• rychlost, spolahlivost.
    • ziadna nevyhoda

Ďakujeme :)

Vyborne jednanie, dodane nad ramec objednavky, spokojnost.

• dobra cena
    • rychle dodanie

Ďakujeme :)

• veľmi rýchle doručenie, tovar som mal doma na druhý deň od objednávky,
    • pri objednávke som niečo pokazil, veľmi korektné tel.jednanie
    • môžem iba odporúčať, sú fantastický :-)

• Richlost
    • Spolahlivost

Vyhoda

Ďakujeme :)

S obchodom som bol mimoriadne spokojný. Prejavili bezchybný prístup aj napriek komplikáciám s tovarom ktoré však nezapríčinili. Tovar bol bez problémov vymenený za nový.

Ďakujeme :)

• velmi flexibilny a rychly

Jednoznacne odporucam obchod za rychlu reakciu, aj napriek tomu ze tovar nemali skladom do 24hod od objednavky boli schopny odoslat takze som ho dostal do 48hod. Co musim povedat nie je vsade standard.

Ďakujeme :)

• Frézka mi bola doručená do dvoch dní.
    • Nedostal som e-mail o potvrdení objednávky.

• rýchly

Ďakujeme

• úplne excelentné doručenie , jedno poobedie (včera) objednávka, na druhý deň dopoludnia tovar doma. pokazil som niečo pri objednávke, tak som telefonoval na predajňu, jednanie maximálne ústretové, môžem iba odporúčať.

• Promptne dodanie, úplná spokojnosť

Odporúčam každému

Ďakujeme.

ojebavači

anonym...???

• čo som objednal dodali bez problémov
    • 0 komunikácia zo strany obchodu. Príde len email s výpisom objednaného tovaru. To že kedy Vám tovar odošlu a ani či ho odoslali sa nedozviete. Minuloročná objednávka ktoru my už dávno bola doručená figuruje ako nevybavená.

kupoval som tovar,ktorý som objavil len na ich stránke.

Reakcia obchodu MirMar.sk

Ak tovar stihame dodať do 3 dní nekontaktujeme zákazníka jedine ak by nastal nejaký problem, čo sa týka systému ešte ho musíme podoladzovat vďaka za postreh

• Prehladny e-shop.Dobre ceny.Znackove naradie.Doprava zdarma.

Objednany tovar mi bol v kratkom case doruceny.S cenami i kvalitou tovaru spokojnost.Ustretovost si cenim.Odporucam i ostatnym.

Ďakujeme

• tento eshop nejedná velmi seriozne. Objednaný tovar sa nezhoduje s dodaným tovarom.

neodporučam nakup na tomto shope.

Poprosim konkrétne

• Zasielka dorazila rychlo
    • Zasielka nezodpovedala tomu, co som kupoval.

Objednal som si od Produkt "Odsavaci natrubok a SCHRANKA NA PRACH na kotucovu pilu" a v zasielke, ktora bola dorucena sa nachadzal iba natrubok o ktory mi vobec neslo a objednaval som to iba preto, ze to bol spolocny set. Objednaval som to preto, aby mi piliny neleteli do oci. Kontaktoval som predajcu, s problemom, ale predajca sa vyhovaral akurat na nejaku pani, co im to nahadzuje na web (co vobec nie je moj problem) a ze sa mi ozve s riesenim. Tento telefonat a mail sme si vymenili 14. maja. Je 5. jun a do dnesneho dna skutek utek. Nikto sa ani len neozval.

Reakcia obchodu MirMar.sk

Podla objednavacieho čísla sme dodali to ste objednali že ste nebol spokojný nás mrzí aj to ze sme to nedoriesili poprosil Vás ak je to ešte aktuálne poslať fotky toho vrecká a názov stroja pošleme Vám to grátis

• ochota,vyhovenie zakaznika,prisposobilost
    • ???

dobra cena

Ďakujeme

• Tie ceny mate asi nafuknute kompresorom !!! Vrtacie kladivo Bosch GBH 2-28 DFV ponukate za cenu 600 EUR ked je mozne ho kupit od 249 EUR do 280 EUR . Asi ste spadli na hlavu!!!

Tento obchod je iba pre ľudí ktorí naletia a neporovnajú si ceny v ostatných obchodoch. Tu sú niektoré ceny až o 100% predražené !!

Reakcia obchodu MirMar.sk

Chybička pri za zadavani cien, potesim Vás ešte nikto nenaletel, prajem Vám príjemné pátranie po super cenách a chybach

• :(
    • Draho

Nenakupovať

Reakcia obchodu MirMar.sk

Každý má slobodu si vybrať je to len na Vás kde nakupite...

Super cena, dorucenie rychle, proste super shop.