavíme do 1-3 pracovných dní.

mobilnetelefony.sk

Najskôr síce ťažkosti v komunikácii, resp. neodkomunikovaní neodoslania zásielky, musela som sa zaujímať o to, čo sa s ňou deje, neskôr mi však telefonicky dali vedieť presný a aktuálny stav zásielky, čo po predchádzajúcej komunikácii hodnotím pozitívne.

mobilnetelefony.sk

• Na stranke maju uvedene dodanie tovaru 1-5 dni, momentalne bezi siesty den od objednania a tovar stale nemam.

• rychla odpoved

stronovanie objednavky pricoom v popise mali tovar skladom asi ho skladom nemali takze nakoniec sa objednavka z ich strany zrusila

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie, Vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí.

Prvý deň po vytvorení objednávky sme sa pokušáli s Vámi skontakovať. Telefón ktorý ste objednali (LG D690 G3 Stylus DUAL SIM Gold) neobsahoval slovenský jazyk. Žiaľ podarilo sa nám s Vami spojiť až o pár dní a po potvrdení že o telefón máte záujem sme telefón odoslali.

Všetko OK.

mobilnetelefony.sk

Uvádzajú dodávku 1-5 dní, ale robia všetko pre to, aby to bolo 5 dní!!!!!!

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie, Vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí.

Objednávku ste vytvorili dňa 28.10.2023 (Sobota) a následne ste ju stornovali 30.10.2023 (Pondelok). Vašej recenzií teda vôbec nerozumieme keďže ste ju stornovali prvý pracovný deň.

mobilnetelefony.sk

prvý krát som objednala... spokojná