• Ok
    • Nic

Ok

Tovar zial prisiel s oneskorenim a po zmatocnych informaciach o jeho zaslani a naslednom zisteni ze cast tovaru nemaju ma sklade ako bolo prezentovane. Pozitivne je ze ma kontaktovali telefonicky ohladom toho zmatku, ospravedlnili sa a nejak sa to vyriesilo ak ked tovar neprisiel v termine ked som ho potrebovala. Zarovem odporucam upozornovat na spravne objednanie velkosti kedze sa jedna o tehotensky tovar. Objednana velkost M mi pride trocha ako xs-s. V porovnani s inymi dodavatelmi tehu oblecenia.

Reakcia obchodu MMshop

Ďakujeme za recenziu. Ospravedlňujem sa ešte raz za informačný email, kde som avizovala, že bude tovar skladom v stredu, no ten bohužiaľ neprišiel ako mal (tovar doniesol kuriér o deň neskôr a chýbal tam jeden kúsok). Tovar bol následne odoslaný neskôr (po telefonickom dohovore s Vami). Ešte raz nás to mrzí, niekedy sa nedarí a nevieme to nijako ovplyvniť. :( Čo sa týka veľkosti, tak je nutné sa vždy riadiť ROZMERMI, nie veľkosťou akú bežne nosíte, ale v popise legín Bensini je aj uvedené: Legíny voľte radšej väčšie, podľa rozmerov v tabuľke, hlavne ak máte väčšie bruško (čím väčšia veľkosť, tým väčší panel na bruško). Uvádzame to však iba na základe vlastnej skúsenosti, nedá sa to uvádzať pri každom produkte, keďže jedna zákazníčka povie, že sú veľké, iná zase malé. :( Je to iba uhoľ pohľadu, keďže dnes sú veci zo zahraničia (aj tie tehotenské) skôr veľké a aj napríklad značka v našom eshope Moromu a Oasi má veci tak šité, že S je naše skôr M/L (na to sú však už väčšinou ľudia zvyknutí) :( Ak treba, radi vždy poradíme s veľkosťami.. Samozrejme máte nárok na vrátenie, či výmenu u nás zdarma, ak sú vecičky malé. :) Ďakujeme za nákup. :)

• Max.spokojnost

• Kvalitný materiál
    • Rýchle dodanie tovaru

• Veľmi príjemná komunikácia. Nevedeli dodať tovar tak ako mali uvedené v ponuke ale komunikovali o tejto situácii a vedeli sme sa dododnut. Do mnou preferovaného termínu však bol tovar doručený načas.

• velmi rychle dorucenie
    • bezproblemove vybvenie reklamacie
    • dobra komunikacia

Ďakujeme za nákup. :)

• Priebežné informovanie o stave objednávky

Ďakujeme za nákup a milé hodnotenie.

• Ochotny, poradia,vymenia, velka spokojnost :)

Ďakujeme za recenziu. :)

• Dobra komunikacia velky vyber.
    • Żiadne

Reakcia obchodu MMshop

Ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie. :)

• Dobrá komunikácia

Skvelý prístup, osobný záujem predajcu o moju spokojnosť. Je to top obchodik

Veľká spokojnosť. Výborná komunikácia. Upozornenie telefonátom, že objednávka už bola odoslaná. Chválim zamestnancov. Obchod má úroveň. S tovarom som spokojná. Ďakujem

Rychla reakcia, aj osobne kontaktovanie.

Ďakujeme za recenziu. :)

Prehľadná stránka, výstižne popisy oblečenia,rýchle dodanie

• pestrý výber
    • dobrá kvalita
    • primerané ceny
    • rýchle zaslanie

• rýchlosť
    • skvelá komunikácia

žiadne

• Ochotny personal
    • Dobre poradia pri vybere velkosti
    • Kvalitny tovar
    • Vyhodna cena
    • Nie je

• Velmi dobra a rychla komunikacia

Tovar prišiel veľmi rýchlo.

Odporucam kazdemu. Mila a ochotna predavajuca, poradi, pomeria, informuje o kazdom kroku. Objednavam u nej uz niekolkykrat.