• bezkonkurenčne ceny a vernostny program
    • Aktualnosť ponúkaných výrobkov

odporučam

• Rychlost dorucenia, osobny odber
    • Ziadne

Spolahlivy prehladny eshop, rychle dodanie, moznost osobneho odberu

• Na stráke uvádzate dodaciu lehotu 1-3 dni. Objednala som pred 10 dňami, tovar ešte nemám. Už som si medzitým kúpila inde. Ak mi tovar v pondelok aj príde /dnes je sobota/, uvažujem či ho vôbec prevezmem.

Vôbec nespoliehajte na dodacie termíny, ktoré sú uvedené na stránke.

• v dvoch obchodoch mi stornovali objednavku na tovar, pretoze ho nemali na sklade. tento obchod si po komunikacii so mnou zistil, kedy bude a poslali mi ho o par dni neskor, takze spokojnost....

Objednal som nieco ine ako mi poslali

• Osobný odber, dostatočný výber tovaru, komunikácia, ústretovosť
    • Vyššie ceny

Odporúčam, ak niekto potrebuje rýchlo dodať tovar a nevadí mu troška vyššia cena oproti konkurencii. Výhodou však môže byť osobný odber, čím je konečná cena za tovar porovnateľná, či dokonca nižšia ako u konkurencii s poštovným.

• objednaval som si anti cortisol scitec s phospatydyserinom a prisiel mi antisortisol imune support bez phospatidylserinu

• Dobrá cena
    • Neviem

Všetko prebehlo bez problémov

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • prehľadný e-shop
    • jednoduché vyhľadávanie
    • viac možností platby
    • ochota a komunikácia so zákazníkom

prehľadný e-schop so širokým sortimentom, ľahkým vyhľadávaním a dobrými cenami. V prípade potreby neodkladné informovanie zákazníka o produkte, zmene dodania a pod.

• vela veci maju za najnizsiu cenu na trhu
    • kedysi mali vydajnu v hale mladost, tu zrusili, skoda skoda - toto je hlavne koment pre obchod :)

dlhsia dodacia doba ako slubovali (mohli dat vediet), krabica bola pekne rozbita :) ale tak su to len doplnky, buxy vydrzia toho dost.
    Som pravidelny zakaznik a aj nim ostanem

• ceny,sortiment,osobne vyzdvihnutie v Ba na mieste kde sa da zaparkovat

• Spolahlivost
    • Ziadne

Spolahlivy,rychly

• Kvalitny tovar za prijatelne ceny.
    • Komunikacia so zakaznikom ma vyrazne slabiny, kedze aj napriek telefonickej komunikacii s obchodom o tom, ze mnou objednany tovar na sklade nie je, pri ktorom som si zvolil alternativny tovar mi nebol doruceny tento, mnou vybraty tovar ale tovary ine.

• široký výber značiek

super odporúčam všetkým

• registrácia!!! to je čo za nezmysel krista boha

• Tovar som si chcel osobne prebrať, ale bolo to možné až na druhý deň po 17:00

• Dlhá dodacia doba

Tovar nemajú na sklade a tým sa predlžuje dodacia doba

• Odber osobne abstolutna katastrofa, zle oznacenie odberneho miesta a personal obsolutne neochotny a najhorsie, ze sa neda platit kartou !!!

• Zaujmavé ceny
    • široký sortiment
    • Niektoré tovary su uvedené na sklade aj ked nie su

Obchod odporúčam kvôli super cenám a dobrej prehladnosti, nemám jediný problém s tímto obchodom prístup je super a tovar tiež.