• rýchlosť, dobrá komunikácia

• rychlost dorucenia
    • produkt v poriadku
    • nedostal som info dopredu kedy bude tovar doruceny/cislo k sledovaniu zasielky

Produkt dorazil rychlo a v poriadku. Jediny problem co som mal je ze som si dal sposob dopravy DPD, email o odoslani objednavky z obchodu som dostal, ale nedostal som ziadny informacny email o DPD zasielke, tym padom som nemohol sledovat objednavku a info o doruceni som dostal az v den dorucenia.

Predaj prebehol bez problémov, s rýchlym doručením.

Operatívnosť a rýchlosť vybaveni

Na ďalší deň mi mobil prišiel.

• velmi rychle dorucenie

• Rýchle dodanie tovaru ...jeden deň objednané a na druhý deň som mala tovar doma

• velmi dobra cena
    • ocenujem moznost komunikovat priamo z predajcom hladom dostupnosti
    • vsetky casove lehoty boli dodrzane
    • sluzby zakaznikom po vykonani objednavky by mohli byt lepsie, napr, po odoslani tovaru mi chybalo cislo zasielky, k tomu staci len zlepsit procesy a pridat viac emailov, drzim prsty!

• Rýchlosť

• cena, ponuka tovaru, rychlost komunikacie

Menší výber mobilov

• cena daného tovaru
    • pri vybraných tovaroch, doprava zdarma
    • darček k vybraným tovarom
    • rýchlosť doručenia

• Dobre ceny. Rýchle doručenie

• tovar nieje nový ako to predajca úvádza

Pred kúpou som sa mailom predajcu dopytoval na stav telefónu (Galaxy S23). Pri takej cene je samozrejme na mieste overiť si či je to čo uvádza v popise pravda. Uistili ma ze tovar je nový, zabalený s fabrickými nálepkami. Dodacia doba bola naozaj rýchla, ale to je už dnes štandardom u viacerých predajcov. Po otvorení balíka sa na naplnili moje obavy, dolná nálepka bola originálna, matná ktorú dostane telefón pri balení vo fabrike a horná bola lesklá, akú viete kupiť napr. na aliexprese, leská so známkami malých trhancov povrchového papiera okolo na krabici. Krabicu som ďalej neotváral, nakoľko je jasné, že sa nejedná o nový telefón, ale o telefón používaný, pravdepodobne z výkupu. Nevidím žiaden dôvod aby bol otváraný nový telefón a následnou snahou ho opäť čo najvernejšie zabaliť. Žiadnu! Zaslaný späť s odstúpením od zmluvy. Nevidím nič zlé ak sa predáva telefón z výkupu za výhodnú cenu, to je uplne OK, problém je, keď ho niekto vydáva za nový a vedom tak nehovorí pravdu. Mal to by darček.Peniaze som dostal po cca 2 týždňoch naspät a ďalej to už nemá význam riešiť. Toľko moja skúsenosť.

Vsetko OK

Velmi rychle , bezproblemove dodanie tovaru.

• Vsetko prebehlo absolutne bez problemov, od objednania az po dodavku

• Tovar prišiel hneď na druhý deň
    • Dobrá cena

• dobré ceny
    • velký výber

Bolo by vhodné jasne uviesť ceny s DPH a bez DPH.